Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Rigel

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

Oto skład ligi zwanej w skrócie FPY#2 ;)

Ligę założe w najbliższym czasie i porozsyłam wszystkim zainteresowanym dane.

 

1 . ptb

2. piotreksuper

3. Rigel

4. PiotrekA

5. swir.lb

6. Musli

7. PeLe

8. Kraso

9. tomalaobi

10. bulek

11. Grucha55

 

Czy mam rozumieć, że jest to zarazem kolejność w drafcie, czy będzie jakieś losowanie miejsc?

Poza tym proszę o wypowiedzi na temat terminu draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Z mojej strony będzie to pierwszy występ w jakiejkolwiek lidze fantasy (jeszcze zamierzam w tym roku grać na aplikacji na facebooku) więc proszę o wyrozumiałość, mogę mieć też jakieś pytania. Pozdrawiam Wszystkich i życzę powodzenia w grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga założona, dane do logowania rozesłane. Proszę jak najszybciej dołączyć do ligi i określić, jaki termin draftu najbardziej wam odpowiada. Wstępnie ustawiłem

poniedziałek, 19.12, godz. 21:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pasuje mi ten termin. a ile średnio trwa taki draft?? około 45 minut, może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy jest możliwość przesunięcia draftu o godzine. W poniedziałki gram baskety od 20.30 i o dziesiątej kończe, więc pojawiłbym się na czas.

 

Nie chciałbym opuszczać treningu, no ale jak będzie trzeba to się dostosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtorek mam trening czyli od 21 dopiero mi pasuje

co do innych dni (pon-czw) to raczej mi pasuje byle godziny nie były młode - nie wcześniej niż 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, zmieniam na

wtorek, 20.12, godz. 21:15

Tylko nie wszyscy jeszcze się zalogowali do ligi. NIe odkładajcie tego na ostatnią chwilę ;):B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh a się wypowiedziałem, niczym mistrz mowy polskiej np jak Gregory Lato lub Franz Smuda.

Reasumując wtorek wieczór pasuje mi. Czy to będzie 20, czy 20:30, czy 21, czy 21.30 nie ma znaczenia :) Pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie pasuje, wypadło mi coś.

 

Cóż, jedną lige muszę widać odpuścić, autopick mi wybierze gówno, a własna lista da niewele nie znając innych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, jedną lige muszę widać odpuścić, autopick mi wybierze gówno, a własna lista da niewele nie znając innych wyborów.

Czyli co, rezygnujesz całkowicie z gry? A może jednak zagrasz, nawet z autopickiem? Nie wiem, czy znasz historię Divaca z e-nba? Parę lat temu w jednej z tamtejszych lig zgłosił się gracz o nicku Divac. Założył drużynę, po czym... zgubił czy zapomniał hasła i przez cały sezon nie zalogował się ani razu. Nawet nie ustawił swojego rankingu. O swojej drużynie i zawodnikach dowiadywał się na forum :D System wybrał mu zawodników, system ustawił mu skład na pozycjach i przez cały sezon grał tym samym składem... I co? I gość WYGRAŁ LIGĘ :! Farta musiał mieć nieziemskiego, że dostał akurat takich zawodników, że obstawione były wszystkie pozycje, i żaden nie skontuzjował się w trakcie sezonu, ale fakt jest faktem, że okazał się najlepszy. Może więc nie warto od razu rezygnować?

Nie dałoby rady chociaż 15 min wcześniej?

Mogę ostatecznie przesunąć na godzinę 21:00, tylko mam nadzieję, że wszyscy się dowiedzą o takiej zmianie w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej, żebyś bulek się wycofał niż grał autowybranym składem, no chyba, że czujesz się drugim Divac'em ^^ Szkoda, pewnie teraz ciężko by było na inny termin draft przełożyć, choć np. mnie to wieczorem każdy dzień pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×