Jump to content
KapitanPlaneta

[2024/2025] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Recommended Posts

Skład ligi na sezon 2023/24 prezentuje się następująco:

bulls2006 - Bulls2006Przylesie
killer7 - Pałki
jordan20 - jordan20(j.sprawka)
Buu - Niepelnosprytni
RonnieArtestics - RonnieArtestics
Kubamessi - Zabrze Packers
wolfgang.kopetzky - Wolfgang's Unreal Team
CoachRR - Genzo Wakabayashi
Rashaun - SuperSonics
Sawman - Basket Łabędy 4
Kemp40 - Karlikowo
barcelowicz - very KIEPSKI team
marcin_piter@o2.pl - Piter Team
mashi - Huncwoty

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jaką nazwą drużyny się posługują. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 3 najlepsze ekipy, natomiast 4 najsłabsze czeka spadek do III ligi (zakładając, że za rok powstanie). 

Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiemhttps://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/127809

DRAFT: 15.10 g.21:30

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby liga wystartowała konieczne jest aby ktoś z was @bulls2006, @killer7, @jordan20, @Buu, @RonnieArtestics, @Kubamessi, @wolfgang.kopetzky, @CoachRR, @Rashaun, @Sawman zgłosił się na komisarza.

Nie ma się czego bać, w przeszłości nawet debiutanci dawali sobie spokojnie radę z tą funkcją. Oczywiście na każdym etapie służę pomocą, im wcześniej znajdzie się chętnie tym lepiej, bo szybciej ruszycie z umawianiem terminu draftu.

Po drugie brakuje 2 osób do pełnego 12 osobowego składu, także jeśli wśród waszych znajomych są być może osoby zainteresowane fantasy to można ich śmiało skierować do wątku organizacyjnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jedną osobę chętną na dołączenie, popołudniu da znać w wątku organizacyjnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Rashaun napisał:

Super, może pójdziesz za ciosem i założysz ligę? to zajmuje chwilę. Jeśli chodzi o ustawienia to wystarczy przekopiować z I ligi https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/74428

W razie czego sprawdzę i napiszę co skorygować.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tą chwilę 5/10 osób wypełniło ankietę. 17.10 pasuje największej ilości osób. 

Dla przypomnienia:

Dnia 29.09.2024 o 23:39, KapitanPlaneta napisał:

prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jaką nazwą drużyny się posługują.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej , poproszę o usunięcie z ligi. Zgłosiłem na samym początku ale nadal jestem na liście, dzięki !

Edited by LeonEs

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, LeonEs napisał:

Hej , poproszę o usunięcie z ligi. Zgłosiłem na samym początku ale nadal jestem na liście, dzięki !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LeonEs w zeszłorocznej drugiej jesteś? Bo na ten sezon utworzona jest nowa.

Na Yahoo możesz usunąć się sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok dzięki , liga była odnowiona z poprzedniego roku, usunąłem się juz. Pozdro !

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, barcelowicz napisał:

Jakby było jeszcze miejsce to też chętnie skorzystam.

Ostatnie miejsce czekało na Ciebie @barcelowicz. Wysłałem Ci zaproszenie.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Napiszcie jaką nazwą drużyny się posługujecie na Yahoo @bulls2006, @wolfgang.kopetzky, @Coach R (jeden z Was jeszcze do ligi nie dołączył).

 

Skład ligi:

bulls2006 -

killer7 - Pałki

jordan20 - jordan20(j.sprawka)

Buu - Niepelnosprytni

RonnieArtestics - RonnieArtestics

Kubamessi - Zabrze Packers

wolfgang.kopetzky - 

CoachRR -

Rashaun - Rashaun

Sawman - Basket Łabędy 4

Kemp40 - Karlikowo

barcelowicz - Barcelowicz’s Choice Team

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, killer7 napisał:

co z terminem ? wszyscy już zagłosowali? ja 17 musiałbym robić dwa drafty jednocześnie

tylko 7/12 osób wypełniło

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×