Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

There was a problem

There is not room in this league if all teams from last year return. To join, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning. (Error #638)

Wznowiłem lige z zeszłego sezonu, by była historia. Teraz powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rigel pytał w drugim wątku o kolejność w drafcie - z tego co pamiętam mieliśmy chyba losowanie? Myślę, że reguły powinny być jednolite w obu klasach rozgrywek - tak jak to jest na e-nba czy u nas w ligach h2h. MJ, potwierdź jako główny dowodzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rigel pytał w drugim wątku o kolejność w drafcie - z tego co pamiętam mieliśmy chyba losowanie? Myślę, że reguły powinny być jednolite w obu klasach rozgrywek - tak jak to jest na e-nba czy u nas w ligach h2h. MJ, potwierdź jako główny dowodzący.

 

Na e-nba east kolejność w drafcie jest wg pozycji na koniec ubiegłego sezonu, próbowałem to wprowadzić na sznurówce ale były lamenty i pozostaliśmy przy losowaniu na aplecie.

Może od następnego roku zrobimy według kolejności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na e-baskecie za dobrych czasow, numerki przed draftem na applecie.

przeciez byla jedna liga tylko w zeszlym sezonie.

 

 

dobra jakie w koncu namiary na lige?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na e-nba east kolejność w drafcie jest wg pozycji na koniec ubiegłego sezonu, próbowałem to wprowadzić na sznurówce ale były lamenty i pozostaliśmy przy losowaniu na aplecie.

Może od następnego roku zrobimy według kolejności...

 

MJ - przypomnij mi te lamenty, bo ja jakoś nie kojarze.

Zawsze twierdziłem że draft odwrotny do kolejności pozycji byłby bliżej reala ale kilku, którym podobno nie zależy na nr 1 w drafcie zawsze przeforsowywało swoją opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na e-nba east kolejność w drafcie jest wg pozycji na koniec ubiegłego sezonu, próbowałem to wprowadzić na sznurówce ale były lamenty i pozostaliśmy przy losowaniu na aplecie.

Może od następnego roku zrobimy według kolejności...

 

MJ - przypomnij mi te lamenty, bo ja jakoś nie kojarze.

Zawsze twierdziłem że draft odwrotny do kolejności pozycji byłby bliżej reala ale kilku, którym podobno nie zależy na nr 1 w drafcie zawsze przeforsowywało swoją opcję.

 

Nie mam czasu na szukanie.

Będzie loteria na aplecie i koniec tematu.

W tym roku jest możliwość wylosowania numerków już po skompletowaniu ligi, nie trzeba czekać na 30 min przed draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wcześniejszym poznaniem numerka. Odbiera to nieco suspensu z chwili bezpośrednio przed draftem ale z drugiej strony można się jakoś przygotować.

 

PS. MJ, jak ustawić kolejność draftu z wyprzedzeniem? Szukam odpowiedniej opcji i nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie fajnie by bylo jakby była ciągłosć i po sezonie była by kolejnosc odwrotna do tabeli.

 

dobra, ustawienia juz smigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za wcześniejszym poznaniem numerka. Odbiera to nieco suspensu z chwili bezpośrednio przed draftem ale z drugiej strony można się jakoś przygotować.

 

PS. MJ, jak ustawić kolejność draftu z wyprzedzeniem? Szukam odpowiedniej opcji i nie widzę...

W tools komisarza: Najpierw trzeba sfinalizować listę graczy, następnie masz opcje albo ustawiasz ręcznie kolejność, albo robisz wcześniejsze losowanie lub jak zwykle losowanie 30 min przed draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawień odwrotnych do tabeli to jest to zasadne wg mnie tylko w ligach keepers przy doborze niezastrzeżonych graczy.

U nas byłoby to dziwne gdyby pod koniec sezonu ludzie by odpuszczali aby zgarnąć nr 1 draftu.

Dochodzą do tego spadki i awanse.

Proponuję zrobić jak na e-nba east, że zwycięzca ligi ma nr 1 kolejnego draftu, a awansowicze z 2 ligi odpowiednio 8-10 miejsce.

Ale to tylko moja sugestia ,nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do losowania już teraz - dzięki, tak myślałem, że trzeba finalizować.

 

Co do kolejności - dyskusja już była, więc chyba nie ma się co powtarzać (wystarczy użyć szukajki) ale przychylam się do tego co napisał MJ. Sprawdza się na e-nba, sprawdzi się i tutaj. Wiadomo o co człowiek walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak była jedna liga to jeszcze losowanie dało radę przeżyć.

Jak teraz są juz dwie ligi to bym optował nad uporządkowaną kolejnością według zasług z poprzedniego sezonu. (Ktoś wejdzie do 1 pierwszej ligi i w wyniku losowania bedzie wybierał powiedzmy w pierwszej trójce- dziwnie)

Uważam, że do przegadania / ankietowania jeszcze raz co by była jasna jasność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza budzetówką drafty idą sprawnie wiec 21 o 21 to chyba dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także wysłałem mu pw (tutaj + na e-nba). Na razie bez odzewu. Pytanie co robimy w sytuacji kiedy nie dołączy do ligi na czas? Tutaj chyba - w przeciwieństwie do h2h - nie musimy mieć parzystej liczby uczestników więc teoretycznie możemy jechać w 9 osób.

 

Inna kwestia to liczba drużyn, które spadną/awansują: wczoraj pojawiły się na drafcie 2. ligi głosy, że trzeba to ustalić przed startem sezonu. Przychylam się do tej myśli. Co Ty na to MJ? Tak jak w e-nba tj. 3 spada/awansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak

tylko skoro wystaruje nas 9 to niech spadnie 2 a 3 awansuje

10 zespolowa liga niech bedzie standardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, to sytuacja wyjątkowa. Pytanie tylko czy draft pójdzie kiedy liczba drużyn w lidze jest ustawiona na 10 a dopisze tylko 9. To już nie jest tylko kwestia obecności na drafcie tylko w ogóle w lidze.

 

Jakiś deadline by się przydał - jeśli Zajmon nie dołączy może warto dla pewności sprowadzić liczbę do właściwej i nie ryzykować problemu na drafcie.

 

Osobiście, gra w 9 drużyn mi się nie podoba - z miejsca zmienia się max. punktacja drużyn i możemy zapomnieć o jakiejkolwiek porównywalności z 2. ligą czy z e-nba (będziemy mieli lepszych graczy w drużynach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze się pojawi, jeszcze kilka godzin jest.

w innym wypadku trochę to pokomplikuje naszą pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie pojawi to trudno, gramy w 9.

Nie ma tu takiego problemu jak w h2h, że musi być parzyście.

Spadnie 2, a awansuje 3.

Ten sezon jest skrócony więc i tak jest już dziwnie, rok temu graliśmy w 12, standard powinien być 10, a mamy 9 więc i tak dobrze.

Zbyt dawno ustaliliśmy termin draftu by go teraz przekładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, faktycznie Gortat lekko stuknięty ale nic z tego nie wynika. Nigdzie (przynajmniej na yahoo) nie ma informacji o 6 tygodniach pauzy - ma grać jakby nigdy nic się nie stało. Płakać nie będę :)

 

Ogólnie ze składu jestem zadowolony. Tradycyjna już moja taktyka została zrealizowana - nałapać jak najwięcej produktywnych w tej formule wysokich. Reszta to uzupełnienie. Tutaj interesująco wygląda Billups, który wg yahoo figuruje jako PG ale - myślę - szybko dostanie SG eligibility i stanie się pełnoprawnym zmiennikiem dla Thorntona.

 

Poza tym:

- Chris Paul - liczę na odrodzenie. Pierwsza gra z Lakers pokazała, że daje radę jak należy

- Gay - wraca po kontuzji, ale to wciąż młody gracz

- Aldridge - pierwsza opcja Blazers. Czy potrzeba dodatkowego komentarza?

- D. Jordan - w roto bym go nie brał. Tutaj co innego. Już wcześniej był zdolny do przebłysków >100 FPS. Ilu zawodników nigdy nawet nie zbliżyło się do tej granicy? Z własną motoryką i Paulem na PG przebłyski staną się regułą

- Marion - jeśli przy większej puli minut choćby pomyśli o dawnych latach - będę zadowolony. Wszechstronny koleś, must have dawnych draftów bez konkurencji na swojej pozycji w drużynie. Czy można go nie wziąć?

 

Rubio już poleciał, zbyt wielki eksperyment jak na tą chwilę. Trudno po pierwszym meczu zakładać, że będzie przynajmniej solidny. Oczekuję, że będzie łamliwy i nierówny. Stąd już wącha FA a zastępuje go Young ze S5 Wizards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie znalazłem informacje, że gortat jednak zacznie w piątce sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×