Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Rigel

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Polecane posty

mi pasuje wczesniej, ale bulek niech niech się nie wycofuje, nawet autopick wybierze coś z czego będzie można uplasować zespół w środku tabeli, a jednak radziłbym zrobienie szerokiej listy, przynajmniej prawdopodobieństwo uzyskania wskazanego zawodnika będzie troszkę większe.

 

Można jeszcze poprosić jakiegoś innego użytkownika (kogoś od bulka), który wybierze za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, ale wciąż brakuje jednego gracza. Kto się jeszcze nie zalogował? Do draftu zostało tylko parę godzin. Jeśli maruder się nie zgłosi, będę zmuszony go pominąc i zmniejszyć ligę do 10 graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, jak maruder nie zglosi sie do godziny powiedzmy 18, to moj brat jest chetny i od razu gotowy dołączyć do naszej ligi. Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maruder sie już zalogował i bedzie grać dalej

miałem troche roboty w ostatnich dniach i na wtorek sobie zostawiłem czas na logowanie i draft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość prośba - logujemy się do ligi tak szybko jak to możliwe, po otrzymaniu namiarów. W życiu dzieją się różne sprawy i na drafcie pojawić się nie musimy. Róbmy jednak wszystko by nie uzależniać od siebie innych i nie odkładać na ostatnią chwilę dołączenia do draftu bo to po pierwsze innych trzyma w niepewności a po drugie stanowi ryzyko dla nas samych, że ktoś zechce nas z odpowiednim wyprzedzeniem zastąpić :)

 

Ja osobiście wszystkim naszym komisarzom daje rekomendację (kiedy tylko mam okazję) by zamykali ligę z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy szansa na to, że cierpliwie dopracowany termin draftu się wyłoży jest minimalna. Nie można tego zrobić bez kompletu drużyn w lidze.

 

Dziwne, że w tym sezonie ma to miejsce chyba w każdej lidze na sznurowadle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jeżeli jest taka opcja, to mój brat jest gotów nawet teraz. Także, o Wielki komisarzu podejmij jedyną słuszną decyzję i dopuść jeszcze jednego gracza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz wróciłem do domu i przeczytałem o kolejnym chętnym do gry. Nie wiem czy już nie jest za późno, żeby jeszcze ktoś dołączył. Szkoda że nie napisałeś o tym choćby wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście mogłem wczoraj. ale jak możesz to ustawić to w 3 min. bedzie nowy gracz. konto na yahoo jest i tylko 3 min potrzebne na zalogowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sporą pomoca Cieglo udało mi sie zebrac fajny składzik. Jest kilka prospectów, ktore moga wypalic (Davis, Budinger, Crawford), są wyraźne steale w postaci Lowry'ego i zdrowego już Jamisona, no i sa też przedstawiciele Sunsów ;)

 

Skład zbilansowany, z żadną pozycją nie ma problemu.

 

Cel - minimum to top3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel teamu Hakuna Matata to również minimum top3 :) Liczę, że kilku grajków wzniesie się na wyższy poziom (BG, Wall, JJ, Hump) kilku utrzyma dyspozycje (Big Al, Manu, Conley, Parker), no i że ominą mnie kontuzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro ja też celuje w podium ze składem:

 

PG: Holiday/Lawson/Augustin

SG: Felton/Young/Morrow

SF: Jackson/Maggette

PF: Gasol/Brand/West

C: Aldridge/Bogut

 

to reszta walczy o pietruszkę? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ogarnąłem inną punktacje, wiadomo, że nie będzie żadnych zmian ani nic z tych rzeczy, tylko niech mi ktoś po ludzku wyjaśni...

 

... po co aż 8 za steal i 7 za blok? jaki to ma cel?

 

no i czy jest jakiś wykaz średnich poszczególnych zawodników z poprzedniego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktoś po ludzku wyjaśni...

 

... po co aż 8 za steal i 7 za blok? jaki to ma cel?

 

no i czy jest jakiś wykaz średnich poszczególnych zawodników z poprzedniego roku?

Bloki i przechwyty są wysoko punktowane, ponieważ są to najrzadsze statystyki, więc muszą być odpowiednio nagradzane. Średnia zbiórek dla całej ligi w ubiegłym sezonie wyniosła 4,8, asyst 3,0, bloków 0,9 a przechwytów 0,8.

 

Statystyki poszczególnych zawodników znajdziesz np. tu: http://sports.yahoo.com/nba/stats;_ylt=Aow5_Am8aP1LJw0u6RTV8vPQPaB4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję panowie za wspólny sezon, ale rezygnuję z gry. Nie nadaję się do innego systemu, nie przemawia on do mnie i wolę się trzymać od niego z daleka :D

 

Powodzenia w kolejnych sezonach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×