Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2011/2012] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

W tym miejscu zgrywamy 3. ligę rozgrywek w formule h2h.

 

Lista uczestników zawiera spadkowiczów z 2. ligi oraz osoby, które "utrzymały" się w 3. :) Wolne miejsca będziemy obsadzać nowymi osobami. W przypadku większej ilości zgłoszeń - rozważymy start 4. ligi.

 

[question]Lista uczestników (pogrubione - potwierdzone)

1. peepe - rezygnacja

2. Figrin

3. Fremen

4. Tizz - uzupełnienie 2. ligi

5. El-Maniaque - uzupełnienie 2. ligi

6. Benon - uzupełnienie 2. ligi

7. Woreq

8. Heronim

9. PH#1

10. Misfis

11. Piotreksuper - rezygnuje

12. grzetom

13. ptb

14. scottie33[/question]

 

[question]Lista rezerwowa:

1. Omim

2. fluber

3. masterB

4. wasyl7777

5. Evilian[/question]

 

Liga była większa niż w wyższych klasach - jeśli ilość dodatkowych chętnych (lub ich brak) pozwoli, zredukujemy ilość zespołów do 12 (wtedy albo naturalnie pozostaniemy przy trzech ligach albo powstanie uzupełniająca czwarta, z sensowną ilością zespołów). Bogans (wypadł dyscyplinarnie z 1. ligi) wypada z rozgrywek całkowicie (to w razie wątpliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miejscu zgrywamy 3. ligę rozgrywek w formule h2h.

 

Lista uczestników zawiera spadkowiczów z 2. ligi oraz osoby, które "utrzymały" się w 3. :) Wolne miejsca będziemy obsadzać nowymi osobami. W przypadku większej ilości zgłoszeń - rozważymy start 4. ligi.

 

[question]Lista uczestników (pogrubione - potwierdzone)

1. peepe

2. Figrin

3. Fremen

4. Tizz

5. El-Maniaque

6. Benon

7. Woreq

8. Heronim

9. PH#1

10. Misfis

11. Piotreksuper

12. grzetom

13. ptb14.[/question]

 

Liga była większa niż w wyższych klasach - jeśli ilość dodatkowych chętnych (lub ich brak) pozwoli, zredukujemy ilość zespołów do 12 (wtedy albo naturalnie pozostaniemy przy trzech ligach albo powstanie uzupełniająca czwarta, z sensowną ilością zespołów). Bogans (wypadł dyscyplinarnie z 1. ligi) wypada z rozgrywek całkowicie (to w razie wątpliwości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników (pogrubione - potwierdzone)

1. peepe

2. Figrin

3. Fremen

4. Tizz

5. El-Maniaque

6. Benon

7. Woreq

8. Heronim

9. PH#1

10. Misfis

11. Piotreksuper

12. grzetom

13. ptb

14. scottie33

 

 

jesli mozna to bardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trzeci. Frekwencja na razie marna, ale i wiele zależy tutaj od statusu rozmów w sprawie lokautu. Nastanie odwilż w NBA to i tutaj zapewne.

 

Liga potrzebuje komisarza. Chętnych - zapraszam. Komisarz dostaje na sznurowadle dodatkowe uprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zgłosić się do gry w 3 lidze oczywiście jeśli będzie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, zagram jeszcze raz, bo roto nie przejdzie pewnie, a na budżetówkę też nie ma co liczyć, a tak wogóle to nie wiadomo co z sezonem - czy będzie jeszcze ten, czy już na przyszłoroczny mamy się szykować...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zapisałbym się do ligi. Interesuję się ligą NBA od wielu lat, ale dopiero kilka dni temu dowiedziałem się o fantasy NBA Forumowicze polecają sznurowadło.pl jako najlepszy serwis do grania w Polsce. Niestety jestem kompletnym laikiem( nigdy nie grałem w Fantasy). Proszę zatem o odesłanie mnie do odpowiednich działów w archiwum forum lub kontakt na GG nr23801848 w celu wyjaśnienia mi technicznych zasad gry. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa o sznurówce ale chyba nieco przesadziłeś :) Podejrzewam, że serwisów nt. nie brakuje, jesteśmy jednym z wielu (chociaż badań nie prowadziłem) chociaż fakt, że atmosfera to jeden z naszych atutów.

 

Co do zasad rozgrywek, zerknij np. do tego tematu viewtopic.php?f=20&t=57. Zasady rozpisane są już na wyższym poziomie abstrakcji i regulują bardziej organizację lig a nie podstawy rozgrywek ale jakieś pojęcie na pewno złapiesz.

 

Co do podstaw, musisz wiedzieć, że h2h to tylko jedna z formuł rozgrywek (każdy ma inne gusta). Zacznij od założenia konta na yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com. Potem skieruj się do sekcji Rules - wszystko ładnie wytłumaczone. To jako lektura wstępna - jeśli będziesz miał dalsze, szczegółowe pytania spisz je w punktach i wal śmiało na gg (udostępniamy je w profilu tutaj na forum).

 

Na razie wciągam Cię na listę rezerwowych (aktualizowana w pierwszym poscie niniejszego wątku) dla ligi 3. w formule head to head. Dla przypomnienia: rezerwowi zasilą braki w lidze 3. lub utworzą kolejną ligę (4. w tym przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa o sznurówce ale chyba nieco przesadziłeś :) Podejrzewam, że serwisów nt. nie brakuje, jesteśmy jednym z wielu (chociaż badań nie prowadziłem) chociaż fakt, że atmosfera to jeden z naszych atutów.

eee, nie ma juz bogansa bo z nim i z "pryszczatym" to były jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy będą draftowani również zawodnicy tacy jak Wilson Chandler, czy J.R.Smith , którzy podpisali kontrakt w Chinach, ale po zakończeniu chińskich rozgrywek wrócą do NBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz oczywiscie ich wybrac lecz nie będziesz mial z nich pożytku gdyż w tej formule H2H gra nie ma ciagłosci, składy budujemy na sezon co sezon :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale z tego co wiem sezon w Chinach kończy się w styczniu i mimo podpisania kontraktów bez klauzuli powrotu Chandler i Smith mogą wrócić prosto do NBA, a jeśli ich drużyny nie wejdą do Play Offs( w Chinach) to jeszcze prędzej, czyli teoretyczni można zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w trakcie sezonu spokojnie też byś zdążył ich sciągnac z FA do swojej druzyny, tylko trzeba być wtedy bardziej czujnym i nie dac sie wyprzedzic. No chyba, że ktoś pomysli podobnie i wziałby ich przed Tobą przed rozpoczeciem sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Chandler jak i Smith poszli w lidze keeper w okolicach pierwszej setki, ale chyba z myślą o kolejnych sezonach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich enbiejowych psycholi.w temacie koszykowki jestem weteranem,ale w fantasy nba jestem typowym rookie. mam zamiar ogarnac zasady i grac,a jak zaczne to nie odpuszcze.pokoj \/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki wielkie. mysle, ze jak juz bedzie na stówe wiadomo, ze sezon rusza, na pewno wkrece paru świrów mojego i Waszego pokroju, to moze i 4 liga ruszy . trzymano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej oczywiście. Już nie mogę się doczekać :)

Fajnie, że wreszcie ruszymy z kopyta :)

 

POzdróweczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję następujący deadline: listę potwierdzonych uczestników zamykamy o godz. 23:59:59 w poniedziałek 5 grudnia 2011.

 

Po w/w terminie uzupełniamy braki w ligach poprzez przetasowania z lig niższych oraz ewentualnie zaciąg nowicjuszy na sznurowadle.

 

Jeśli macie kontakt z innymi, niepotwierdzonymi jeszcze userami - proszę o wywarcie presji :) Jeśli macie osoby, które zagrają po raz pierwszy - poproście ich o wpisywanie się na listę rezerwową. W przypadku braków w ligach wyższych to oni uzupełnią niedobory albo wręcz utworzą kolejną, 4. ligę. Wszystko zależy od skali braków oraz ilości nowych chętnych.

 

Uwaga: jeden z userów z 2. ligi potwierdził, iż nie zagra już z nami. Oznacza to, że z 3. ligi - poza tymi, którzy wywalczyli to w zeszłym sezonie - awansuje jeszcze co najmniej jedna osoba. Do sprawdzenia kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pisz mnie jak zwykle.

Uwaga: jeden z userów z 2. ligi potwierdził, iż nie zagra już z nami. Oznacza to, że z 3. ligi - poza tymi, którzy wywalczyli to w zeszłym sezonie - awansuje jeszcze co najmniej jedna osoba. Do sprawdzenia kto to jest.

Zgłaszam się na ten transfer jako pierwszy na liście z 2 ligi ubiegłego sezonu :) Jakieś zasady muszą być :D Skoro jeden nie zagra należy zmniejszyć listę spadkowiczów jak w każdej normalnej lidze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×