Jump to content
Sign in to follow this  
Rigel

[2011/2012] Draft/rozgrywki - Liga Fantasy Points Yahoo #2

Recommended Posts

mi pasuje wczesniej, ale bulek niech niech się nie wycofuje, nawet autopick wybierze coś z czego będzie można uplasować zespół w środku tabeli, a jednak radziłbym zrobienie szerokiej listy, przynajmniej prawdopodobieństwo uzyskania wskazanego zawodnika będzie troszkę większe.

 

Można jeszcze poprosić jakiegoś innego użytkownika (kogoś od bulka), który wybierze za niego

Share this post


Link to post
Share on other sites

To fajnie, ale wciąż brakuje jednego gracza. Kto się jeszcze nie zalogował? Do draftu zostało tylko parę godzin. Jeśli maruder się nie zgłosi, będę zmuszony go pominąc i zmniejszyć ligę do 10 graczy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sluchajcie, jak maruder nie zglosi sie do godziny powiedzmy 18, to moj brat jest chetny i od razu gotowy dołączyć do naszej ligi. Co wy na to??

Share this post


Link to post
Share on other sites

maruder sie już zalogował i bedzie grać dalej

miałem troche roboty w ostatnich dniach i na wtorek sobie zostawiłem czas na logowanie i draft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przyszłość prośba - logujemy się do ligi tak szybko jak to możliwe, po otrzymaniu namiarów. W życiu dzieją się różne sprawy i na drafcie pojawić się nie musimy. Róbmy jednak wszystko by nie uzależniać od siebie innych i nie odkładać na ostatnią chwilę dołączenia do draftu bo to po pierwsze innych trzyma w niepewności a po drugie stanowi ryzyko dla nas samych, że ktoś zechce nas z odpowiednim wyprzedzeniem zastąpić :)

 

Ja osobiście wszystkim naszym komisarzom daje rekomendację (kiedy tylko mam okazję) by zamykali ligę z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy szansa na to, że cierpliwie dopracowany termin draftu się wyłoży jest minimalna. Nie można tego zrobić bez kompletu drużyn w lidze.

 

Dziwne, że w tym sezonie ma to miejsce chyba w każdej lidze na sznurowadle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to jeżeli jest taka opcja, to mój brat jest gotów nawet teraz. Także, o Wielki komisarzu podejmij jedyną słuszną decyzję i dopuść jeszcze jednego gracza:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero teraz wróciłem do domu i przeczytałem o kolejnym chętnym do gry. Nie wiem czy już nie jest za późno, żeby jeszcze ktoś dołączył. Szkoda że nie napisałeś o tym choćby wczoraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

no rzeczywiście mogłem wczoraj. ale jak możesz to ustawić to w 3 min. bedzie nowy gracz. konto na yahoo jest i tylko 3 min potrzebne na zalogowanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze sporą pomoca Cieglo udało mi sie zebrac fajny składzik. Jest kilka prospectów, ktore moga wypalic (Davis, Budinger, Crawford), są wyraźne steale w postaci Lowry'ego i zdrowego już Jamisona, no i sa też przedstawiciele Sunsów ;)

 

Skład zbilansowany, z żadną pozycją nie ma problemu.

 

Cel - minimum to top3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel teamu Hakuna Matata to również minimum top3 :) Liczę, że kilku grajków wzniesie się na wyższy poziom (BG, Wall, JJ, Hump) kilku utrzyma dyspozycje (Big Al, Manu, Conley, Parker), no i że ominą mnie kontuzje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To skoro ja też celuje w podium ze składem:

 

PG: Holiday/Lawson/Augustin

SG: Felton/Young/Morrow

SF: Jackson/Maggette

PF: Gasol/Brand/West

C: Aldridge/Bogut

 

to reszta walczy o pietruszkę? :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie ogarnąłem inną punktacje, wiadomo, że nie będzie żadnych zmian ani nic z tych rzeczy, tylko niech mi ktoś po ludzku wyjaśni...

 

... po co aż 8 za steal i 7 za blok? jaki to ma cel?

 

no i czy jest jakiś wykaz średnich poszczególnych zawodników z poprzedniego roku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
niech mi ktoś po ludzku wyjaśni...

 

... po co aż 8 za steal i 7 za blok? jaki to ma cel?

 

no i czy jest jakiś wykaz średnich poszczególnych zawodników z poprzedniego roku?

Bloki i przechwyty są wysoko punktowane, ponieważ są to najrzadsze statystyki, więc muszą być odpowiednio nagradzane. Średnia zbiórek dla całej ligi w ubiegłym sezonie wyniosła 4,8, asyst 3,0, bloków 0,9 a przechwytów 0,8.

 

Statystyki poszczególnych zawodników znajdziesz np. tu: http://sports.yahoo.com/nba/stats;_ylt=Aow5_Am8aP1LJw0u6RTV8vPQPaB4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję panowie za wspólny sezon, ale rezygnuję z gry. Nie nadaję się do innego systemu, nie przemawia on do mnie i wolę się trzymać od niego z daleka :D

 

Powodzenia w kolejnych sezonach!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×