Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

Cieglo - bede walczyl :)

 

A co do mojego steal'u - Delfino dzis 20 pare punkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Tizz.

Oby tak częściej.

A kiedyś cieglo napisał, MJ posłuchał

MJ, akurat Twojej pozycji - przykro to przyznać - specjalnie się nie dziwię. Już podczas draftu bardzo podejrzane były dla mnie wybory typu Duncan, Nash, Kidd czyli kończące się niestety nazwiska.

gdyby nie posłuchał, to dziś miałby tę średnią co Tizz ale przy 7 graczach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tizz - trzeba bylo wymieniac Z-Bo jak byl czas :) Out 6-8 weeks witha torn MCL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te dziadki MJ'a dzisiaj miały dobry dzień.

Nash, Duncan, Amar

Kilka takich dni i MJ nie będzie miał czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontuzja Gino wiele zmienia (to w przypadku Timmiego). Inna sprawa, że akurat Duncana i Nasha MJ do składu nie wstawił i 228 FPS poszło w piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle Tizz.

Oby tak częściej.

 

szczególnie, że ta druzyna jest dzielem autopicków przecież.

 

 

Widzisz Tizz - trzeba bylo wymieniac Z-Bo jak byl czas Out 6-8 weeks witha torn MCL

 

hehe spoko spoko, co mi z Johnsona by bylo skoro bym go i tak nie wystawial bo gra kaszane. A na Z-Bo sobie poczekam spokojnie, mi się nie spieszy gram tylko o utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie głupie pytanko.

 

dlaczego po meczu gsw-lal pokazuje mi przy bynumie 0 points skoro grał całe 35 minut w tym meczu i niezle natrzaskał znowu ? he :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie głupie pytanko.

 

dlaczego po meczu gsw-lal pokazuje mi przy bynumie 0 points skoro grał całe 35 minut w tym meczu i niezle natrzaskał znowu ? he :/

 

No właśnie coś na yahoo mają problem i nie zaliczyli punktów fantasy z tego meczu.

Miejmy nadzieję, że wszystko wyrównają.

 

Edit:

Na stronie naszej ligi pojawiła się notka, że na koniec tygodnia doliczą brakujące punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli nie dolicza olewam ta lige :]

 

co jak co ale przez błedy jahu w tamtym sezonie przegralem misia w H2H, drugi raz sie nie dam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem do yahoo i potwierdza się to co mówi MJ. Na koniec tygodnia doliczą staty. Ponoć wykolegował ich provider statów i te z wiadomego meczu nie zmieściły się w updacie. Będzie dobrze, tyle, że w formule h2h mogą być jaja :) U mnie np. wisi choćby 5 stealów Ellisa - to może wywrócić kategorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem czy to moje zestawienie będzie miało sens.

Niestety staty faktyczne mogą być ciut inne. Ale chyba jednak różnice nie będą wielkie.

 

a oto i one

gratki MJ :D

 

46448406_fp_2_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ - dzisiaj to zaszalales :)

podium coraz blizej :D

 

edit

zaległe staty

 

46709613_fp_3_tydz.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z fluberem dokonaliśmy pierwszej wymiany w naszej lidze.

Oddałem Monta Ellisa i Amar'e za Kevina Love i J-Richa.

Mam nadzieję, że obaj zyskamy na tej wymianie.

 

 

tylko jedna strona na tym zyska w perspektywie konca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która?:) Akurat potrzebowałem jakiegoś dobrego rzucającego obrońcę, a na miejsce kevina wstawiam amare'a. Wciąż liczę na jego przebudzenie. Chętnie pohandluję też deronem plus allenem za jakiegoś dobrego sf, chociaż ciężko będzie znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ - tak jak zaskoczył na początku (na minus), tak zaskakuje obecnie (na plus). Jego zawodnicy pozbierali się bardzo fajnie, dorwał Love'a (uważam, że to zawodnik, którego po prostu NIE WOLNO oddawać; trade ewidentnie dla MJa - zyskał kolejnego konia pociągowego i nie podoba mi się to absolutnie mimo, że bilans trade'u teoretycznie się zgadza).

 

Paradoksalnie fluber zadziałał na swoją niekorzyść - być może wzmocnił się pozyskaniem Ellisa i Amare (jeśli ten się obudzi) ale znacznie wzmocnił MJ, który jest na jego plecach. MJ prawdopodobnie wygra tą ligę :R

 

Co do pozytywnych aspektów, podoba mi się kontuzja Rondo :) Mam nadzieję, że skrócę dystans do Nalesnicka dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" X-rays were negative. He is listed as day-to-day."

 

także na wiele bym nie liczył.

Inna rzecz, że większość z mojej ekipy dostała lekkiej zadyszki, ale walczymy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Randoł nie jest kontuzjowany.

 

 

fluber, jak mozna oddać Love'a za takiego bolka jak Amare damn, mam nadzieję,ze wiodąca postacia w Twojej perspektywie tego trejdu był Ellis, który tez jakby gdzies podział swoja maszynkę fantazy.

 

ja mam kilku sf-ow w składzie ale tak naprawdę tylko Galo z nich gra na poziomie, reszta mnie zawodzi nieco skromne mówiąc hah.

 

strasznie dziwna liga, wystarczy mieć bolka co cyknie 2bloki i przechwyt i juz robi 50fp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celem był rzeczywiście Ellis. Po cichu liczę na przyjście do knicks rozgrywającgo, który zacznie grać pick&rolle z amarem. Love od samego początku sezonu jest w dobrej formie, czego nie można powiedzieć ani o ellisie, ani tym bardziej o amarze. A że obaj potrafią kręcić dobre cyferki wszyscy wiedzą. Na koniec sezonu okaże się kto w tej wymianie stracił. A MJ nawet przed tą wymianą prawdopodobnie by wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Rondo na pewno nieco zwolni - nawet będąc day to day :) Każdy kontekst, w którym silny zawodnik konkurencji choćby przez chwilę nie punktuje jest dla mnie dobry :)

 

Tizz: co do punktacji to jest wręcz wyśmienicie, widać efekty gry Twoich zawodników. Moim zdaniem formuła liczenia jest dobrze wyważona i premiowane są rzadkie kategorie. Z drugiej strony tępione są TO i słaba skuteczność. Powiem więcej, gorzej działa na mnie punktacja zastosowana w lidze keeper - tam z kolei zawodnik po monster meczu ma pięćdziesiąt kilka punktów. Tyle wysiłku na nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez chlopaki lekkiej zadyszki dostali... Mam nadzieje ze D-Wade wroci szybko - tymczasem musialem sciagnac rezerwowego PG bo tu mialem spore rezerwy jesli chodzi o wykorzystanie meczow... Licze ze obudza sie Granger i D West - staty na poziomie ok 70 pkt/mecz sa absolutnie w ich zasiegu. Ale skoro Danny w sezonie (mimo 15 ppg) ma 33% z gry to nic tylko sie zalamac... RAz sie wkurzylem i go nie wystawilem to akurat jakies 80-90 sieknal... Ot takie szczescie w tej grze :) Gonimy czoloke tymczasem! GO HEAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem starym e-bsketowcem dla mnie najbardziej miarodajna i wywazona jest tamtejsza punktacja,

 

kto to słyszał,ze ciolki pokroju jordana i dalemberta robią po 100fp bo maja 3 bloki w meczu i 8 zbiórek przy 5 punktach hah, nie jest to idealna punktacja imo gdyz własnie nie rownowazy wszystkich kategorii. niepotrzebne jest takie zawyzanie punktacji, w west wygrywa sie lige ze srednia 48 i starczy :) w keeperze to juz w ogole sa meksyki, ale ukrecilem ostartnio 43fppg co przy tamtejszej punktacji jest niemal wynikiem cudownym przy conajmniej 5 graczach :D

no ale gramy gramy hah, zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×