Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2022/2023] ROTO Wężyk - wątek organizacyjny

Polecane posty

Dnia 22.09.2022 o 10:51, Mikowal83 napisał:

2 dni zostały na potwierdzenie.

@KapitanPlaneta jak wygląda aktualny stan?chyba słabo ☹️

Moim zdaniem jest dobrze :D Przedłużę okres zbierania potwierdzeń do środy 28 września, bo @bulls4ever teoretycznie zgłosił się po terminie, a nie chcę żeby ktoś miał potem pretensje. Roześlę jeszcze ostatnie przypomnienie do wszystkich spóźnialskich, bo tydzień temu zamuliłem, więc to kolejny argument za tym żeby przedłużyć organizację. Plus, chyba @wooden zaraz rusza z organizacją swoich lig, w związku z czym powinien się zrobić większy ruch w interesie.

W pierwszej lidze jest komplet potwierdzeń, więc zaraz założę temat i będzie można zacząć wybieranie daty draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KapitanPlaneta napisał:

Moim zdaniem jest dobrze :D Przedłużę okres zbierania potwierdzeń do środy 28 września, bo @bulls4ever teoretycznie zgłosił się po terminie, a nie chcę żeby ktoś miał potem pretensje. Roześlę jeszcze ostatnie przypomnienie do wszystkich spóźnialskich, bo tydzień temu zamuliłem, więc to kolejny argument za tym żeby przedłużyć organizację. Plus, chyba @wooden zaraz rusza z organizacją swoich lig, w związku z czym powinien się zrobić większy ruch w interesie.

W pierwszej lidze jest komplet potwierdzeń, więc zaraz założę temat i będzie można zacząć wybieranie daty draftu.

Hej

Daj znać jak będzie założone. Bo ja nigdy nie wiem gdzie szukać, tutaj, na mailu...

 

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2022 o 18:21, KapitanPlaneta napisał:

Moim zdaniem jest dobrze :D Przedłużę okres zbierania potwierdzeń do środy 28 września, bo @bulls4ever teoretycznie zgłosił się po terminie, a nie chcę żeby ktoś miał potem pretensje. Roześlę jeszcze ostatnie przypomnienie do wszystkich spóźnialskich, bo tydzień temu zamuliłem, więc to kolejny argument za tym żeby przedłużyć organizację. Plus, chyba @wooden zaraz rusza z organizacją swoich lig, w związku z czym powinien się zrobić większy ruch w interesie.

W pierwszej lidze jest komplet potwierdzeń, więc zaraz założę temat i będzie można zacząć wybieranie daty draftu.

Tak, już odpaliłem ligi, zarekomendowałem sznurówkę w tekście i jeszcze będę ze dwa razy rekomendował więc na Waszym miejscu bym wręcz jeszcze trochę ze zgłoszeniami poczekał, albo miał w zanadrzu jakieś dodatkowe ligi dla ludzi którzy się w ostatniej chwili będą zgłaszać

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2022 o 18:21, KapitanPlaneta napisał:

Moim zdaniem jest dobrze :D Przedłużę okres zbierania potwierdzeń do środy 28 września, bo @bulls4ever teoretycznie zgłosił się po terminie, a nie chcę żeby ktoś miał potem pretensje. Roześlę jeszcze ostatnie przypomnienie do wszystkich spóźnialskich, bo tydzień temu zamuliłem, więc to kolejny argument za tym żeby przedłużyć organizację. Plus, chyba @wooden zaraz rusza z organizacją swoich lig, w związku z czym powinien się zrobić większy ruch w interesie.

W pierwszej lidze jest komplet potwierdzeń, więc zaraz założę temat i będzie można zacząć wybieranie daty draftu.

I liga roto wężyk prawie ogarnięta.

Co z pozostałymi ligami (II i III)? Udało się wam je zorganizować? wątku na forum dotyczących pozostałych lig roto wężyk nie widzę. Ligi założone wszyscy podłączali. Terminy draftow ustalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

I liga roto wężyk prawie ogarnięta.

Co z pozostałymi ligami (II i III)? Udało się wam je zorganizować? wątku na forum dotyczących pozostałych lig roto wężyk nie widzę. Ligi założone wszyscy podłączali. Terminy draftow ustalone?

bardzo masz roszczeniowy ton kolego - jeśli chcesz wspomóc w organizacji - nic nie stoi na przeszkodzie. nam naprawdę nic za to nie płaci i każdy z organizatorów ma swoje życie i gospodaruje czasem odpowiednio by w ogóle rozgrywki ruszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, goozman napisał:

bardzo masz roszczeniowy ton kolego - jeśli chcesz wspomóc w organizacji - nic nie stoi na przeszkodzie. nam naprawdę nic za to nie płaci i każdy z organizatorów ma swoje życie i gospodaruje czasem odpowiednio by w ogóle rozgrywki ruszyły

Chyba kolego źle zinterpretowales mojego posta.

Po prostu spytałem. I miałem dobre intencje bo zależy mi na tym żeby wszystkie ligi ruszyły.

Ja w zeszłym roku sporo się napocilem żeby któraś  II liga na sznurku ruszyła w komplecie i żeby dopasować termin żeby wszystkim pasowało więc znam ten ból.

No offense.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Chyba kolego źle zinterpretowales mojego posta.

Po prostu spytałem. I miałem dobre intencje bo zależy mi na tym żeby wszystkie ligi ruszyły.

Ja w zeszłym roku sporo się napocilem żeby któraś  II liga na sznurku ruszyła w komplecie i żeby dopasować termin żeby wszystkim pasowało więc znam ten ból.

No offense.

Pzdr

no sorry zachowujesz się jak jakiś zewnętrzny audytor - jeśli masz czas i chęci to pisz priv do @KapitanPlaneta i jakoś się podzielicie zadaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×