chilu91 5 Posted March 30 Te 2 ostatnie sezony mi uciekły jakoś z pamięci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Share this post Link to post Share on other sites
Tecu 5 Posted March 30 A ja kolekcjonuję brązu i klątwa polfinałowa trwa 😉 Szkoda, w finale miałbym szansę na wygraną, ale na tym to wszystko polega. Dzięki wszystkim za sezon, gratulacje dla wszystkich za mniejsze i większe zwycięstwa i do zobaczenia! Może kiedyś w finale 😂 Share this post Link to post Share on other sites
barcalover 176 Posted March 31 Gratulacje dla Ciebie @chilu91, świetne playoffy. @JacOps również brawa za świetny sezon, tak samo jak @Tecu który jako jedyny z zeszłorocznych drużyn z podium powtórzył dobry wynik. Dzięki za ten sezon, ja przekombinowałem z wiarą w Senguna i Banchero, a dodatkowo byłem zbyt cierpliwy w środku sezonu jak na ligę h2h i pod koniec zabrakło punktów, by wejść do PO. Share this post Link to post Share on other sites