matek 124 Posted November 28, 2025 Boston Celtics - @goozman Giannis Antetokounmpo 83,00 Andrew Wiggins 43,50 Santi Aldama 41,30 Payton Pritchard 41,20 Bilal Coulibaly 37,45 Stephon Castle 36,05 Devin Vassell 41,80 Kyshawn George 29,65 Nickeil Alexander-Walker 28,40 Peyton Watson 27,60 Jaylen Wells 26,45 Ja'Kobe Walter 23,50 Collin Gillespie 21,95 Suma: 481,85 Do wieczora daję czas na zejście poniżej limitu, inaczej niestety cofnę wymianę. Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted November 28, 2025 1 godzinę temu, matek napisał: Boston Celtics - @goozman Giannis Antetokounmpo 83,00 Andrew Wiggins 43,50 Santi Aldama 41,30 Payton Pritchard 41,20 Bilal Coulibaly 37,45 Stephon Castle 36,05 Devin Vassell 41,80 Kyshawn George 29,65 Nickeil Alexander-Walker 28,40 Peyton Watson 27,60 Jaylen Wells 26,45 Ja'Kobe Walter 23,50 Collin Gillespie 21,95 Suma: 481,85 Do wieczora daję czas na zejście poniżej limitu, inaczej niestety cofnę wymianę. no wymianę zaproponowałem zanim pobrałem Waltera - także jego mi wytnij proszę 1 Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted November 28, 2025 2 minuty temu, goozman napisał: no wymianę zaproponowałem zanim pobrałem Waltera - także jego mi wytnij proszę już wziąłem 15kę za Waltera 1 Share this post Link to post Share on other sites
Musiek_ 12 Posted December 7, 2025 Miles McBride dostępny za pick. Pensja 30,1 ftp,a w ostatnich 2 tyg wykręca prawie 40 Jimmy Butler dostępny też tanio do wymiany jak ktoś będzie potrzebował gracza na już w przyszłości Share this post Link to post Share on other sites
Musiek_ 12 Posted December 16, 2025 Zaczynam bana bo zamuliłem z Kesslerem;) Share this post Link to post Share on other sites
Tizz 11 Posted January 8 Mark Williams do wzięcia, najchętniej za pick przyszłoroczny ale jakiego gościa niespełniającego oczekiwań z teoretycznym potencjałem też mogę wziąć Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted January 11 @matek jesteś? kontrolujesz sytuację czy lecimy bez pilota od miesiąca? Share this post Link to post Share on other sites
Pafsen 46 Posted March 26 Lot bez pilota @matek sie przełuża Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted March 26 przyznam szczerze ja tylko swojego salary pilnuję, ale mam nadzieję, że reszta też gra fair Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted March 27 3 godziny temu, Pafsen napisał: I pytanie co z komiszem na e-nba coś tam czasem pisuje - zagadnę go 1 Share this post Link to post Share on other sites
GeDDo 32 Posted April 13 Gratulacje dla @evitacre, @bulls2006 oraz @tomalaobi na TOP3 ! Jednocześnie dziękuję wszystkim z tych kilka wspólnych sezonów i jednocześnie rezygnuję z dalszej gry w tej lidze. Myślę, że skład zostawiam całkiem fajny mojemu następcy. GM Mavs PS. Najpóźniej w weekend zamieszczę ostatniego posta przedstawiając kolejność w drafcie. 1 3 Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted April 13 gram w tej lidze od 15+ lat ale również po tym sezonie poważnie się zastanawiam czy kontynuować. zostawiam sobie czas na ostateczna decyzję do jesieni ale bez zaangażowania komisza nie widzę przyszłości tej ligi gratki dla medalistów i aktywnych graczy! Share this post Link to post Share on other sites
Luk130 7 Posted April 14 Gratulacje dla wygranego oraz drużyny na podium Mam nadzieję że jeszcze powalczymy w tej lidze w następnym sezonie! It's playoff time baby! Share this post Link to post Share on other sites
matek 124 Posted April 16 Gratuluję zwycięzcom! 1. @evitacre 2. @bulls2006 3. @tomalaobi @cieglo proszę o wyróżnienie medalistów. @GeDDo proszę o kolejność w drafcie w wolnej chwili. Składy aktualizowałem co jakiś czas w swoim pliku i zaktualizuję na dniach też w temacie na forum. Nie ukrywam, że po długich problemach z forum wchodzenie na nie spadło w hierarchii moich odwiedzanych stron bardzo nisko i po próbach z różnymi przeglądarkami byłem nim zniechęcony. Ale nie ligą, w której byłem aktywny i grałem. Jeśli ktoś chce, to może się tym zająć. Jeśli nie, to dalej będę ciągnął zabawę. Mam nadzieję, że problemy z forum minęły i normalnie będę mógł się logować. 2 1 Share this post Link to post Share on other sites
goozman 389 Posted April 16 14 godzin temu, matek napisał: Gratuluję zwycięzcom! 1. @evitacre 2. @bulls2006 3. @tomalaobi @cieglo proszę o wyróżnienie medalistów. @cieglo medale już zdążyłem wcześniej przyznać więc nie powielaj pliss 1 Share this post Link to post Share on other sites
evitacre 22 Posted April 17 (edited) Edit Edited April 17 by evitacre Share this post Link to post Share on other sites
GeDDo 32 Posted April 22 (edited) KOLEJNOŚĆ DRAFTU: PICK TOTAL TEAM 1 16473,45 Toronto Raptors - Musiek 2 20337,20 Indiana Pacers - pokor88 3 20782,80 Orlando Magic - Andrew23 4 21074,15 Minnesota T-Wolves - FC Wrocław 5 21119,00 Miami Heat - Pafsen 6 21126,35 Phoenix Suns - bulek 7 21171,70 Oklahoma City Thunder - marcin_piter 8 21389,50 Sacramento Kings - Tizz 9 22347,95 Portland TrailBlazer - Vic 10 22799,45 Los Angeles Clippers - JacMar 11 23337,05 Golden State Warriors - makk 12 23444,25 Chicago Bulls - Luk130 13 24024,65 New York Knicks - pdxpl 14 24234,40 Boston Celtics - goozman 15 24328,35 Brooklyn Nets - matek 16 24560,10 Houston Rockets - MKA 17 25513,50 Washington Wizards - tomalaobi 18 26092,10 Philadelphia 76ers - bulls2006 19 26411,75 Los Angeles Lakers - evitacre 20 26715,95 Dallas Mavericks - GeDDo Obliczenia robiłem w niedzielę, ale forum coś nie działało, więc wrzucam dzisiaj. Pozdrawiam i życzę powodzenia w kolejnym sezonie. Edited April 22 by GeDDo 3 Share this post Link to post Share on other sites
tomalaobi 12 Posted April 23 gratulacje @evitacre za mistrzostwo! gratulacje @bulls2006 za srebrny medal! dzięki za kolejny wspólny sezon! Mam nadzieję, że ogarniemy skład na kolejną kampanię! Share this post Link to post Share on other sites
Pafsen 46 Posted April 28 Graty dla zwyciezców Ja bym chciał pograć dalej ale z aktywnym komiszem takze @matek wracaj na pokład. Share this post Link to post Share on other sites