Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

ROTO IIB Liga - 21/22

Polecane posty

There was a problem

The league that you were trying to join is already full! If you would still like to join, let the commissioner know they should raise the maximum number of teams.

 
  • The league you are trying to join is not available at this time. Please try again later. (Error #634)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, madafaka8 napisał:

Dobra @Mikowal83 to leci do ciebie. Zaraz jeszcze ci zrobię ładne podsumowanie kogo masz w lidze ii czy kogoś brakuje. 

Ok. Niech się dzieje wola nieba... 😉

To czekam na to ładne podsumowanie.

Czy w związku z przekazaniem "pałeczki" 😛😂 mam coś jeszcze zrobić jeśli chodzi o formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Buu napisał:

@Mikowal83 -> spoko, dla mnie nie ma problemu  :)

Napisałeś pierwszy, proszę Cię uprzejmie komisarz jest Twój - dasz sobie radę, bezapelacyjnie ! Masz dobre plecy do tego -> @KapitanPlaneta

Jak dla mnie bez problemu możemy w 15, możliwe, że będę miał jeszcze jedną osobę ... jeśli to ok ;)  możemy i do 20 dobić, ja lubię duże ligi ..

Wolałbym żeby zajął się tym ktoś z większym doświadczeniem ale zostałem "wybrańcem" 😏😉😛

Możemy grać w 15-tke ale jak @Buu ma jeszcze kogoś to może niech ten ktoś dobije tutaj (IIB) a ten co się zgłosił do @KapitanPlaneta poszedłby do IIA żeby tam też było 15?

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się opuszcza ligę bo nie mogę znaleźć na stronie ?

Już opuściłem.

Edytowano przez pekes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83 

 

oto skład ligi:

 



Buu - Niepelnosprytni
Pafsen - Miami Pafsen
Fc Wrocław - FC Wrocław
pokor88 - Amatorzy (Ż)
Czosnek - Pobite Gary
JacMar - JacMar Team
Lukizaw - Bella Union
szczottie - Return of the Mack
sebzch - Zastal Oracles
Sawman - Basket Łabędy
Mikowal83 - Warsaw Hornets

jaggerowie1

tomazet

oni jeszcze muszą dołączyć jak my z Pekesem opuścimy. 

Data draftu ustawiona. Powodzenia. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, madafaka8 napisał:

przepraszam data draftu ustawiona jest na 9ta rano, będziesz musiał zmienić :(

Dzięki za wszystkie info. Data draftu a raczej godzina już zmieniona na prawidłową czyli 21:00.

Zmieniłem też ilość drużyn na 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - będę miał 2 osoby, wysłałem im info z tematem - mają się tutaj dzisiaj odezwać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wleklas już dołączył do ligi.

Aktualnie jest nas 12-tu na 15 aktualnie możliwych miejsc.

@jaggerowie1 @TOMAZET wciąż nie dołączyli ale byli już wcześniej zaproszeni więc jak oni dołączą to w zasadzie mamy komplet (15 drużyn)

mam też nadzieje ze pasuje im termin draftu 16/10 o godzinie 21:00.

Osobiście wolałbym zagrać w 15 osobowej lidze ale możemy zagrać i w więcej osób.

Tylko że myślę że dobrze byłoby zrównoważyć ilość drużyn w obydwu drugich ligach.

Aktualnie @KapitanPlaneta ma jeszcze chętnego do gry i on wkrótce dostanie zaproszenie od komisza IIA @mSala i tam tez będzie 15 osób.

Więc jeśli chodzi o dodanie @Gilbert024 i @bennyjr to myślę że albo musielibyśmy ich rozrzucić po obydwu ligach i wtedy najlepiej żeby sami wybrali komu jaki termin draftu pasuje (IIA draftuje 14/10 o 21:00) albo jeśli z jakiś względów chcieliby grać w tej samej lidze (albo w tej samej lidze co @Buu ) i to własnie naszej lidze to musielibyśmy analogicznie rozrzucić @jaggerowie1 i @TOMAZET po obu ligach.

Wtedy w obu ligach byłoby po 16 osób. Moim zdaniem i tak już trochę przy dużo jak na ten format ale tym słabiej byłoby gdyby w naszej byłoby 17 osób a w IIA 15 osób.

Co o tym wszyscy (a zwłąszcza sami zainteresowani) myślicie?

Żeby troche ułatwić potencjalne dołączenie do tej ligi poniżej wklejam link z zaproszeniem:

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/133385/invitation?key=4e26e81a0432e865&soc_trk=lnk&ikey=637df782df703afc 

Zwiększyłem liczbę dostępnych miejsc do 16 ale prosze nie wykorzystujcie od razu tego zaproszenia. Postarajmy się dogadać kto gdzie woli grać i jaki termin draftu mu pasuje i dopiero wtedy skorzystajcie z tego zaproszenia 

 

 

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83 nie wiem czy z tym wklejaniem linku to dobry pomysł, bo zaraz się okaże że dołączy ktoś przypadkowy i będzie zamieszanie.

@jaggerowie1 i @TOMAZET ich nie rozdzielamy, bo chcieli grać razem i być w lidze z @Sawman. Pozostała dwójka też może dołączyć tutaj jeśli odpowiada im data draftu, wtedy łącznie będzie 16 drużyn, a w 2A na razie 15.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KapitanPlaneta napisał:

@Mikowal83 nie wiem czy z tym wklejaniem linku to dobry pomysł, bo zaraz się okaże że dołączy ktoś przypadkowy i będzie zamieszanie.

@jaggerowie1 i @TOMAZET ich nie rozdzielamy, bo chcieli grać razem i być w lidze z @Sawman. Pozostała dwójka też może dołączyć tutaj jeśli odpowiada im data draftu, wtedy łącznie będzie 16 drużyn, a w 2A na razie 15.

Jak dołaczy ktoś nie z tych wymienionych to go szybko wywalę.

Faktycznie coś mi się z tymi liczbami osób w ligach popierdzieliło :P

No to @jaggerowie1 @TOMAZET  @Gilbert024 i @bennyjr zapraszamy :)

Będzie nas 16 i zamykamy ligę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jaggerowie1 @TOMAZET @Gilbert024 i @bennyjr z tego co widzę to chyba już wszyscy przyjeliscie zaproszenia. Liga zamknięta w liczbie 16 osób. Nie przyjmujemy już nowych graczy i zgłoszeń

Napiszcie tutaj nazwy swoich drużyn i loginy/Nicki na Yahoo jeśli różnią się z tymi co macie tutaj na forum, żebym mógł uzupełnić listę

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mikowal83 napisał:

@jaggerowie1 @TOMAZET @Gilbert024 i @bennyjr z tego co widzę to chyba już wszyscy przyjeliscie zaproszenia. Liga zamknięta w liczbie 16 osób. Nie przyjmujemy już nowych graczy i zgłoszeń

Napiszcie tutaj nazwy swoich drużyn i loginy/Nicki na Yahoo jeśli różnią się z tymi co macie tutaj na forum, żebym mógł uzupełnić listę

Dzięki @Gilbert024 A reszta z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×