Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga points only

Polecane posty

Ok, myślę, że chyba możemy ogłosić tę ligę za zamkniętą. Komisarz zdecyduje czy ewentualnie - przy kolejnych chętnych - nie udostępnić dodatkowych 2 miejsc. Bart i Andrew oczywiście in :)

 

Dane wysyłam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, myślałem, że już pomysł ligi znudził się prowadzącemu...sezon co raz bliżej a tutaj nikt nie wie kiedy draft :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie śledzicie wątku wystarczająco uważnie. Nasz komisarz pisał już o dacie - sobota, 18 października godz. 21. Ja już się gotuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc ja jako pierwszy zgłaszam sprzeciw, 18 X mi nie pasuje, każda inna sobota tak, ale po 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, żeby się wypowiadać. Chyba nie czekaliście na pozostałych ze zgłoszeniem swojego veto? :D

 

Co do terminu to w zasadzie brakuje propozycji. Może ja będę pierwszy: co powiecie na niedzielę 19 października (tj. dzień później niż pierwotnie założyliśmy) a godz. powiedzmy 20?

 

Czekamy również na stanowisko comisha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja reflektowałbym jakoś bardziej w tygodniu...w niedziele z reguly (wolny poniedziałek...) dzień święty święce ;] ale jeśli nie ustalimy innego terminu to bede sie musial dostosowac (czego wolałbym nie robić :R )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za niedzielą. Co do dodatkowego miejsca, to na tę chwilę wpisany jest jeszcze Pafsen, który - podobnie jak po sąsiedzku, w lidze h2h - dostał termin na dopisanie się do czwartku włącznie. Zakładam, że jeśli zdąży - zasili i ligę h2h i ligę points. Jeśli nie - mamy Rumiego. Nie jestem tylko pewny, czy poza h2h byłby też zainteresowany tą ligą.

 

Ciekaw jestem, co dzieje się w sytuacji kiedy do draftu przystępuje niekompletna liga. O ile w ligach publicznych zasysane są osoby, które oczekują na przydział ligi, o tyle tutaj mamy do czynienia z ligą prywatną i mechanizm ten raczej nie powinien mieć zastosowania.

 

Tak czy inaczej, myślę, że będzie komplet. Jeśli nie Pafsen, to Rumi. Jeśli nie on, to może ktoś z e-nba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucając swoje - liga jest za duża, a draft za wcześnie... Odnośnie tego pierwszego, to kwestia gustu, ale draft... im bliżej sezonu tym więcej informacji jest, tym mniej przypadków jest. Wielu graczy, którzy przed sezonem podskoczą w rankingach będą u nas wybierani przypadkiem gdzieś nisko. Tak naprawdę będziemy wybierać na podstawie zeszłego sezonu, a to jeden z czynników.

 

Jedno i drugie ma swój urok mimo wszystko ;), nie mogę się doczekać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorzucając swoje - liga jest za duża, a draft za wcześnie... Odnośnie tego pierwszego, to kwestia gustu, ale draft... im bliżej sezonu tym więcej informacji jest, tym mniej przypadków jest. Wielu graczy, którzy przed sezonem podskoczą w rankingach będą u nas wybierani przypadkiem gdzieś nisko. Tak naprawdę będziemy wybierać na podstawie zeszłego sezonu, a to jeden z czynników.

 

Jedno i drugie ma swój urok mimo wszystko ;), nie mogę się doczekać gry.

 

Liga jest standardowa na 10 drużyn - grają tak na e-baskecie i e-nba. Draft tez nie jest specjalnie wcześnie bo po 2 tygodniach preseason, dla przykładu w e-nba draftowałem w niedziele tuż przed rozpoczęciem preseason. Na tym polega cała zabawa by przewidywać jak gracze będą się prezentować w tym sezonie, preseason to nie jest jeszcze gra na poważnie i nie można się tym w pełni sugerować. Wybierając 19 października będziemy mieć czas na transfery i ułożenie składu przed rozpoczęciem sezonu.

 

Reasumując, uważam, że pora draftu jest optymalna i mam nadzieję, że to będzie udany sezon dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pafsen dołącza niemal w ostatniej chwili :) Mam nadzieję, że w sezonie nie osieroci swojej drużyny ;)

 

Co do wypowiedzi Billiego - w zeszłym sezonie na e-nba grałem w lidze 18sto drużynowej więc 10 u nas to ułamek :) Co do momentu draftowania - pewnie, że wolałbym wybrać swoją drużynę i od razu przystąpić do gry. Yahoo jednak otwiera możliwość draftowania wcześniej - trudno się sztucznie powstrzymywać :) Pociesz się, że te same zasady dotyczą wszystkich :D

 

Poza tym zebranie wszystkich w jednym miejscu też nie jest proste. Póki co u nas jest pod tym względem dobrze - trzeba korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×