Skocz do zawartości
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2022/23

Polecane posty

imgbb padł ale to nas nie powstrzyma :)

WEEK 16
EWRhLZLl_o.jpg

miszczunio kolejki: @pumeks zgromadził najwięcej punktów w symulacji ale @Tocheck z nikim by nie przegrał więc on jest naszym Miszczem 16 rozdania
cienki bolek kolejki: tu sytuacja jest chujowa ale stabilna, courtesy of @El-Maniaque
fuksiarz kolejki:  znowu moi się jakoś uchowali bo tym razem @KapitanPlaneta wygrał będąc troszeczkę słabszym w dużej tabelce
pechowiec kolejki: @Dig grał całkiem solidnie ale trafił na nr 1 tygodnia w zestawieniu czyli NEVERWINS i skończyło się 3-6

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEEK 17

h2hw17.jpg

miszczunio kolejki: tym razem @pumeks nie pozostawia złudzeń - jest bezapelacyjnym liderem 17 tygodnia rozgrywek (nowy rekord 107 pkt w symulacji!) i najlepszą drużyną I Ligi H2H Budget ostatniego miesiąca; ciekawe czy uda się utrzymać formę i wywalczyć utrzymanie w tym ciasnym finiszu
cienki bolek kolejki: 1-8 w realu i komplet wirtualnych porażek - po dwóch tygodniach troszkę lepszej gry @Wuzer znowu na dnie
fuksiarz kolejki:  nie było jakichś wybitnych szczęściarzy ale wyróżnienie trafia do @Dig, bilans symulacji 6-9 ale na liczniku ładnie wyglądające 6-3
pechowiec kolejki: @bulek bardzo potrzebował punktów w walce o przetrwanie w 1 Lidze ale mimo, że był drugim teamem tygodnia tylko zremisował z Autominetodonem (przerwanie passy 8 kolejnych wygranych, wyrównanie rekordu sezonu bejbogilków @killer7)

przed ostatnim, dwutygodniowym W18:
- tylko dwie drużyny mają już zaklepany udział w PO (Autominetodon i Peaky Blinders @RonnieArtestics) i w ostatniej kolejce grają z dwoma drużynami, które jako jedyne są pewne, że w lidze się nie utrzymają (Sugar Team i Bydgoszcz Bulls);
- w miarę pewne utrzymania w 1 Lidze mogą być drużyny z miejsc 3-7 ale czy na pewno zagrają w PO to się dopiero okaże;
- najtrudniejsze zadanie przez @pumeks, tylko wysoka wygrana da  mu nadzieję na pozostanie w 1 Lidze a zarazem może zagrozić szansom na PO @mac

POWODZENIA!

1lh2hb17w.jpg

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, proszę wszystkich o zdanie na temat wiszącego tradu @mac z @El-Maniaque. powiem szczerze w takim momencie sezonu, gdy Bydgoszcz Bulls już o nic nie walczy, Turner ma problemy z plecami to dla mnie do veta

@Dig  @chilu91
@killer7
@Tocheck
@bulek
@Wuzer
@pumeks
@KapitanPlaneta 
@L.TM2
@RonnieArtestics

@wooden
@marcelomattsoy
@Tecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok. Gdybyśmy mieli jakiś trade deadline dla tych co nie walczą to tak. Ale chyba nie ma czegoś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, dla równości walki waszej w PO, takiego trądu nie powinno być. Gdybym był na dnie to nie handlowałbym w takim momencie, by nie zepsuć komuś walki i zabawy.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To anulujcie ten deal.

Proszę tylko o informację czy istnieje grupa osób którym mogę proponować jakieś wymiany czy po prostu jest błędna data z trade deadline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mac napisał:

To anulujcie ten deal.

Proszę tylko o informację czy istnieje grupa osób którym mogę proponować jakieś wymiany czy po prostu jest błędna data z trade deadline.

ale tu nawet nie jest kwestia ustawienia wcześniejszej daty trade deadline tylko pewnej niepisanej przyzwoitości. nawet jak trade deadline byłby np. 16.02 to by nic nie zmieniło.
sorry za szczerość ale to taki paskudny "dick move" - proponujesz deal teamowi, który już jest pewny spadku, on to bierze  - ale po co teraz???, bo już chyba nie do pokazania aktywności. ma pewne 15 miejsce, wynik ostatniego pojedynku może jedynie zadecydować o kolejności rozstawienia na górze
to nie jest roto, że ostatnia drużyna mogłaby coś jeszcze ugrać na poszczególnych kategoriach

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych co walczą dalej, miłej rozrywki życzę.

Niestety, mimo, wg mnie, dobrego draftu, kontuzja KATa nie pomogła mi w walce.

Ale też nie było tak, że wina stoi po stronie pecha. Niestety powinienem dać z siebie więcej i uszczknąć te kilka punktów, które zabrakło do awansu a z pewnością te 0,5, które zabrakło do utrzymania. Byłem wielokrotnie pechowcem kolejki, ale też nie dałem za dużo drużynie swoimi posunięciami, więc winny jestem ja a nie KAT 😀

Mój pierwszy spadek w fantasy, trochę boli 🙁

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało zabrakło, a też bym wyleciał. Wypadł całkowicie Cade na samym początku, może bym zrobił PO, żeby nie wypadł, ale i tak nie było mocy w moim zespole.

Gratulacje dla 8 grającej dalej, GLV za utrzymanie. Reszta zagra sobie w 16 team, co jest przyjemniejsze.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadłem, do samego końca walczyłem o byt to to top10,Powiem tak, @chilu91 szczęście było przy Tobie, że pobrałem Theisa na sobotę, ktory nie zagrał, zamiasst Śliwkę na niedzielę. Tak by wynik byłby zgoła inny. Miałeś furę szczęściia wynikającą też z pauz Draya i KP oraz z mojego błędu. Trudfno, spadam nie po raz pierwszy, ale na pewno: I'll come back!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W18
1lh2hb18w.jpg

miszczunio kolejki: @wooden absolutnie porządził w ostatnim tygodniu regulara i zabezpieczył tym samym swój byt w 1 Lidze na kolejny sezon; było blisko rekordu wszechczasów we 3PTM!
cienki bolek kolejki: tutaj mamy do czynienia z asekuracyjnym podejściem @RonnieArtestics przed rozstawieniem w PO - najwidoczniej za wszelką cenę chciał uniknąć @mac
fuksiarz kolejki:  dzięki regulowanemu dupodajstwu Peaky Blinders zwycięstwo notuje realnie najsłabszy team kolejki @El-Maniaque
pechowiec kolejki: @bulek trafił w ostatecznej rozgrywce o utrzymanie na świetnie dysponowanego @chilu91 i troszeczkę zabrakło do utrzymania; świetny tydzień również @Tecu, @KapitanPlaneta i @pumeks - wszystkie te teamy kończą sezon na miejscach spadkowych ale robią to absolutnie z podniesionym czołem - dzięki za świetną walkę Panowie!

 

tabela po sezonie regularnym:

1lbrs.jpg

 

mojej drużynie udało się skończyć na 1 seedzie ale to tylko dzięki wspomnianym wyżej kombinacjom @RonnieArtestics. dla mnie @mac to również chyba najbardziej niewygodny przeciwnik ale cóż, powalczymy ;) główny cel - utrzymanie - został osiągnięty!

POWODZENIA DLA WALCZĄCYCH DALEJ I WIELKIE DZIĘKI ZA ŚWIETNY SEZON DLA WSZYSTKICH!

 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman to nie do końca tak, w piątek nie wystawiłem pierwszy raz w tym sezonie składu, bo zasnąłem po pracy o 19tej na kanapie tak byłem Padnięty, a w niedziele tuż przed snem wycofałem kogos tam ze składu żeby nie przegrać strat, bo nie spodziewałem się ze gracze elmaniaque tyle trójek jeszcze wpieprzą, a dodatkowo nie spodziewanie jakieś steale nadmiarowe mu chyba wpadły. Chcialem bronić 6:3 i Zapewniam Cie że właśnie Chciałem pierwszy seed, żeby mieć chociaż jakiś tam mały achievement „pierwszy seed w RS”  w razie jakby PO mi nie wypaliły, a nie mogłem również przecież do samego końca wiedzieć który skończy mac, tam było mega ciasno i wyniki się zmieniały co 10minut w niedziele. Ponadto wręcz cały tydzień z nim żartowałem ze chętnie  na niego trafię ze wzgledu na brak Curry’ego. ;) @macpotwierdzi ze chciałem 1st seed 

Edytowano przez RonnieArtestics
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miało już nie być tabelek ale po wpierdolu 1-8 musiałem porównać czy tak chujowo zagrałem czy @mac był taki mocny (i to jeszcze tylko z jednym meczem Stepha) :)

liczyłem się tu z przegraną ale raczej skromniejszą a tu takie coś. niemniej jak widać niżej aż tak źle w tygodniówce nie wypadałem:

h2hbpo1.jpg

@mac wygrałby z każdym, najmniej 6-3 z @Dig - realnie drugą siłą tego tygodnia

mój team był ex-equo wiceliderem w małych punkcikach - oprócz @mac, dostałbym też od @Dig, reszta była do w miarę luźnego puknięcia 😜

największy fuksiarz to @L.TM2 - wygrałby tylko z 2 drużynami, w tym z Peaky Blinders. sprawdziły się tu moje przeczucia sprzed tygodnia, że lepiej było dać się pokonać i trafić na L.MP..

z ciekawością będę obserwować ciąg dalszy ale finał inny niż MAC vs Red Panthers będzie niespodzianką

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się trafił najgorszy tydzień sezonu akurat na ćwierćfinał, praktycznie cały sezon zdrowiutki, tu nie dość ze wypadł Simons to jeszcze Blazers sobie go wpuścili do gry za wcześnie na pieprzone 20minut, doznał kolejnego urazu, ale przez to ze Zagrał zabrali mi jego status IL i od srody grałem w „dwunastu”. Cały tydzień prowadziłem, ale przed ostatnią nocką przewagi w fg i trójkach stopniały tak bardzo, że liczyłem się z tą porażką. LMP trafił z Horfordem w tym tygodniu (15 trójek w ost 3 meczach ), dodatkowo Durant przyanchorował field goals w niedziele i nie było co zbierać ostatniej nocki. Trochę w tym mojej winy taktycznej, za bardzo skupiłem się na zbiórkach, bo LMP tam mieszał mocno, ale mając Looneya, Vucevica powinienem się o nie nie martwić i pozyskiwać shooterów z FA. Gratulacje. Mac ze zdrowym Currym jest teraz zdecydowanie faworytem i będę zdziwiony jeśli tego nie wygra. Byłem tu jako beniaminek, ale miałem cel skończyć na podium więc pozostał nieco niedosyt. Gratuluje półfinalistom i do nastepnego roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się nie udało w wężyku, to udało się tutaj. Trzeci finał z rzędu i jest prawdziwy three-peat. 

Niby w finale wysoka wygrana i mogła być nawet maksymalna, ale w FG% FT% ST BLK było blisko (w drugą stronę za to ja mogłem wygrać TO). Do tego @macdość szybko wykorzystał wszystkie 7 pobrań i w weekend nie mógł już nic zrobić. 

Gratulacje dla pozostałych medalistów @mac i @L.TM2

  • Podoba mi się 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo @Dig, tworzysz na naszych oczach historię

nie był bym sobą, gdybym nie widział w tych Twoich (i @mac) wynikach roli wspomagaczów w stylu basketball monster / rotoninja ale i tak szacun, żeby w tak zmiennych warunkach w jakich przypada teraz grać w NBA (covidy itp) rok co rok w obu najwyższych ligach zamiatasz wszystkimi. w roto chyba w tym roku coś już tak nie zaklikało jak zawsze ;)

ja tam tęsknię za dziewiczym graniem, bez tych wspomagaczy, gdzie wszystko się robiło na czuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W H2H uważam, że takie wspomagacze nie pełnią takiej roli jak w roto. Owzszem, może są przydatne aż do końca RS, ale PO rządzą się często swoimi8 prawami. Poza tym w H2H częste rotacje są czymś nieodzownym, a w nich to już wszystko jest kwestą szczęścia lub jego braku. Żaden wspomagacz na tym etapie sezonu już nic nie pomoże. 

Gratulacje dla medalistów, moja taktyka z gwiazdami + plus gracze rotacyjni wzięła w łeb, będę jmusiał wymyślić coś innego, żeby wrócić do ligi, ale równie dobrze mogę się tam zakotwiczyć na lata. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×