Skocz do zawartości

Polecane posty

@TryczekSzukarek znam wartość MPJ i swoje robi, ale tez oczekiwanego progresu na razie nie wycisnął, choć ostatnie mecze niezłe. Nie wiem o co chodzi z tą wartością FA, Wiggins mnie zadowala, on co roku swoje będzie robił.

Picki z pogranicza FA mają znikomą wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, matek napisał:

W wymianach z pickiem druga strona musi potwierdzić. 

I muszę przeliczyć salary. 

jeżeli zaakceptował na Yahoo! to możesz to zrobić -- nie wiem jak często @bulls2006 tu zagląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bulek napisał:

@TryczekSzukarek znam wartość MPJ i swoje robi, ale tez oczekiwanego progresu na razie nie wycisnął, choć ostatnie mecze niezłe. Nie wiem o co chodzi z tą wartością FA, Wiggins mnie zadowala, on co roku swoje będzie robił.

Picki z pogranicza FA mają znikomą wartość.

MJP - to nadal młody zawodnik i w końcu zaczyna grać. Jeszcze chwile temu był uważany za jednego z większych prospektów - jasne pauzował w zeszłym Zenonie ale mimo wszystko sufit ma wysoko i jeżeli zdrowie dopisze to może być grajkiem na +55fpp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

jeżeli zdrowie dopisze

weź to wybolduj i się nie czepiaj :) gość od studiów jest chodzącą kontuzją. ja np. bym go nie chciał za żadne skarby ale jak widać ma grono wyznawców (mam na myśli Ciebie bo matek bierze go oportunistycznie i za chwilę sprzeda - może nawet Tobie :))  nazywanie Wigginsa FA to też gruba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy okazji jak ktoś z trójki walczącej chciałby sobie poprawić to ode mnie praktycznie wszyscy do wzięcia - picku za rok nie mam więc wszelkie nadwyżki jestem w stanie przyjąć. tylko bez Lebronów pliz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, TryczekSzukarek napisał:

MJP - to nadal młody zawodnik i w końcu zaczyna grać. Jeszcze chwile temu był uważany za jednego z większych prospektów - jasne pauzował w zeszłym Zenonie ale mimo wszystko sufit ma wysoko i jeżeli zdrowie dopisze to może być grajkiem na +55fpp. 

MPJ do tej pory robił 40 fpg - to nie jest efekt wow. Teraz zaczął grac, ale pewnie dlatego matek się nim zainteresował. W sufit 55fpg bez rebs nie wierzę, na moje to troche odległa sprawa. Co do zdrowia to w tym sezonie nie wyglądało to źle, ale dalej facet jest znakiem zapytania. Poza tym Wiggins wpłynie na obniżenie picku rozegrał 37 spotkań i nie wiem czy zdaży rozegrac jakiekolwiek jeszcze. Wesley to dodatek, ale to też rookas z 1 rundy draftu, takich zawsze warto obserwować.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

jeżeli zaakceptował na Yahoo! to możesz to zrobić -- nie wiem jak często @bulls2006 tu zagląda. 

Też nie wiem, jak często, ale do tej pory w przypadku wymian z pickami potwierdzać muszą obie strony. Salary się zgadza, więc jeśli się nie pojawi, to wieczorem przyklepię. 

1 godzinę temu, goozman napisał:

bym go nie chciał za żadne skarby

Ja też, ale byłem na musiku z niegrającym Wigginsem i jego pensją. Bez tego nawet bym nie szukał dealu, a już na bank nie za MPJ, którego nie lubię. A że Wiggins to dobra opcja do brania dla osób chcących poprawić pick...

1 godzinę temu, bulek napisał:

Wiggins wpłynie na obniżenie picku rozegrał 37 spotkań

Otóż to. I dziwię się, że ludzie z końca nie chcieli go wziąć nawet za jakieś jednosezonowe wystrzały, które w przyszłym roku będą miały żadną wartość, a AW będzie grał swoje i dałby lepszą pozycję w drafcie w stosunku do kogoś grającego cały rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

weź to wybolduj i się nie czepiaj :) gość od studiów jest chodzącą kontuzją. ja np. bym go nie chciał za żadne skarby ale jak widać ma grono wyznawców (mam na myśli Ciebie bo matek bierze go oportunistycznie i za chwilę sprzeda - może nawet Tobie :))  nazywanie Wigginsa FA to też gruba przesada

Ja to widzę inaczej - myśle ze spokojnie można by było wyciągnąć za niego więcej i tyle. A wiggins - jak jesteś jego takim fanem to myśle ze spokojnie wyciagniesz go od Bulka 🤗 - jego waga na przyszły sezon 45fpp na pewno zachęca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Ja to widzę inaczej - myśle ze spokojnie można by było wyciągnąć za niego więcej i tyle

🤣🤣🤣 zajebista argumentacja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, goozman napisał:

🤣🤣🤣 zajebista argumentacja

 

Czas pokaże co będzie MPJ - nie spisywał bym Go na straty. Jeżeli kogoś satysfakcjonuje wiggins to Ok dla mnie to grajek bez wartości.

@goozman dobra wymiana - gratuluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

w wiszącym na yahoo dealu z matkiem jest jeszcze jego pick '24

Potwierdzam. 

@TryczekSzukarek

A na przyklepanie przez Philly cały czas czekam. Może w przeciwieństwie do odpowiadania na oferty, tutaj da znak życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, matek napisał:

Potwierdzam. 

@TryczekSzukarek

A na przyklepanie przez Philly cały czas czekam. Może w przeciwieństwie do odpowiadania na oferty, tutaj da znak życia. 

Oby - choć rozumiem regulamin ale jak zaakceptował na yahoo to raczej wiedział co robi, nawet jeżeli nie zobaczył w ofercie pikow to dla Niego wartość dodana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiary na @bulls2006 @matekmoże masz do Niego maila. 
Pamietam ze w fbx puszczaliśmy takie tematy po potwierdzeniu na yahoo (buła wówczas się nie pokazywał) i to było wiążące - szkoda trochę popsuć końcówkę przez takie tematy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę oddać gracza dla słabych i walczących o mistrzostwo: Bridges - ma wrócić do gry, a jako że nie grał jego salary spadnie, więc w przyszłym roku będzie miał bardzo dobry stosunek punktów do ceny. Drugi to Dinwiddie, który ostatnio punktuje 80, 45, 77, 70, 50, 50.

Jako, że nie mam ciśnienia by żadnego z nich oddawać to jeżeli ktoś będzie zainteresowany to trzeba będzie trochę zapłacić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEJNOŚĆ DRAFTU na dzień poniedziałek, 10 kwiecień 2023 dla 492 gier (max 492)
PICK   TOTAL     TEAM
1   20187.20   Dallas Mavericks - GeDDo
2   21450.80   Sacramento Kings - ???
3   21610.35   Los Angeles Clippers - JacMar
4   21628.70   Portland TrailBlazer - Vic
5   21961.00   Boston Celtics - Regis
6   21996.20   Phoenix Suns - bulek
7   22081.15   Philadelphia 76ers - bulls2006
8   22300.60   Houston Rockets - MKA
9   22447.70   Miami Heat - Pafsen
10   22916.85   Indiana Pacers - pokor88
11   23205.55   Chicago Bulls - Luk130
12   23403.70   Golden State Warriors - makk
13   23433.55   Minnesota T-Wolves - piotreksuper
14   24259.20   Charlotte Hornets - goozman
15   24538.25   Orlando Magic - Andrew23
16   25187.00   Washington Wizards - tomalaobi
17   25437.40   Memphis Grizzlies - Tizz
18   26126.85   Brooklyn Nets - matek
19   26196.90   New York Knicks - evitacre
20   27584.90   Los Angeles Lakers - TryczekSzukarek
           
           
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za gierkę :) mega dobrze mi podeszły assety :) 

praktycznie cały czas goniłem :) i na samym końcu dopadłem. @matek oraz @evitacre

mega dobrze się grało choć szkoda że ta liga praktycznie nie funkcjonuje. Gra może 5-6 GM reszta dawno na wakacjach. warto pomyśleć o przyszłości tej ligi. 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×