Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

Ustawienie PO w ligach H2H

PO dla lig H2H  

25 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. W jakich tygodniach wolicie PO dla lig H2H w tym sezonie



Polecane posty

drodzy GMowie - szybka sonda bo za chwilę pierwsze drafty - jak ustawiany PO w naszych ligach - domyślnie są tyg. 19,20,21, mi wydaje się, że bezpieczne (w sensie, że jeszcze najlepsi zawodnicy nie będą odpoczywać przed prawdziwymi PO) jeszcze byłoby ustawienie  20,21,22 - głosy tylko do końca dnia

 

@Dig Red Panthers
@KapitanPlaneta Muminy
@yblue Yellowblue's Team
@Pafsen Miami Pafsen
@KK11 Rembricz Team
@marcelomattsoy Grave Digger
@mac MAC
@zmijor Old'N'Dirty ZMIJOWCE
@matys**** **
@pitrekk Murzynskie Czarnuchy
@Andrew23 High Flying Circus 2
@pokor88 Amatorzy

@josip10 / Błazej - Sprewell Chokers
@Krojo85 Aligatory Mokotów
@mSala MSala's Team
@sebac13 / Sebastian - Good Boyz
@pumeks Neverwins
@Nash#13 / Łachu - Phoenix Basketball
@vislak06 / Christian - Vistula
@MKA MKA Allstars
@barti333/ Bartek - Beton Bananen
@orange_mamba - Chinatown
@El-Maniaque / Leszek Rudolf - Bydgoszcz Bulls
@Kuba Same Kozaki
@lukasz1906 Boruta Zgierz
@knt DyrDyr
@maxweber Ubuntu
@bulek Najebani na Saharze
@BajecznyBajeczny Team
@POLISH MASTERY Polish Mastery
@KRK Jail Blazers
@mkaszewski Marcin's Team
@makk- Nonsens
@bulls2006- Bull's 2006
@Kamila - Bałuty Łódź

@Regis The Truth

@bulls4ever Kasztaniaki Bulls 

@Lukizaw- Łukasz's Victorious Team
@jordan20 - jordan20(j.sprawka)
@Dariomeus - Chyże Rosomaki
@Buu - Niepełnosprytni
@gliwice_bandits - Gliwice_bandit
@Zaymon - Zaymon's First-Rate Team
@Maras_32 - Team Koczargi
@Musiek_ - Musiek's Majestic Team
@Mariusz - Muminki

@Gilbert024 - WasWillstDu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że im wcześniej, tym lepiej, więc mój głos za 19-21. Jakie są argumenty za przesuwaniem na później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że 19-21 to lepsze rozwiązanie. Z każdym kolejnym tygodniem ryzyko restów wzrasta, nie ma chyba co dodawać losowości. + śledząc opinie zagranicznych analityków wskazują oni właśnie na ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to najpierw nie zauważyłem, że yahoo połączyło prawdziwe tygodnie 18 i 19 w jeden tydzień 18, więc 19 u nich to realny 20 tydzień rozgrywek. niemniej :

- w tyg 19 wg numeracji yahoo: 16 drużyn po 4 spotkania, 12 po 3, 2 po 2
- w tyg 20 wg numeracji yahoo: 13 drużyn po 4 spotkania, 12 po 3, 5 po 2 (2 runda w wersji 19-21, start w wersji 20-22)
- w tyg 21 wg numeracji yahoo: 15 drużyn po 4 spotkania, 12 po 3, 3 po 2 (tu kończyłyby się PO w wersji 19-21, to ledwie 19.03.2023. 2 runda w wersji 20-22)
- w tyg 22 wg numeracji yahoo: 15 drużyn po 4 spotkania, 12 po 3, 3 po 2 (tu kończyłyby się PO w wersji 20-22)

ja wolę wersję 20-22 bo:
- tydzień dłużej trwa runda zasadnicza  - więc zawsze o jeden rewanż za wcześniejszy pojedynek więcej :);
- wolałbym cięższy tydzień 20 (sporo drużyn po 2 mecze) na start PO niż w półfinałach, jakby miało miejsce w wersji 19-21.
- koniec PO byłby 26.03.2023 - w tym momencie NBA nadal ma przed sobą 2 pełne tygodnie rozgrywek, gdzie żadna drużyna nawet nie ma 2 meczów na rozkładówce, sadzanie zaczyna się raczej wtedy a nie 3 tygodnie przed końcem więc argument wypoczynkowy absolutnie w tym sezonie się nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Feral777 napisał:

Też uważam, że 19-21 to lepsze rozwiązanie. Z każdym kolejnym tygodniem ryzyko restów wzrasta, nie ma chyba co dodawać losowości. + śledząc opinie zagranicznych analityków wskazują oni właśnie na ten termin.

pokaż mi proszę takie opinie. w zeszłym sezonie zgoda - wcześniejszy początek był uzasadniony, w tym wg mnie absolutnie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, goozman napisał:

pokaż mi proszę takie opinie. w zeszłym sezonie zgoda - wcześniejszy początek był uzasadniony, w tym wg mnie absolutnie nie jest

basketball monster chociażby, na twitterze też przewija mi się cały czas march 19. Ja po prostu nie jestem tak optymistycznie nastawiony do tego co się dzieje pod koniec sezonu i wolę ograniczać losowe elementy rozgrywki. Ale to tylko moje zdanie. Na koniec zadecyduje ankieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień ankieta i zaczynamy playoffy w lutym 😕, parę dni przed początkiem 19 tygodnia kończy się przerwa na All-Star weekend. Równie dobrze możemy zacząć PO w grudniu, a jak komuś przeszkadza losowość to niech gra w h2h bez PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dig napisał:

Jeden dzień ankieta i zaczynamy playoffy w lutym 😕, parę dni przed początkiem 19 tygodnia kończy się przerwa na All-Star weekend. Równie dobrze możemy zacząć PO w grudniu, a jak komuś przeszkadza losowość to niech gra w h2h bez PO.

tez uważam, że głosujacy nie za bardzo przyjrzeli się na co w ogóle głosują i uwierzyli w mitycznych ekspertów z portalu płatnego - nic nie znalazłem nigdzie o starcie PO w tyg. 19. taka sytuacja w pełni uzasadniona była w zeszłym roku. sondę mogę przedłużyć max do jutra, do końca dnia, żadnej z lig nie grozi draft przed 08.10, więc jeszcze zmiany można robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zmienić głosu, mnie przekonaliście, więc zmieniłbym głos na 20-22. Chyba nie ma sensu jeszcze zamykać ankiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman @barcalover też jestem nawrócony i chciałbym swój głos zmienić na 20-22.

Przemawiają do mnie argumenty. Wcześniej to analizowałem, ale @goozman to ładnie rozpisał.

Więc może zamiast trudnej i nudnej demokracji, zarządzić tutaj tyranię i zostawić 20-22 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Buu napisał:

@goozman ja ciągle mam stare wyniki ankiety i niemożność głosowania :)

nowej zakładać nie będę, głosy Twoje i Barcalovera się odpowiednio odejmie i doda w pamięci

póki co opcja 19-21 się mocno broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KapitanPlaneta napisał:

@goozman po co w ogóle było tworzyć tą ankietę skoro chyba nikt głośno nie podnosił tematu wcześniejszego startu PO 😅 i to jeszcze tak za 5 dwunasta

podnosił Buu, podnosił Feral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz, tym razem dla zamknięcia tematu - w głosowaniu opowiedzieliście się za PO w tyg. 19-21 zatem proszę wszystkich komiszów o takie ustawienie PO we wszystkich ligach, w których jeszcze nie zostało to zmienione @Dig@bulek@Buu@KapitanPlaneta@Feral777@barcalover

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję, czemu ankieta została juz zamknięta, jakaś liga zaczęła rozgrywki?

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bulek napisał:

Nie pojmuję, czemu ankieta została juz zamknięta, jakaś liga zaczęła rozgrywki?

za chwilę wszyscy zaczynają drafty - a już wtedy trzeba wiedzieć kiedy spodziewać się PO. ankieta była bardziej sondą, kto chciał miał wystarczająco czasu żeby zagłosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem BTW jakimś strażnikiem tego rozwiązania. Jeśli byłaby chęć grania 20-22 to nie miałbym z tym też żadnego problemu, ale po to mamy głosy by ich używac, a w ankiecie wygrała opcja 19-21. Jeśli nagle okazałoby się,że większość chce zmienic swój głos to nie będę nikogo stopował ani przekonywał do swoich racji :) bez marudzenia zagrałbym wtedy 20-22. Trzeba tylko sprawnie podjąć decyzję, bo zaraz ruszają drafty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarnąłem głosowania i zaraz @goozman rzuci kolejną kpinę w moim kierunku, jak to on ma w zwyczaju, ale fakt jest faktem wcześniejsze PO nie jest uzasadnione niczym szczególnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bulek napisał:

Ja nie ogarnąłem głosowania i zaraz @goozman rzuci kolejną kpinę w moim kierunku, jak to on ma w zwyczaju, ale fakt jest faktem wcześniejsze PO nie jest uzasadnione niczym szczególnym.

czyli co teraz rada starszych ustala, że jednak gramy PO w tyg. 20-22 i w dupie mieć głosy tych, którzy czas na zagłosowanie jednak znaleźli a nie wpadli na białym koniu za pięć dwunasta? co to jest rzucanie kpin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×