Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2022/2023] ROTO Aukcja - wątek organizacyjny

Polecane posty

Zapraszam wszystkich na nowy sezon rozgrywek ROTO z draftem aukcyjnym! Zbieranie potwierdzeń potrwa 4 tygodnie, ale organizacja draftu może ruszyć wcześniej, jeśli wszystkie osoby z danego poziomu ligowego odpowiednio szybko potwierdzą udział.

Każdy ma czas do 23 września, żeby się określić. Oczywiście im szybciej się to zrobi tym lepiej.

Jeśli ktoś nowy chce dołączyć do gry to proszę swoją kandydaturę również zgłaszać w odpowiedzi na tego posta. Radzę z tym nie zwlekać, bo nabór prowadzony jest według kolejności zgłoszeń. Ilość wolnych miejsc zależeć będzie ostatecznie od tego ile osób nie potwierdzi udziału oraz ilu będzie nowych chętnych. Jeśli będzie duże zainteresowanie to oczywiście rozważymy utworzenie kolejnej ligi na poziomie drugim.

Ostateczne składy osobowe lig poznamy po okresie zbierania potwierdzeń. W przypadku rezygnacji w pierwszej kolejności premiowani będą gracze z lig niższych, którzy zajęli miejsca nie dające awansu.

Lista grających (zielony kolor=potwierdzony udział; czerwony=rezygnacja; ż – GM z żółtą kartką):

I Liga

mac
KapitanPlaneta
marcelomattsoy
Tocheck
L.TM2
sorche
rk18tw
killer7
bulls2006
mikowal83 (awans z II Ligi)
evitacre (awans z II Ligi)
wilson4 (awans z II Ligi)

II Liga

Coach R (spadek z I Ligi)
k830713 (spadek z I Ligi)
budzikreal (spadek z I Ligi)
Falki
mSala
madafaka8
Snogo
bulek
Kubamessi
Adrian (bez konta na forum) (ż)
barcelowicz (ż)
Buu (ż)
jordan20

Żółtą kartkę otrzymali wszyscy, którzy w poprzednim sezonie wykorzystali mniej slotów niż 785. Otrzymanie drugiej żółtej kartki, czyli kolejny z rzędu sezon bez wypełnionego minimum skutkować będzie automatycznym wykluczeniem z rozgrywek na jeden sezon. Po spełnieniu wymogu kartka zostaje anulowana, czyli gracz ma z powrotem czyste konto.

Nowi uczestnicy:

ernie9005
RonnieArtestics
Tojas
Barobal7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, jednak chciałbym zaproponować kilka zmian w prowadzeniu drużyny. W poprzednim sezonie było bardzo dużo kontuzji, urazów, odpoczywania czy Covidów, że ciężko było wyrobić odpowiednią ilość meczów ilość meczów. Czasem trzeba było wybierać byle kogo, oby tylko pasowała pozycja. 

Może warto zwiększyć liczbę graczy kontuzjowanych, ewentualnie zwiększyć całe kadry, lub wprowadzić coś w stylu kontraktów 10-dniowych. Nie wiem na co pozwalają opcje rozgrywek, więc ciężko zaproponować mi coś konkretnego. Może inni użytkownicy również by się wypowiedzieli się w tej sprawie. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka, można tu też dołączyć? grałem w zeszłym sezonie i w tym będę grał w węża ale zdecydowanie wolę aukcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w wężu, przedłużam okres zbierania potwierdzeń do środy 28 września.  Roześlę jeszcze ostatnie przypomnienie do wszystkich spóźnialskich, bo tydzień temu zamuliłem.

Jeśli ktoś ma lepszy kontakt z @wilson4 to dajcie mu znać, żeby się określił, bo wstrzymuje start pierwszej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×