tomalaobi 12 Posted December 20, 2011 mi pasuje wczesniej, ale bulek niech niech się nie wycofuje, nawet autopick wybierze coś z czego będzie można uplasować zespół w środku tabeli, a jednak radziłbym zrobienie szerokiej listy, przynajmniej prawdopodobieństwo uzyskania wskazanego zawodnika będzie troszkę większe. Można jeszcze poprosić jakiegoś innego użytkownika (kogoś od bulka), który wybierze za niego Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted December 20, 2011 Spokojnie, bulek da radę. Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 20, 2011 To fajnie, ale wciąż brakuje jednego gracza. Kto się jeszcze nie zalogował? Do draftu zostało tylko parę godzin. Jeśli maruder się nie zgłosi, będę zmuszony go pominąc i zmniejszyć ligę do 10 graczy... Share this post Link to post Share on other sites
PeLe 0 Posted December 20, 2011 sluchajcie, jak maruder nie zglosi sie do godziny powiedzmy 18, to moj brat jest chetny i od razu gotowy dołączyć do naszej ligi. Co wy na to?? Share this post Link to post Share on other sites
swir.lb 0 Posted December 20, 2011 maruder sie już zalogował i bedzie grać dalej miałem troche roboty w ostatnich dniach i na wtorek sobie zostawiłem czas na logowanie i draft Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted December 20, 2011 Na przyszłość prośba - logujemy się do ligi tak szybko jak to możliwe, po otrzymaniu namiarów. W życiu dzieją się różne sprawy i na drafcie pojawić się nie musimy. Róbmy jednak wszystko by nie uzależniać od siebie innych i nie odkładać na ostatnią chwilę dołączenia do draftu bo to po pierwsze innych trzyma w niepewności a po drugie stanowi ryzyko dla nas samych, że ktoś zechce nas z odpowiednim wyprzedzeniem zastąpić Ja osobiście wszystkim naszym komisarzom daje rekomendację (kiedy tylko mam okazję) by zamykali ligę z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy szansa na to, że cierpliwie dopracowany termin draftu się wyłoży jest minimalna. Nie można tego zrobić bez kompletu drużyn w lidze. Dziwne, że w tym sezonie ma to miejsce chyba w każdej lidze na sznurowadle... Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted December 20, 2011 W sumie Twój brat PeLe chyba ciągle mógłby dołączyć, w końcu im więcej ludu tym lepiej, ale to już decyzja komisza/y. Share this post Link to post Share on other sites
PeLe 0 Posted December 20, 2011 no to jeżeli jest taka opcja, to mój brat jest gotów nawet teraz. Także, o Wielki komisarzu podejmij jedyną słuszną decyzję i dopuść jeszcze jednego gracza:) Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 20, 2011 Dopiero teraz wróciłem do domu i przeczytałem o kolejnym chętnym do gry. Nie wiem czy już nie jest za późno, żeby jeszcze ktoś dołączył. Szkoda że nie napisałeś o tym choćby wczoraj Share this post Link to post Share on other sites
PeLe 0 Posted December 20, 2011 no rzeczywiście mogłem wczoraj. ale jak możesz to ustawić to w 3 min. bedzie nowy gracz. konto na yahoo jest i tylko 3 min potrzebne na zalogowanie Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted December 20, 2011 Ze sporą pomoca Cieglo udało mi sie zebrac fajny składzik. Jest kilka prospectów, ktore moga wypalic (Davis, Budinger, Crawford), są wyraźne steale w postaci Lowry'ego i zdrowego już Jamisona, no i sa też przedstawiciele Sunsów Skład zbilansowany, z żadną pozycją nie ma problemu. Cel - minimum to top3. Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted December 21, 2011 Cel teamu Hakuna Matata to również minimum top3 Liczę, że kilku grajków wzniesie się na wyższy poziom (BG, Wall, JJ, Hump) kilku utrzyma dyspozycje (Big Al, Manu, Conley, Parker), no i że ominą mnie kontuzje Share this post Link to post Share on other sites
tomalaobi 12 Posted December 21, 2011 To skoro ja też celuje w podium ze składem: PG: Holiday/Lawson/Augustin SG: Felton/Young/Morrow SF: Jackson/Maggette PF: Gasol/Brand/West C: Aldridge/Bogut to reszta walczy o pietruszkę? :] Share this post Link to post Share on other sites
tomalaobi 12 Posted December 21, 2011 właśnie ogarnąłem inną punktacje, wiadomo, że nie będzie żadnych zmian ani nic z tych rzeczy, tylko niech mi ktoś po ludzku wyjaśni... ... po co aż 8 za steal i 7 za blok? jaki to ma cel? no i czy jest jakiś wykaz średnich poszczególnych zawodników z poprzedniego roku? Share this post Link to post Share on other sites
Rigel 0 Posted December 22, 2011 niech mi ktoś po ludzku wyjaśni... ... po co aż 8 za steal i 7 za blok? jaki to ma cel? no i czy jest jakiś wykaz średnich poszczególnych zawodników z poprzedniego roku? Bloki i przechwyty są wysoko punktowane, ponieważ są to najrzadsze statystyki, więc muszą być odpowiednio nagradzane. Średnia zbiórek dla całej ligi w ubiegłym sezonie wyniosła 4,8, asyst 3,0, bloków 0,9 a przechwytów 0,8. Statystyki poszczególnych zawodników znajdziesz np. tu: http://sports.yahoo.com/nba/stats;_ylt=Aow5_Am8aP1LJw0u6RTV8vPQPaB4 Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted December 22, 2011 staty wg. tej punktacji można sprawdzić na http://basketballmonster.com/default.aspx jak się wpierw wprowadzi odpowiednią punktację w "settings" ;] Share this post Link to post Share on other sites
bulek 123 Posted December 29, 2011 Ja sezon mogę już spisać na straty, kompletna tragedia... Share this post Link to post Share on other sites
Musli 4 Posted April 27, 2012 Dzięki za ten sezon i gratulacje dla pozostałych podiumowiczów, tj. Rigela i Piotra Share this post Link to post Share on other sites
Nalesnick 0 Posted April 30, 2012 ło, to była II liga? :D:D Share this post Link to post Share on other sites
cieglo 30 Posted April 30, 2012 Za nieuwagę spadasz z pierwszej Share this post Link to post Share on other sites
tomalaobi 12 Posted July 11, 2012 Dziękuję panowie za wspólny sezon, ale rezygnuję z gry. Nie nadaję się do innego systemu, nie przemawia on do mnie i wolę się trzymać od niego z daleka Powodzenia w kolejnych sezonach! Share this post Link to post Share on other sites