Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 2. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Dzięki Szogo za fajny meczap w półfinale i życzę powodzenia w walce o 3 miejsce.

 

Żal mi trochę tego Andersona, którego zdropowałem, aby mieć większy komfort w kategorii zbiórek. Szczególnie, że zawinął go mój finałowy przeciwnik. A tak mi chłopinka dobrze służył...

Dbaj o niego Kuba i niech wygra lepszy...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benon,

Ten nasz final jest lekko po ch... ze tak powiem! Nie dosc ze wybory z 1. rundy draftu (Love i Rose) nie graja w ogole, to jeszcze inne kwiatki sie zdarzaja, np. prezent-od-ciebie-R.Anderson mial 0-7 za 3, pieknie! To byl dobry zrzut! No Dwight Howard, no double-team, no easy shots:)

Ale nic, jeszcze walcze ostatkami sil, rotacja wykorzystana niestety. Jak zostanie 4-5 to bedzie dobrze, ale twoje grajki maja wiecej meczy w tym tygodniu wiec raczej mnie rozjedziesz...

Wazne ze jest postep, rok temu wszedlem do drugiej ligi z 8. miejsca (dobre jaja), teraz do pierwszej z 5.

Pozdro,

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba, Twój skład na dziś wygląda całkiem groźnie - ja dorzuciłem właśnie Stuckeya i Korvera - jako fan Byków mecz Chicago - Detroit prawdopodobnie oglądnę na żywca, więc będą dodatkowe emocje. Co do Andersona to zdąrzyłem zauważyć, że nie spisuje się u Ciebie tak dobrze, jak spisywał się u mnie przez niemalże cały sezon - może dziś przeciwko Cavs się zrehabilituje - tej nocy wyjaśni się wszystko. Życzę powodzenia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak, 3-6 tak jak przeczuwalem, w plecy.

Gratuluje zwyciestwa, Benon.

Dobry sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla awansowiczów. Fajny sezon. Zaczynam się niecierpliwić - w przyszłym sezonie szykuję skok na bank (czyli 1. ligę) :) Wystarczy tej 2. ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wygrałem... :P Nie powiem... miłe uczucie. Trochę już czasu minęło, ale lepiej późno niż wcale.

Dzięki wszystkim za ciekawe meczyki, dzięki za graty, dzięki za zajefajny i zajedziwny sezon.

Pierwsza liga?? No cóż, będę walczył, a jak to wyjdzie, to się przekonamy za rok.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wazne by zmieniac towarzystwo po sezonie i nie popasc w monotonie, ligi powstaja poprzez dołaczanie nowych wiec przyszlosc rysuje sie ciekawo.

 

do zobaczenia za jakiś czas,

powodzenia in nxt yr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×