Skocz do zawartości

Polecane posty

Trzeba "trochę" salary zbijać, więc u mnie za kogokolwiek taniego (pick draftu?), na wymianę są na pewno:

  • Josh Hart  46.80
  • Bogdan Bogdanovic 39.85
  • Bruce Brown 33.15

Jeśli zainteresowania braknie, powyższa trójca wędruje na FA🙂

Jeszcze w draftowym uzupełnieniu - mój tegoroczny pick ma niestety @TryczekSzukarek

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrzucam Manna i mieszczę się w salary

apel do wszystkich pozostających nad kreską - w tym roku sytuacja wyjątkowa - nie czekajcie plizz do końca draftu bo nie wyrobimy się z waivers przed startem sezonu - yahoo miele wklepane składy bodajże 2 dni więc pasowałoby się z draftem i zejściami z salary wyrobić do soboty żeby w niedzielę @matek wklepał składy i wystartował sezon na yahoo
@tomalaobi@Andrew23@bulls2006@piotreksuper@MKA@bulek@Tizz

zmniejszyć składy do 13 zawodników muszą jeszcze: @GeDDo@LEBRON GOAT@JacMar@Regis

no i skróciłbym czas na wybór do 12h, bez przesady żeby nad ogórami, które zostały tyle się zastanawiać :) albo nie wiadomo co pertraktować

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuje z Vita Krejci. Chet Holmgren, Georgios Kalaitzakis  

Chętnie wymienię lub zrezygnuje z: Isaiah Roby, Dwight Powell, Guillermo Hernangómez, Trendon Watford, Ish Smith, Cameron Thomas,    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JacMar napisał:

Rezygnuje z Vita Krejci. Chet Holmgren, Georgios Kalaitzakis  

Chętnie wymienię lub zrezygnuje z: Isaiah Roby, Dwight Powell, Guillermo Hernangómez, Trendon Watford, Ish Smith, Cameron Thomas,    

jeszcze nie znasz zasad - wystarczy że jednego wywalisz na razie np Krejci - i tak mieścisz się w salary

resztę możesz handlować, Holmgrena szkoda wywalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holmgren jest po operacji i ma cały sezon z głowy... Georgios Kalaitzakis jest wolnym agentem, a Vita Krejci dopiero 5-m wyborem na swojej pozycji.

OK rezygnuje tylko z Georgiosa Kalaitzakisa!!!  Resztę sobie wymienię

Edytowano przez JacMar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, JacMar napisał:

Holmgren jest po operacji i ma cały sezon z głowy... Georgios Kalaitzakis jest wolnym agentem, a Vita Krejci dopiero 5-m wyborem na swojej pozycji.

OK rezygnuje tylko z Georgiosa Kalaitzakisa!!!  Resztę sobie wymienię

to nie jest zwykły keeper - tyko wieloletnia dynastia

talenty takie jak Holmgren zdarzają się za rzadko by je po prostu zrzucać na FA - to cenny asset handlowy

to tak jakby OKC go wywaliło bo złapał kontuzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, goozman napisał:

to nie jest zwykły keeper - tyko wieloletnia dynastia

talenty takie jak Holmgren zdarzają się za rzadko by je po prostu zrzucać na FA - to cenny asset handlowy

to tak jakby OKC go wywaliło bo złapał kontuzję

Masz racje nie pomyślałem perspektywicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oddam każdego z tych placków za kogoś z mniejszym salary minimum o 10.

albo future pick jakikolwiek.



 

Edytowano przez Tizz
Andre Drummond 38.85 Deni Avdija 29.25 Lonnie Walker IV 27.45 Bones Hyland 27.20 Markelle Fultz 25.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu, kiedy @Vic ruszy z draftem, lub po prostu minie jego czas, update sytuacji ze składami: 

Przekroczone salary: @Andrew23, @bulls2006, @burikson, @goozman, @bulek, @Regis, @Tizz

Przekroczony limit zawodników: @bulls2006, @burikson@goozman, @GeDDo, @LEBRON GOAT

Liczyłem, że dziś skończymy draft, bo końcówka picków zagląda co raz na forum, i najpóźniej jutro odpalę ligę, ale wystarczy dwóch którzy nie wybiorą w limicie czasu i cały plan się sypie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, matek napisał:

W oczekiwaniu, kiedy @Vic ruszy z draftem, lub po prostu minie jego czas, update sytuacji ze składami: 

Przekroczone salary: @Andrew23, @bulls2006, @burikson, @goozman, @bulek, @Regis, @Tizz

Przekroczony limit zawodników: @bulls2006, @burikson@goozman, @GeDDo, @LEBRON GOAT

Liczyłem, że dziś skończymy draft, bo końcówka picków zagląda co raz na forum, i najpóźniej jutro odpalę ligę, ale wystarczy dwóch którzy nie wybiorą w limicie czasu i cały plan się sypie. 

chyba musisz poczytać wiadomości w temacie ligowym, pisałem już kogo zrzucam

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dostępny za wybór w drafcie lub zawodnika kosztującego do 25 jest Robert Williams        51.70, 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matek napisał:

Trade z @Tizz

Lonnie Walker za Mosesa Browna

zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jedno zapytanie, jak dostanę odpowiedź to dam znać w temacie draftowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×