Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO IIB Liga - 22/23

Polecane posty

Zgodnie z zapowiedzią rozlosowałem skład ligi, z tym że może on ulec powiększeniu jeśli zgłoszą się kolejni chętni do gry. Na chwilę obecną prezentuję się on następująco:

Chicken - Chicken Team
tomazet - Kombo Gliwice
pokor88 - Amatorzy
Sawman - Basket Łabędy
bulls2006 - Bull's Best Team
Lukizaw - Bella Union
wleklas - Wleklas's Genius Team
jordan20 - jordan20(j.sprawka)
bulek - Sopot Yellow-Black
Coach R - Genzo Wakabayashi
pumeks - NEVERWINS
burikson - Burikson Team

Mentor - Dziki Wschód

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 2 najlepsze ekipy, natomiast ? (zależy ile ostatecznie drużyn będzie liczyła liga) najsłabszych czeka spadek do III ligi (zakładając, że za rok powstanie). 

Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiem: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/124298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Założyłem ligę. Za chwilę wyślę na skrzynkę zaproszenia. Jakby coś nie działało proszę o informację.

Poniżej link do ankiety. Dodałem w opcjach każdego dnia godzinę 19:00. Wielu z nas ma już pewnie poklepane inne drafty a 12osobowy wężyk nie zajmie więcej niż 2 godziny więc myślę, że warto pochylić się nad wcześniejszą godziną

https://framadate.org/wL2iHCa1RDkR72c5

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TOMAZET, @pokor88, @bulls2006, @Lukizaw, @bulek dołączcie niezwłocznie do ligi albo podajcie nazwę zespołu, bo dwóch nie rozpoznaję. Chodzi o Łukasz's Awesome Team i Kombo Gliwice.

Głosujcie też wszyscy w ankiecie, którą utworzył @Chicken, bo czasu coraz mniej https://framadate.org/wL2iHCa1RDkR72c5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draftujemy 17.10. Póki co ustawiłem godzinę 21:00 (najwyżej powybieracie bez komisarza :P) ale czekamy jeszcze na 4 brakujące głosy w ankiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde... faktycznie jest 13 osób w pierwszym poście. Do każdego zapro poszlo. Po nazwach bardzo możliwe, że brakuje @bulls2006.

W lidze dodałem brakujący slot na gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bulls2006 napisał:

ja mam już w lidze zespół Krzyszt of's 

Nie ma takiego zespołu, chyba że twój się nazywa Kombo Gliwice, ale to raczej jest @TOMAZET.

EDIT: Może masz odnowioną ligę z tamtego sezonu i ci się pomyliło. Musisz dołączyć do nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KapitanPlaneta napisał:

Nie ma takiego zespołu, chyba że twój się nazywa Kombo Gliwice, ale to raczej jest @TOMAZET.

EDIT: Może masz odnowioną ligę z tamtego sezonu i ci się pomyliło. Musisz dołączyć do nowej.

Wychodzi na to że ja widzę swój zespół w lidze z mojego konta ale reszta nie widzi już go. Proszę o link do ligi bo z tych powyższych nie mogę dołączyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sezonu wyglądają następująco:

1 Chicken Team 81

2 Kombo Gliwice 78

3 Sopot Yellow-Black 77

4 Bulls's Best Team 72

5 Basket Łabędy 67

6 Bella Union 63

6 jordan20(j.sprawka) 63

6 Genzo Wakabayashi 63

9 Amatorzy 62

10 NEVERWINS 61.5

11 Dziki Wschód 55

12 Burikson Team 44

13 Two Wheels Lab 32

 

Dwie ostatnie drużyny olały ligę na samym starcie. Dziki Wschód odpuścił w lutym i nie wyrobił ~40 meczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×