Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

[2022/2023] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Polecane posty

Draft: 09.10.2022 godz. 20:30

 

Skład ligi na sezon 2022/23 na chwilę obecną prezentuje się następująco (może on ulec powiększeniu jeśli zgłoszą się kolejni chętni do gry):

Coach R - Genzo Wakabayashi
k830713 - Krzysiek's Slum Dunk Team
Falki - TheFalki
mSala - SLC Dunk
Snogo - ŁDZ Bulls
bulek - Biało-zieloni
Kubamessi - Zabrze Packers
Buu - Niepełnosprytni
jordan20 - jordan20(j.sprawka)
ernie9005 - Gorole
RonnieArtestics - RonnieArtestics 
Tojas - Bad Boys 
Barobal7 - Mariusz's Matchless Team
Barcelowicz - Barca Nuggetz
MannyEmha - LoopTroop

 

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 3 najlepsze ekipy, natomiast ? (zależy ile ostatecznie drużyn będzie liczyła liga) najsłabszych czeka spadek do III ligi (zakładając, że za rok powstanie). 

Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiem

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/roto2

Draft ankieta: https://framadate.org/fDV8wu97sLscvUeS

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc czy sa jeszcze miejsca by nowy zawodnik dolaczyl w tym roku do Ligii? 🏀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie bo czas leci nieubłagalnie.

@k830713, @Barobal7 - cały czas nie ma Was w lidze. Macie przesłany link w wiadomościach priv.

Jeśli ktoś ma do nich jakiś kontakt poza sznurówką dajcie im proszę znać, żeby się w końcu pojawili.

 

W ankiecie oddało swój głos póki co 7 menadżerów. Wszystkim pasuje draft 09.10. Żeby się jednak odbył @k830713 i @Barobal7 muszą dołączyć do ligi i nie może być jakiegoś wyraźnego sprzeciwu pozostałej piątki, która w ankiecie jeszcze nie głosowała.

 

dw

@Coach R, @Falki, @Snogo, @bulek, @Kubamessi, @Buu, @jordan20, @ernie9005, @RonnieArtestics, @Tojas

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9.10. prawdopodobnie będzie też draft na wężyku w lidze roto 2A, w której biorę udział, więc jeśli mogę zasugerować godzinę na ten draft to poproszę o 21.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwile z ankiety mamy:

 The current best choices are:

  • 05.10
  • 09.10
  • 10.10

with 6 votes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

draft na wężyku w lidze roto 2A jest w innym terminie, więc możemy draftować w niedzielę. Może koło 20.00 w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę 9.10, ale tak o 21? to bezpieczna godzina, druga sprawa powiedzcie proszę czy już mamy skład zamknięty czy dobieramy kogoś dla lepszej zabawy? Bo jaki jest na ten moment wygląd ligi, 12 lub 13 osób pewnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tojas napisał:

ja też mogę 9.10, ale tak o 21? to bezpieczna godzina, druga sprawa powiedzcie proszę czy już mamy skład zamknięty czy dobieramy kogoś dla lepszej zabawy? Bo jaki jest na ten moment wygląd ligi, 12 lub 13 osób pewnych?

Dobra, bo widzę że tego 9.10 jest plan na godzinę 20, ta też jest dla mnie w porządku

Edytowano przez Tojas
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co mamy komplet - 13 drużyn, o jedną więcej niż w pierwszej lidze.

Jeśli znajdzie się jakiś chętny to możemy pomyśleć o dopisaniu. Chociaż osobiście wolałbym, żeby nie było więcej niż 14 drużyn. Ostateczne decyzje podejmie opiekun @KapitanPlaneta

 

Ustawiłem draft na 09.10.2022 godz. 20:30. Wyślę jeszcze stosowną informację w wiadomościach. Rezerwujcie czas i widzimy się w komplecie na drafcie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ode mnie może jeszcze będzie tych 2 grajków zobaczymy czy się tu wpiszą. Dajmy im jakby co do 19 czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×