Skocz do zawartości
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2022/23

Polecane posty

week 8
h2hw8.jpg

miszczunio kolejki: tym razem w całej lidze nie było mocnych na Mohikanów @Tecu także pamiętajcie, że pozycja na yahoo i pytania o liczbę spadających zespołów to tylko ściemka :P
cienki bolek kolejki: @Wuzer trzyma formę sprzed tygodnia, znowu poniżej 30u punktów i solidarny wpierdziel od wszystkich innych ligowców
fuksiarz kolejki:  ta kategoria zaczyna się robić nudna bo wystarcza ostatnio trafić na SugarTeam i nabic jak najwyższy wynik - gratki @L.TM2
pechowiec kolejki: @mac to najwyżej notowana drużyna w tygodniu 8, która zaliczyła porażkę, skromną, ale zawsze

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

week 9
h2hw9.jpg

po cichutku połowa sezonu regularnego za nami a w lidze niesamowity tłok na miejscach praktycznie od 3 do 13 🤯

miszczunio kolejki: nadal bardzo wysoka forma @RonnieArtestics - już 3 raz zostaje mistrzem tygodnia, znowu wygrałby ze wszystkimi w lidze, przerwał też passę 6 kolejnych wygranych @Tocheck. obecnie liderem w tej kategorii jest @killer7 - nie przegrał od 3 kolejki, 7 matchupów po kolei ma do przodu!
cienki bolek kolejki: @El-Maniaque przegrałby w zeszłym tygodniu ze wszystkimi - ja sobie pluję w brodę bo przez kombinacje z bronieniem FT% przegrałem zbiórki dwoma sztukami 🤬
fuksiarz kolejki: @bulek i @marcelomattsoy zagrali słabiutki tydzień w porównaniu do całości ligi ale obydwaj swoje pojedynki wygrali 5-4
pechowiec kolejki: @chilu91 przegrał 4-5 mimo świetnego bilansu na papierze 12-3

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 godziny temu, goozman napisał:

a kogo chciałeś zrzucić??

Przez pomyłkę wywaliłem dericka whita. Można to cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2022 o 23:40, goozman napisał:

miszczunio kolejki: tym razem w całej lidze nie było mocnych na Mohikanów @Tecu także pamiętajcie, że pozycja na yahoo i pytania o liczbę spadających zespołów to tylko ściemka :P

Ta i wygrana tylko 5-4. A po tym walka bez Townsa, Maxeya i Portera przez dwa tygodnie. A przed seryjny pechowiec kolejki 😀

W pełnym składzie faktycznie mam niezły zespół, ale zdrowie nie pomaga a Towns pewnie wróci jak walka o PO będzie rozstrzygnięta. Ewidentnie nie mam szczęścia 🙁 No i trochę umiejętności 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ścisk się zrobił, Red Panthers się już rozpychają łokciami, a mac kilka następnych tygodni bedzie walczyć o przetrwanie bez Kury… 

mialem kilka świetnych tygodni ale nie mogę coś zbudować bezpiecznej pozycji w play offs. Masakrycznie dobry poziom ligi, gdzie tylko 3 drużyny odstają mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mac bez Kury ma duży problem, to już któraś porażka jego z rzędu, ale pierwsza tak wysoka.

Ja po fatalnym początku jakoś się odbijam powoli od dna tabeli, ale dzisiaj np. przespałem, niestety dosłownie, pobrania z FA. No cóż, w normalnych tygodniach jest lepiej, bo człowiek jest jednak w pracy, a ten tydzien ma to do siebie, że będzie trzeba o tym pamiętać ;)

Bydgoszcz Bulls jest dla mnie ewenementem. Skład taki, że głowa mała, a brak pobrań i jakiejkolwiek taktyki powoduje, że przegrywają.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 10

h2hw10.jpg

miszczunio kolejki: w końcu mój Autominetodon melduje się na czele stawki - komplet wygranych, nowy rekordzik ligi (105 pkt - z każdym na przynajmniej 6 pkt) a do tego tylko jedna rotacja w 7 dni, normalnie rynce mnie świerzbią do autominetodoncji :)
cienki bolek kolejki: punktowo najgorzej w sezonie @KapitanPlaneta ale ze wszystkimi przegrałby tylko @mac (już wspominaliście wyżej o nieobecności Currego)
fuksiarz kolejki: @wooden wygrałby tylko 3 z 15 korespondencyjnych spotkań, los rzucił go na Purystów, z którymi wyciągnął swój najlepszy z możliwych w tym tygodniu wyników
pechowiec kolejki: @chilu91 4 wynik tygodnia ale bolesne 3-6 od odradzającego się @El-Maniaque (3 wynik tygodnia!), skończył się też czas luzackich pojedynków z Sugar Team @Wuzer

 

 

 

  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 11

h2hw11.jpg

miszczunio kolejki: po kilku tygodniach szorowania po dnie ligi @bulek wystrzelił z formą jak Rocco Siffredi invades Poland ale.. (ciag dalszy w pkt 4)
cienki bolek kolejki: to rzadkość ale naprawdę bardzo kiepski tydzień od @Dig - zgarnąłby komplet wklep od wszystkich w lidze
fuksiarz kolejki: @Tocheck wygrałby tylko z 3 drużynami a zgarnął wynik 6-3, tak się można wozić
pechowiec kolejki: ... mimo najlepszego korespondencyjnego bilansu w lidze Trefl Sopot trafił na Don Cyca odpierdalającego manianę w Peaky Blinders i to był jedyny pojedynek, który by w tym tygodniu @bulekprzegrał

special mention: skończyła się imponująca seria 8 kolejnych zwycięstw @killer7 - i to z przytupem - 2-7

 

 

 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2023 o 01:04, pumeks napisał:

W moim NEVERWINS dramat. Strata nie do odrobienia..... Szykuje się spadek

Mam nadzieje ze będziesz grał do końca bez odpuszczania żeby było fair :) 
bo Mi najgorsza drużyna ligi nie odpuściła w tym tygodniu i dostałem w pizdeczke 4:5 :( 

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 12:

h2hw12.jpg

miszczunio kolejki: w tym tygodniu najwięcej symulacyjnych punktów nadziergał @chilu91 ale nawet on musiałby uznać w bezpośrednim pojedynku wyższość @L.TM2 - to był team to beat w tygodniu 12!
cienki bolek kolejki: @El-Maniaque wraca na swoje ulubione miejsce w naszych tygodniowych podsumowaniach
fuksiarz kolejki: @marcelomattsoy zagrał słaby tydzień (z FC Turlaj dostałby 0-9!) ale kończy na plusie bo trafił na Bydgoszcz Bulls
pechowiec kolejki: dopraszał się to i ma - @RonnieArtestics - piąty wynik tygodnia w symulacji ale przegrana z Sugar Team w realu :)

 

 

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze będziesz grał do końca bez odpuszczania żeby było fair  
bo Mi najgorsza drużyna ligi nie odpuściła w tym tygodniu i dostałem w pizdeczke 4:5  
 

 
 

Haha o odpuszczaniu nie ma mowy.
A ile ekip spada z ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 13
h2hw13.jpg

miszczunio kolejki: widmo spadku bardzo motywująco zadziałało na @pumeks - przerywa pasmo 8 porażek z rzędu jednym z najlepszych tygodniowych wyników (aż 5x na 8-9 punktów!)
cienki bolek kolejki: the wiener is @Wuzer - weteran 16 miejsca - już po raz piąty w sezonie
fuksiarz kolejki: @chilu91 powinien zagrać w totka - cieniutki tydzień, gdzie tylko w jednym pojedynku mógł zdobyć 6 pkt i było to właśnie starcie z @wooden
pechowiec kolejki: w zeszłym tygodniu przyfuksił to w tym karma musiała wyrównać rachunki - @marcelomattsoy w bardzo dobrym tygodniu bolesne 3-6 z liderem W13 - NEVERWINS

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 14
h2hw14.jpg

miszczunio kolejki: @Dig ma w tym sezonie mocno sinusoidalny styl grania ale to wszystko pewnie wyliczone pod PO - w tym tygodniu jechałby praktycznie z wszystkimi jak z burymi sukami zdobywając po 7 lub 8 punktów, tylko z pojedynku z L.MP wygrywając 5-4
cienki bolek kolejki: @Wuzer tworzy nowe ekstrema "bolesławowania" - tylko 26 pkt zdobytych w symulacji to absolutny rekord. ale z nikim do zera!
fuksiarz kolejki: pięknie wyglądające 7-2 ale 12 wynik tygodnia - tytuł idzie do @El-Maniaque
pechowiec kolejki: @KapitanPlaneta zalicza teoretycznie plusowy tydzień - 8 pojedynków miałby do przodu, ale przegrywa dotkliwie 3-6 i niebezpiecznie umacnia się w bieżącej strefie spadkowej

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz przez pomyłkę wyrzuciłem gracza. Tym razem nawet nie zauważyłem pomyłki i dopiero MAC zwrócił mi uwagę. Mianowicie chodzi o Kuzme. Czy da się to cofnąć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 15
h2hw15.jpg

miszczunio kolejki: @RonnieArtestics olałby bez mydełka każdą drużynę w lidze niczym prawdziwi Peaky fookin Blinders
cienki bolek kolejki: liderzy odwróconej tabeli wymieniają się honorami - tym razem "bolkiem" zostaje @El-Maniaque
fuksiarz kolejki: byłem pewien, że moja drużyna po mocno fuksiarskiej niedzieli i słabiutkim tygodniu z wygraną weźmie ten tytuł ale @chilu91 miał jeszcze gorszy tydzień i wygrał wyżej :)
pechowiec kolejki: było to pechowe rozdanie dla kilku drużyn ale najmocniej dla @wooden, który wg symulacji zagrał swój najlepszy tydzień sezonu ale w realu minimalnie przegrał, co w sytuacji wyrównanej walki o utrzymanie i PO musi boleć podwójnie

w tym tygodniu zaczynamy króciutką rundę rewanżową i już tylko 3 tygodnie zostały do playoffów (no może 4 ale W18 składa się z 2 kalendarzowych tygodni)!

 

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×