Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
AIR_MJ

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #1

Polecane posty

paul pierce? oczywiście nie za gasola np. za lee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No MJ wrzucił wyższy bieg.

Chłopaki, pobieramy się bo nam za bardzo odskoczy.

Oczywiście Ty cieglo niekoniecznie - bo jeszcze podium strace :D

 

47260216_fp_8_tydz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się Ibaką odbijesz. Jak Ilyasova zacznie teraz ładować jak Lin to znaczy, że zrobiłem z siebie idiotę biorac od Ciebie grangera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się Ibaką odbijesz. Jak Ilyasova zacznie teraz ładować jak Lin to znaczy, że zrobiłem z siebie idiotę biorac od Ciebie grangera:)

 

Jeszcze nie zatwierdziłem tradu jako komisarz, jak chcesz się wycofać to mogę anulować wymianę.

Wg mnie nie jest korzystna dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się Ibaką odbijesz. Jak Ilyasova zacznie teraz ładować jak Lin to znaczy, że zrobiłem z siebie idiotę biorac od Ciebie grangera:)

 

Jeszcze nie zatwierdziłem tradu jako komisarz, jak chcesz się wycofać to mogę anulować wymianę.

Wg mnie nie jest korzystna dla Ciebie.

 

Ej Ej - komisarzu :) teraz to ja moge sie niezgodzic na cofniecie trade'u... Wg mnie jest 50-50. Staty podobne obaj kreca... Lin jest hmmm... wybrykiem. Ma chlop swoje 5 minut ale dynastii bym na nim nie budowal :) Wroci Melo i... wszystko wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się Ibaką odbijesz. Jak Ilyasova zacznie teraz ładować jak Lin to znaczy, że zrobiłem z siebie idiotę biorac od Ciebie grangera:)

 

Jeszcze nie zatwierdziłem tradu jako komisarz, jak chcesz się wycofać to mogę anulować wymianę.

Wg mnie nie jest korzystna dla Ciebie.

 

Ej Ej - komisarzu :) teraz to ja moge sie niezgodzic na cofniecie trade'u... Wg mnie jest 50-50. Staty podobne obaj kreca... Lin jest hmmm... wybrykiem. Ma chlop swoje 5 minut ale dynastii bym na nim nie budowal :) Wroci Melo i... wszystko wroci do normy...

 

Mnie nie chodzi o Lina, tylko o aktualną wymianę:

Six Sigma (Players to Trade): Serge Ibaka ( season 65.8 FP, Last 30 Days 77.7 FP, Last 14 Days 92.0 FP, Last 7 Days 100.4 FP )

Miami Pafsen (Players to Trade): Danny Granger ( season 62.3 FP, Last 30 Days 63.8 FP, Last 14 Days 49.5 FP, Last 7 Days 42.5 FP )

 

Już Cieglo do mnie pisał w tej sprawie i rzeczywiście wymiana nie jest równa.

Czekam jeszcze na opinię Flubera i innych graczy w naszej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się - podkablowałem :) Popatrzcie na tendencję - branie pod uwagę średniej z całego sezonu fałszuje sytuację i podejrzanie jednostronnie ustawia ten trejd.

 

Skoro patrzysz na nominalne wartości to wal do mnie - śmiało wyciągniesz Noah wartego te 70 (ze średnią 86 z ostatnich 1/2 tygodni). Już na samym nominale jesteś do przodu, nie mówiąc o wartości z ostatnich okresów (w porównaniu do Grangera oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro większość użytkowników uważa że wymiana jest nierówna, to w takim razie proszę komisarza o wycofanie. Nierówna wartość wymiany wynika z faktu, ze była proponowana w zeszłą niedzielę, gdzie ostatni tydzień przyniósł świetne wyniki Ibaki i słabe grangera (wynik skręconej kostki). Ta wymiana rzeczywiście jest nierówna, wynikałą z tego, że połakomiłem się na lee za pierce'a i zostałęm z duetem dorrel wright oraz ersan ilyasowa na pozycji SF. Dziś chciałem juz anulować ten trade po świetnym tygodniu ibaki i fantastycznym meczu ersana, ale było z późno. Skoro jest jednak wyraźny sprzeciw od innych graczy to nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się na anulowanie wymiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Przyznam ze czuje sie troche zrobiony w konia...

 

Po pierwsze nie ja proponowalem ten trejd - po prostu przyjalem zlozona mi propozycje. Dlaczego zatem mam byc karany za to ze Fluber troche sie przeliczyl (o ile wogole sie przeliczyl ale to inna kwestia...)? Jego wola i moze wymieniac jak chce z zachowaniem oczywiscie zdrowego rozsadku co wg mnie tu mialo miejsce. Przyznam szczerze ze nawet nie sprawdzilem trendow z ostatnich 14/30 dni a srednia z sezonu Granger i Ibaka maja bardzo podobna. Wetujac wymiane postepujecie troche jak cenzorzy - nie podoba sie wladzom - nie wolno. Podkreslam jeszcze raz - rozumialbym takie podejscie w przypadku wymiany LeBrona za jakiegos ogorka ale tu ogolny potencjal zawodnikow jesli chodzi o punkty w przekroju sezonu jest niemalze rowny.

 

Po drugie - Wasze Panowie wymiany tez nie do konca byly zawsze "even". MJ sprytnie pozyskal Love'a, Rose'a i ja z tym problemu nie mam. Coz - czasem tak jest ze per saldo ktos na wymianie musi byc do przodu. MJ wykorzystal swoje dosiwadczenie, dostal dwoch super graczy za paru sredniakow i chwala mu za to.

 

Po trzecie - caly czas nie rozumiem na jakiej zasadzie trejd zostal zawetowany. Dlatego ze Wam sie nie podobal czy podejrzewacie nas z Fluberem (ktorego NIE ZNAM) o jakies wspolne gierki? Podkreslam jeszcze raz - Fluber zaproponowal - ja przyjalem. Chyba ze chcecie teraz uczyc go ze tak nie wypada i po prostu mu sie nie oplacalo, grozac palcem zeby wiecej tego nie robil... Chyba nie tedy droga - gramy tu dla zabawy i ustawianie czegokolwiek wywraca przyjemnosc z rywalizacji jako takiej...

 

Tyle w temacie. Licze ze wymiana zostanie przywrocona i przejdzie w oryginalnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pafsen to nie twoja wina, że zaakceptowałeś wymianę. Ja też nie chce być cenzorem.

Gramy na zasadach z forum e-nba i tam zawsze przy zatwierdzaniu wymiany komisarz sprawdza czy wymieniani gracze w okresie ostatnich 30 dni mają porównywalne średnie.

W waszej wymianie różnica jest znaczna. Więc miałem prawo ją zawetować.

 

Gdyby Fluber wyraźnie powiedział, że jednak trade jest dla niego dobry i chce tej wymiany to bym Wam puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafsen to nie twoja wina, że zaakceptowałeś wymianę. Ja też nie chce być cenzorem.

Gramy na zasadach z forum e-nba i tam zawsze przy zatwierdzaniu wymiany komisarz sprawdza czy wymieniani gracze w okresie ostatnich 30 dni mają porównywalne średnie.

W waszej wymianie różnica jest znaczna. Więc miałem prawo ją zawetować.

 

Gdyby Fluber wyraźnie powiedział, że jednak trade jest dla niego dobry i chce tej wymiany to bym Wam puścił.

 

MJ - Fluber wyraznie dal do zrozumienia ze chce wymiane po prostu proponujac ja :) Tu nie ma podwojnej weryfikacji - proponujemy wymiany ze wszystkimi tego konsekwencjami - ciezko jest o oczywista pomylke ze cos tam kliknelo sie przypadkowo (system chyba ze 2 razy pyta cz NA PEWNO decydujesz sie na ta propozycje). Dziwne to wyglada ze wymiana jest proponowana a komisarz czy ktokolwiek inny pyta "czy na pewno wiesz co robisz?" :D Porpozycja jest - jest, zaakceptowana - tak, avg w przeciagu sezonu podobny - tak. Coz ja poradze ze trendy ostatnie sa takie jakie sa. Jesli wyjdziemy z takiego podejscia zawsze cos nie bedzie sie zgadzalo. Zyskales na wymianie Rose i Love - pewnie tak. Takie zycie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha - i zeby nie bylo ze chce wywracac wszystko do gory nogami. Ibaka to jest mistrz nad mistrze - ot solidny grajek. Granger rownie dobrze moze odworcic staty w przeciagu nastepnych 14/30 dni- nie bez powodu Ibaka przez pierwsza 1/3 sezonu mial ok 58 avg (wiem bo Fluber juz kiedys mi go proponowal). Nie dostalem LeBrona, wspomnianego Love'a, Duranta etc. Chodzi mi o zasade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już o zasadzie 30 dni.

Pafsen gdybyś zatwierdził wymiane tydzień temu kiedy dostałeś propozycje pewnie byłby ok, ale z tego co czytam czekałeś cały tydzień i jak okazało się, że Ibaka ma średnią 100, a Granger 40 to dopiero wtedy ją zatwierdziłeś.

Więc nie było to do końca ok.

Wygląda, że chciałeś wykorzystać gapiostwo Flubera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ - to nie do konca prawda bo tak jak mowilem - nawet nie spradzalem trendow 14/30 dniowych.

 

Ale zalozmy nawet tak bylo - co w tym zlego? Tak jak napisalem wyzej - proponujac wymiane kazdy zdaje sobie sprawe z konsekwencji. Przypadkowo kliknac sie nie da. A Fluber zawsze mogl skorzystac z opcji "Cancel Trade". Teraz klamka zapadla... Za tydzien moze sie okazac ze Granger ma 100/tydz ale ja juz moge sobie tylko pluc w brode ze sie na to zgodzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nawet gdyby Pafsen przyjął wymianę ze dwa dni wcześniej, zanim mi wyskoczył ersan to też bym się na to zgodził. A tydzień temu granger miał średnią o ponad 5 punktów wyższą niż ibaka i ostatni tydzień sprawił tę gigantyczną różnicę. Ibaka teraz jednak złapał formę i wymiana rzeczywiście jest niekorzystna i to nie chodzi tylko o mnie, tylko o innych graczy, z którymi walczysz o podium. Moja wymiana z Kevinem wynikała z faktu, że poza allenem nie miałem sg, a w tamtym czasie doznał kontuzji, a moja opcja rezerwowa wright ładował nawet mecze z ujemnym bilansem punktów, więc chciałem pozyskać jednego z lepszych SG ellisa. A wymianę Ibaka- Granger po prawdzie sam bym anulował tego dnia, którego ją zaakceptowałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie jesli wymiana została zawarta w czasie gdy podobnie obaj grali, wiadomo kazdy na swój sposób(biorąc pod uwage,ze kazdy z nas tak naprawde ma inną płąszczyzne oceniania przydatnosci graczy) nie powinna byc wycofana z faktu,ze Iblocka akurat dwa ostanie mecze ostro pocisnał, dla mnei wrecz było zastanawiajace ze mimo iz Granger jest mega overatted to ktos chcial go oddac za Ibake, któy cisnie 1 mecz mega na 5 mocno srednich.

nie dziwie się Pfasenowi, jesli mu bardzo zalezalo na tym trejdzie. ja bym się wkurwił :]

 

lobbowanie komisarza do vetowania wymian wzmacniajacych przeciwników w 'walce' o miesce drugie nie jest chyba prawidłową metodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie jesli wymiana została zawarta w czasie gdy podobnie obaj grali, wiadomo kazdy na swój sposób(biorąc pod uwage,ze kazdy z nas tak naprawde ma inną płąszczyzne oceniania przydatnosci graczy) nie powinna byc wycofana z faktu,ze Iblocka akurat dwa ostanie mecze ostro pocisnał, dla mnei wrecz było zastanawiajace ze mimo iz Granger jest mega overatted to ktos chcial go oddac za Ibake, któy cisnie 1 mecz mega na 5 mocno srednich.

nie dziwie się Pfasenowi, jesli mu bardzo zalezalo na tym trejdzie. ja bym się wkurwił :]

 

lobbowanie komisarza do vetowania wymian wzmacniajacych przeciwników w 'walce' o miesce drugie nie jest chyba prawidłową metodą ;)

 

Tizz - dzieki za wsparcie. Nie chodzi nawet o to ze zalezalo mi mocno na tej wymianie - postanowilem po prostu cos zmienic bo ostatnio idzie mi srednio... Chodzi o zasade - zaakceptowalem wymiane ktora mi zaporponowano a poniewaz nie podobalo sie MJ'owi i cieglarzowi zostala zawetowana mimo iz staty grajkow w przeciagu sezonu sa prawie rowne...

 

Dla mnie temat nie jest skonczony i tak jak napisalem - nie prowadzielm zadnych girek, zmowy z fluberem czy czegokolwiek i dlatego oczekuje ze wymiana zostanie przywrocona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszej lidze points działa następujący system - każdy ma prawo zgłosić swoje wątpliwości a ostateczną decyzję podejmuje komisarz. Ja ze swojego prawa skorzystałem ale też po Twoich wyjaśnieniach ogląd mam nieco inny niż przed zgłoszeniem sprzeciwu.

 

Żeby była jasność - ja jestem zwolennikiem rozwiązania, które mamy w ligach h2h: aby veto przeszło, swój sprzeciw musi zgłosić co najmniej 4 managerów. Może warto zmienić obowiązujący system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pafsen tak jak mówiłem jest zasada ostatnich 30 dni a nie sezonu.

Wymianę bym puścił ale sam zainteresowany Fluber okazało się, że jej nie chciał, co więcej dostałem 1 veto od cieglo i żadnych akceptacji poza Twoją.

Staram się być maksymalnie obiektywny i nie mam zamiaru się z Tobą spierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MJ - no nie badzmy juz smieszni... Jak to nie chcial? :D :D To po co proponowal? Kliknelo mu sie niechcacy czy jak i po tygodniu sie zorientowal co zrobil (no offence Fluber)... Come on...

 

Jestem w stanie zgodzic sie na to co proponuje cieglo - 4 veta i wymiana odpada (chociaz argumenty ze ten co proponuje jest stratny i MUSICIE WSPOLNIE przemowic mu do rozsadku - bo tak to wyglada do mnie nie trafaja...)

 

Ty vetujesz, cieglo sie waha, Tizz chyba jest za... Fluber swojej wymiany vetowac raczej móc nie powinien - jak uwazacie?

 

Panowie - po raz ktorys mowie - NIE CHODZI MI O IBAKE ktory wczoraj wykrecil REWELACYJNE 18 PKT tylko O ZASADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×