Jump to content
Sign in to follow this  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga points only

Recommended Posts

Wczoraj wybierałem w tej samej formule w lidze e-nba. U nas warunki będą identyczne. W zasadzie do ostatniej rundy jest z czego wybierać, o czym świadczy fakt, że z ostatnim numerem wybierałem Hinricha z Chicago. Rozgrywka powinna być fajna, będzie czym mieszać w razie kontuzji - na liście FA zostało jeszcze mnóstwo fajnych nazwisk.

 

Oczywiście zakładam, że nasz komisarz skopiował ustawienia z ligi e-nba. W takim przypadku każdy ma wybrać 13 zawodników: po jednym na każdą pozycję, 3 utilów oraz 5 bench players.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj wybierałem w tej samej formule w lidze e-nba. U nas warunki będą identyczne. W zasadzie do ostatniej rundy jest z czego wybierać, o czym świadczy fakt, że z ostatnim numerem wybierałem Hinricha z Chicago. Rozgrywka powinna być fajna, będzie czym mieszać w razie kontuzji - na liście FA zostało jeszcze mnóstwo fajnych nazwisk.

 

Oczywiście zakładam, że nasz komisarz skopiował ustawienia z ligi e-nba. W takim przypadku każdy ma wybrać 13 zawodników: po jednym na każdą pozycję, 3 utilów oraz 5 bench players.

 

Oczywiście skopiowałem powyższe ustawienia. Gram w tej formule od 4 lat i jest bardzo sprawdzona i wygodna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×