Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

ROTO IIB Liga - 21/22

Polecane posty

Ja nie dam rady 16.10, ale jak nie ma wyjścia to znajdę kogoś, kto za mnie ogarnie draft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minutes ago, pekes said:

Ja nie dam rady 16.10, ale jak nie ma wyjścia to znajdę kogoś, kto za mnie ogarnie draft.

Spróbuj się zamienić z kimś z równoległej ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tak ma być że gramy na ustawieniach PG,SG,G,SF,PF,F,C,C,UTI,UTI ?

Z tego co czytałem na forum to też od tego sezonu weszła zmiana że ma być dostępny IL spot.

Tak tylko podpytuje czy wszystko jest ok w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mikowal83 napisał:

Czy to tak ma być że gramy na ustawieniach PG,SG,G,SF,PF,F,C,C,UTI,UTI ? 

Z tego co czytałem na forum to też od tego sezonu weszła zmiana że ma być dostępny IL spot.

Przecież jest IL spot w ustawieniach @Mikowal83. Ten porządek z 2xC i 2xUtil możemy zmienić, ale dopiero od przyszłego sezonu, bo to wymaga ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikowal83 napisał:

Faktycznie. My bad 😉

Z istotnych różnic to zwróć uwagę, że tutaj jest ustawienie Daily - Tomorrow, czyli możesz pobierać graczy nawet za tych co grają aktualnie mecz. Minus taki, że nowy zawodnik będzie u ciebie w składzie dopiero na drugi dzień. Chyba że zrobisz to przed 9 rano, bo z tego co pamiętam wtedy się zmienia doba na Yahoo.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jedną ligą komiszuje na e-nba ale to mój debiut i nie wiem czy dwie ligi to nie za dużo odpowiedzialności...więc wolałbym nie i może jest ktoś kto ma już doświadczenie w komiszowaniu i by się zgodził...ale jak nikt się nie zgłosi to w ostateczności mogę spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83 jestem za tym żebyś się podjął tej funkcji. Liga ustawiona, data draftu znana, w zasadzie zostaje tylko żebyś pilnował w czasie draftu czy kogoś nie wywaliło i zrobił przerwę w razie potrzeby. Z tobą zawsze jest dobry kontakt, więc będę miał pewność, że szybko się ustosunkujesz do moich ewentualnych próśb.

PS. Zgłosiła się do mnie kolejna osoba, macie coś przeciwko żeby grać w 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, KapitanPlaneta napisał:

@Mikowal83 jestem za tym żebyś się podjął tej funkcji. Liga ustawiona, data draftu znana, w zasadzie zostaje tylko żebyś pilnował w czasie draftu czy kogoś nie wywaliło i zrobił przerwę w razie potrzeby. Z tobą zawsze jest dobry kontakt, więc będę miał pewność, że szybko się ustosunkujesz do moich ewentualnych próśb.

PS. Zgłosiła się do mnie kolejna osoba, macie coś przeciwko żeby grać w 15?

Po takich komplementach i docenieniu ciężko odmówić... 😏😉Ale w wiadomości do wszystkich GMow którą wysłał @madafaka8 , @buu napisał że może się tego podjąć. To już nie wiem. Niech ktoś zadecyduje

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83 -> spoko, dla mnie nie ma problemu  :)

Napisałeś pierwszy, proszę Cię uprzejmie komisarz jest Twój - dasz sobie radę, bezapelacyjnie ! Masz dobre plecy do tego -> @KapitanPlaneta

Jak dla mnie bez problemu możemy w 15, możliwe, że będę miał jeszcze jedną osobę ... jeśli to ok ;)  możemy i do 20 dobić, ja lubię duże ligi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×