Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2022/2023] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

przedłużony termin potwierdzeń minął, niestety @madafaka8 się nie pojawił zatem w tym sezonie w II lidze nie zagra. extra awanse wg wcześniejszej rozpiski dla @bulls2006 i @Kamila. @bulek odnowisz ligę i roześlesz zaproszenia dla nowych (Kuba, makk, Kamila)?

liga IIB 2022/23

@Kuba Same Kozaki
@lukasz1906 Boruta Zgierz
@knt DyrDyr
@maxweber Ubuntu
@bulek Najebani na Saharze
@BajecznyBajeczny Team
@POLISH MASTERY Polish Mastery
@KRK Jail Blazers
@mkaszewski Marcin's Team
@makk- Nonsens
@bulls2006- Bull's 2006
@Kamila - Bałuty Łódź

Komisarz: KRK / bulek

Proponowana data draftu (ankieta): https://framadate.org/SCHsX687CJZ7CaP3

Link do ligi na yahoo: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/111562

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już robię. Ale niech ktoś ogarnie termin draftu, ja jestem zawalony.

Po edycie: Liga założona. Liczę, że ktoś ząłoży ankietę draftową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bulek napisał:

Ok, już robię. Ale niech ktoś ogarnie termin draftu, ja jestem zawalony.

Po edycie: Liga założona. Liczę, że ktoś ząłoży ankietę draftową.

rozesłałeś zaproszenia nowym? podeślij tez linka do ligi

 

zrobienie tej ankiety zajęło mi 2min.. https://framadate.org/SCHsX687CJZ7CaP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia dla nowych zostały wysłane do nieodpowiedniej ligi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dołączyć do ligi. Wysłano zaproszenie z linkiem do jakiejś ligi roto. To nie ta liga, w której tu gramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojrzałem sobie w Waszą ankietę i @makk czy to nie pomyłka że zaznaczyłeś tylko jeden dostępny termin na draft??

z drugiej strony draft u nas w 2A jest planowany na ten dzień a nie bardzo pasuje @MKA, więc ewentualnie możecie pany się wymienić ligami. tutaj wszystko wskazuje na draft 17.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, goozman napisał:

spojrzałem sobie w Waszą ankietę i @makk czy to nie pomyłka że zaznaczyłeś tylko jeden dostępny termin na draft??

z drugiej strony draft u nas w 2A jest planowany na ten dzień a nie bardzo pasuje @MKA, więc ewentualnie możecie pany się wymienić ligami. tutaj wszystko wskazuje na draft 17.10

Zaznaczony termin to przypadek, mi obojętnie, postaram się dostosować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, goozman napisał:

spojrzałem sobie w Waszą ankietę i @makk czy to nie pomyłka że zaznaczyłeś tylko jeden dostępny termin na draft??

z drugiej strony draft u nas w 2A jest planowany na ten dzień a nie bardzo pasuje @MKA, więc ewentualnie możecie pany się wymienić ligami. tutaj wszystko wskazuje na draft 17.10

Nie pomogło by mi to, nie ma mnie od 12 do 23. wolę nas termin z tych dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, trochę zawaliłem sprawe, ale tak to jest jak się dostaje komisha nie z własnej inicjatywy.

@Bajeczny, wedle moich danych jesteś w lidze. Jak masz inny mail/konto to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bulek napisał:

Przepraszam, trochę zawaliłem sprawe, ale tak to jest jak się dostaje komisha nie z własnej inicjatywy.

@Bajeczny, wedle moich danych jesteś w lidze. Jak masz inny mail/konto to daj znać.

haha, prosiłem tylko żebyś odnowił ligę, ta zdaje się a z automatu się odnowiła, widzę @KRK pousuwał starych graczy, ja założyłem ankietę, więc Tobie zostało wysłanie zaproszeń dla nowych, faktycznie kuuupa roboty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goozman napisał:

haha, prosiłem tylko żebyś odnowił ligę, ta zdaje się a z automatu się odnowiła, widzę @KRK pousuwał starych graczy, ja założyłem ankietę, więc Tobie zostało wysłanie zaproszeń dla nowych, faktycznie kuuupa roboty 😂

Starych pousuwałem ja. A jakbyś miał codziennie drafty, pracę, życie prywatne, plus ogarnięcie lig na e-nba to byś zrozumiał.

Nie będę Ci opisywał całego mojego dnia bo to akurat moja sprawa. Natomiast jeśli Ty masz tak dużo wolnego czasu to oczywiscie gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bulek napisał:

Starych pousuwałem ja. A jakbyś miał codziennie drafty, pracę, życie prywatne, plus ogarnięcie lig na e-nba to byś zrozumiał.

Nie będę Ci opisywał całego mojego dnia bo to akurat moja sprawa. Natomiast jeśli Ty masz tak dużo wolnego czasu to oczywiscie gratuluje.

mam dwójkę malutkich dzieci, 3,5 i niecały rok, pracuję, ogarniam w chuj lig, wystarczy trochę organizacji własnego czasu.. ale my nie o tym

 

ok, więc yahoo kłamie albo działasz spod podwójnego konta :)

aaa.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bulek napisał:

To bardzo interesujące bo ja się tym zajmowałem ;)

  pewnie gdy podstawiłeś Jail Blazers jako głównego komisza to nadpisały się Twoje wcześniejsze działania. chwała Ci za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nadal nie moge dolaczyc do ligi, a sezon sie niedlugo zaczyna. Prosze o linka dla nowych w tej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kuba napisał:

Panowie, ja nadal nie moge dolaczyc do ligi, a sezon sie niedlugo zaczyna. Prosze o linka dla nowych w tej lidze.

@bulek masz zdublowany zespół Krzysztofa, wykasuj ten nowszy proszę i wyślij w końcu zapro dla @Kuba, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ustalmy sprawę tak. Jeśli jest zdublowany zespół, można go usunąć samemu, a nie czekać na komisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,  nie kombinujemy i draft robimy oficjalnie 17.10, 21.00.

Przepraszam, że wtedy wysłałem link do złej ligi, dobrze, że ostatecznie się udało z terminem.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy liga na pewno jest dobrze ustawiona?. Czemu gramy tylko ja jednego wezerwowego? Nie powinno być co najmniej trzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, maxweber napisał:

Cześć, czy liga na pewno jest dobrze ustawiona?. Czemu gramy tylko ja jednego wezerwowego? Nie powinno być co najmniej trzech?

jest dobrze - tak gramy od zawsze, zamiast utili masz G, F np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×