Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga points only

Polecane posty

W tym temacie zbieramy chętnych na rozgrywki w formule points only. W razie potrzeby będziemy tutaj wyjaśniać też różnice pomiędzy h2h a points only. Ilość osób może być całkiem duża - na e-nba.pl gra bodajże 18 osób w jednej z lig więc wszystko zależy od zainteresowania.

 

-------------------

 

Lista uczestników:

 

1. cieglo

2. Chicken

3. Dariomeus

4. AIR_MJ

5. goozmen

6. gimmie

7. .KB

8. Pafsen

9. Bart

10. Andrew23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też mogę zagrać, chociaż jeśli będzie więcej chetnych i ktoś miał by odejść z kwitkiem to odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać nowego usera :) Oczywiście będę chciał powielić model e-nba. Rozumiem, że nie jest oparty na ustawieniach domyślnych?

 

Z drugiej strony, jeśli będą chętni do przedyskutowania tego modelu to nie wykluczam innej konfiguracji. Mi osobiście ustawienia z e-nba odpowiadają, ale i tam pojawiały się głosy, że zbyt duży jest wpływ statystyk typu asysta, blok czy przechwyt na ogólny wynik. Może warto to zmienić?

 

PS. Pod jakim nickiem jesteś na e-nba? W której lidze grasz?

 

GRB: myślę, że jeśli zrobi się tutaj mały tłok to i Twoje deklaracje o olewaniu sznurowadla w points only diabli trafią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie trafią. Gram w sznurowadle h2h, w points only na e-nba.pl i jeszcze h2h wśród fanów Magic z realgm.com (polecam śledzenie draftu, który własnie trwa na tej stronie). Jako ostatnią ligę pewnie wybiorę jakąś publiczną rotisserie, o ile w ogóle jakąś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Na e-nba gram w FBL#1 pod nickiem air_mj tak jak tutaj. Model e-nba nie jest oparty na ustawieniach domyslnych. W razie potrzeby moge byc komisarzem naszej ligi bo moge latwo powielic ustawienia z e-nba , nie ma problemu bo gram w FB juz pare lat. Statystyki na e-nba sa bardzo dobre bo promuja wszechstronnosc graczy i obrazuja ich prawdziwa wartosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AIR_MJ: podejrzałem wczoraj e-nba i faktycznie znalazłem :) Co do ustawień ligi to jak najbardziej przyda się nam pomoc, tym bardziej, że ta formuła - wzorem e-nba - jest fajnym punktem wyjścia dla - nazwijmy to - imprez towarzyszących. Chodzi mi o rankingi, graczy tygodnia/miesiąca/sezonu - tym zająć się mogę ja, może nawet wesprze nasz nadworny statystyk goozmen. Jeśli Ty zajmiesz się komisarzowaniem to git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście teraz jest nas za mało by rozpoczynać rozgrywki i też mam nadzieję, że pojawi się jeszcze parę osób. Nie wiem jaka jest optymalna liczba uczestników dla tej formuły, ale strzelam, że musimy przebić się przez dziesiątkę. Wtedy też wystartujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem naszą ligę FB points(08/09)

Wstępnie zaproponowany termin draftu:

 

* Sobota, 18 października, godz. 21:00

 

ID Ligi: 8287

(hasła każdy dostanie na GG/pocztą)

Liga opiera się na zasadach z e-nba.

Max 10 graczy, więc mamy jeszcze 5 wolnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisany gimmie. Ja też już dołączyłem do ligi, dzięki za namiary :) Wstępnie data i godzina draftu wydają się ok, ale chyba trudno przewidzieć co będzie za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mozna to z przyjemnoscia zagram. doswiadczenie niemal zerowe - jedna liga na nba.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję Cię do listy. Namiary na ligę wysyłam Ci w imieniu naszego komisarza (AIR_MJ) na pw.

 

Zmieniam dodatkowo ilość miejsc na 10. Zbieramy zatem - zgodnie z sugestią komisarza - tyle osób i zamykamy ligę. Jeśli zainteresowanie będzie większe, pomyślimy o powiększenu liczby osób do 12, a w skrajnym przypadku o kolejnej lidze w tej formule.

 

Stan na chwilę obecną to 7 osób. Czekamy więc na kolejne 3 osoby i ogień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu Pafsena pozostaje nam zorganizować dodatkowo dwie osoby i można zamykać ligę. Dane w imieniu komisarza wysłałem na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×