Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

Spokojnie, 3 dni rozgrywek zostały bodajże. Dajecie średnią na poziomie 20 FPG i nie tylko Ciebie ale i MJa przeskoczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba 4 dni

fakt, że Howard mi odpadł a Josh lekko "spuchł", tak samo wypadł Rando ale DeMarcus trzyma forme

On sam mi średnia 70-80 utrzyma - a to wystarczy :D

 

tak sobie policzylem

przy 10 meczach jakie Ci zostało i dobrej średniej 90 pkt/mecz masz 900 pktow zdobytych

wtedy ja w 8 meczach jakie mi zostaly musze zdobyć 132 punkty czyli średnia - 16,5 pkt/mecz

myślę że jednak dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze już skompletowane, zatem dla mnie już koniec sezonu. Uda się utrzymać piąte miejsce najprawdopodobniej mimo wcale nienajlepszego skladu i plagi kontuzji na koniec. Poza tym w porównaniu do roto to wykazałem się mega nosem menedżerskim:) Na pewno zagram w przyszłym roku w tej formule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas - co za sezon! Od pierwszego miejsca w ktoryms tam momencie do walki o utrzymanie w ostatnich dniach (cieglo - potwierdz prosze ze spadaja 2 ostatnie zepsoly...).

 

Za duzo sredniakow mialem w druzynie. Dziwny, dziwny seon :) Dzieki za walke Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chyba pisał to już (właściwie potwierdzał) MJ - spadają 2 drużyny, awansują 3 (z drugiej).

 

Ja cieszę się z medalu, ale nie ukrywam, że przydał by się wreszcie choćby srebrzysty :)

 

Dzięki za sezon, dozo w kolejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt walka na całego była, jak mało kiedy.

Andrevv najpierw z MJem, potem już tylko MJ ale reszta ostro o "2 i 3" miejsce walczyła.

Gratki MJ i gratki dla pozostałych za walkę.

Mam i ja w końcu swój dziewiczy medalik.

Swoją drogą, coś mnie to "srebro" prześladuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był świetny sezon, emocje były od pierwszego do ostatniego dnia.

Gratulacje dla Nalesnicka bo był dla mnie świetnym rywalem i przy odrobinie szczęścia mógł wygrać ligę.

Świetny sezon rozegrał też Cieglo i w końcu zdobył upragniony medal.

Andrevv po świetnym początku sezonu niestety musiał obejść się smakiem, ale w fbl#1 deptał mi po piętach i zdobył 2 miejsce. Od kilku lat rywalizujemy ze sobą w kliku ligach i zawsze jesteś godnym przeciwnikiem.

Pasjonująca walka była też o utrzymanie czyli o 7 miejsce i tu gratulacje dla Pafsena, który wygrał rzutem na taśmę.

 

Szkoda, że to już koniec fantasy, teraz pora na playoffy przed tv.

Good game dla wszystkich i do zobaczenia w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropopos playoofs przed TV - D Rose out with a torn ACL... Z autopsji (podwojnie) wiem co to znaczy :( MJ - sadzac po Twoim awatarze smutny dzien... Wolalbym zeby Heat wygrali z Bulls w pelnym skladzie. Coz - bedzei po prostu latwiej. GO HEAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×