Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

Obsługa mobilna forum (TapaTalk)

Polecane posty

Informacja istotna dla wszystkich osób, które korzystają z forum za pomocą swoich smartfonów/tabletów: trwają prace nad uruchomieniem dostępu za pomocą aplikacji TapaTalk. Samo narzędzie jest znakomite - testuję je od kilku dni i mogę powiedzieć, że zarówno przeglądanie jak i pisanie postów jest cholernie łatwe i przyjemne. Zapominamy o tradycyjnym dostępnie za pomocą przeglądarki gdzie konieczne jest skalowanie strony, trafianie w elementy - TapaTalk jest nawet przyjemniejszy w obsłudze niż dostęp za pomocą pełnowymiarowego komputera z dużym ekranem.

 

Sama funkcjonalność przeglądania/postowania powinna już działać bez zarzutu. Walczymy z innymi, pomniejszyzmi problemami np. wyświetlaniem profili userów. Mam nadzieję, że wkrótce nie będzie już żadnych zgrzytów i testy pomyślnie się zakończą.

 

Co do samej aplikacji TapaTalk - tutaj macie oficjalną stronę projektu http://www.tapatalk.com/ . Oczywiście appki można pobrać z właściwego dla Waszej platformy sklepu. Co prawda oficjalnie wspierane są jedynie te systemy, które wymieniono na stronie (brak tam Symbiana na Nokiach czy Bada OS na Samsugach) ale google podaje co innego - nie wiem czy dostępne są oficjalne wydania czy nieoficjalne klony ale faktem jest, że oferta na inne platformy istnieje :) Nie wiem jak jest z Windows Phone, może to też kwestia poszukania - nie skupiałem się na tym mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×