Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 1. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Graba, gratulacje,

 

ja wystawilem po prostu sklad wieczorem i sprawdzilem rano w pociagu do Londynu... #wyspanywponiedzialek :)

 

2 kurva straty!

 

Pozdro,

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki Naleśniku - tym razem fuks był z Tobą..

co fakt, to fakt

Tobie nalezało się miejsce w półfinałach ale cóż ...

chociaż w środku tygodnia Twoje orły grały jak natchnione

Indianiec w jednym meczu 7 bloków - i załątwił Ci tę kategorię

nic nie wskazywało na taką desperację w niedziele

tez nie wierzyłem w to FG i nawet nie kombinowałem ze składem

przekombinowałem w budżetówce, gdzie z Andrew23 zależało mi na FG i posadziłem dwóch obronców ze średnimi z ostatniego tygodnia poniżej 40% a tu jeden wykręcił 70% a drugi 75%

także to kombinowanie bywa zgubne

tu zostawiłem to losowi i jak to mówią - głupi to ma szczęście

ale tak Bogiem a prawdą - nie nalezy mi się jakiś medalik za całokształt w tym roku?

tym bardziej że byłby to pierwszy w H2H :D

 

 

Lecimy dalej, teraz Nalesnick, który wymiata w tym roku w H2H :o

Gerard, nie czaruj

może na początku czy w środku rozgrywek byłbym spokojny o wyrównaną walke czy liczyłbym na wygraną.

teraz z trudem przepycham mecze i ta wygrana z goozem to było chyba moje szczytowanie

ale dzięki za dobre słowa - chyba że to taka przedmeczowa ściema dla uśpienia przeciwnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie nalezało się miejsce w półfinałach ale cóż ...

 

 

właśnie mi się nie należało - gdybym był twardy a nie miękki zbenchowałbym wszystkich ryzykownych PG + Mullensa - tak jak to zrobiłem ok. 18ej ograniczając straty i utrzymując w miarę FG. prosta matematyka - ryzykowałbym lekko bloki i zbiórki a miałbym pewne FG i ewentualnie szansę na wygranie TO

 

a że przyciotowałem to mam teraz walkę o 5e miejsce na własne życzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i pozamiatane

gratki Gerard

za duzo bykow w ostanim tygodniu ale i Twoj team byl ciezki do przejscia

zbyt rowny i mocny

powodzenia w finale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie zrobiłem niespodzianki. Postawiłem ostatniego dnia na bloki i tylko zremisowałem, przy okazji niszcząc sobie ft%. Ale i tak spodziewałem się srogiego wpierdolu, więc walka do ostatniej chwili gila mnie miło. Gratulacje dla zwycięzcy. Pora na ostatni match-up w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pozamiatane

gratki Gerard

za duzo bykow w ostanim tygodniu ale i Twoj team byl ciezki do przejscia

zbyt rowny i mocny

powodzenia w finale

 

Dzięki. Walka była do końca, miałeś świetny zespół w tym roku i o włos 2 finały H2H :-)

Teraz czas na Andrew z kosmicznym składem, choć może być szansa, jeżeli jeszcze z raz czy dwa odpocznie LBJ i Pierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech to mój najlepszy kumpel w tym roku w H2H. W PlayOffach mnie skurviel nie opuszcza...

Kuba gratuluję wygranej, a ja powalczę o 7 pozycję z Goozmanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewny finału nie byłem do samego końca. GRB dzięki za walkę o każdy blok, który mógł przeważyć szalę. W ostatni dzień też planowałem użyć Battiera, ale mnie ubiegłeś. Kiedy wieczorem okazało się, że LBJ nie zagra, postanowiłem ostatni ruch wykorzystać na Irvinga, mimo że nadal nie byłem pewien czy w ogóle pojawi się na boisku. Jego wolne mnie uratowały (Drummond całe szczęście zaliczył jedynie 3 pudła ;) ), a dzięki duetowi z Chicago udało się zremisować też bloki.

 

Przed finałem sezonowe pojedynki z niemalże bezbłędnym teamem Gararda nie rokują zbyt dobrze - 2 moje porażki (co prawda tylko 4-5). Może jednak uda się wygrać ten najważniejszy? Dużą przeszkodą rzeczywiście będzie benchowanie. Oprócz LBJ'a i Pierce'a "zagrożeni" odpoczynkiem są pewnie też Harden (kontuzja?), Kyrie (już wiadomo że dziś nie zagra) i Parker (pełny tydzeń byłby niespodzianką). To niestety mocno utrudnia planowanie jakichkolwiek ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie sobie tak patrzę - jakbym nie dał ciała kombinując z Naleśnikiem to biorąc pod uwagę drabinkę PO w półfinale wygrałbym z Gerardem 5-4 (biorąc pod uwagę jego staty z pojedynku z Naleśnikiem) a w tej chwili wygrywałbym z HFC 7-2 (biorąc pod uwagę staty z pojedynku z Gerardem).. biorąc pod uwagę wakacje Lebrona, półwakacje Hardena i Kyriego - możliwe byłoby to do dowiezienia.. podsumowując - byłbym kurwa miszczem :) obrażam się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego ta formułka jest tak ekscytująca i tak wkurfffiająca jednocześnie

cały sezon może iść średnio a w końcówce 3 matchupy i miszcz

a Ty miałeś team z możliwościami

a mi szczególnie głupio, bo nie dość że Cię posłałem w odstawkę to jeszcze całe "gie" potem zwojowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie tak patrzę - jakbym nie dał ciała kombinując z Naleśnikiem to biorąc pod uwagę drabinkę PO w półfinale wygrałbym z Gerardem 5-4 (biorąc pod uwagę jego staty z pojedynku z Naleśnikiem) a w tej chwili wygrywałbym z HFC 7-2 (biorąc pod uwagę staty z pojedynku z Gerardem).. biorąc pod uwagę wakacje Lebrona, półwakacje Hardena i Kyriego - możliwe byłoby to do dowiezienia.. podsumowując - byłbym kurwa miszczem :) obrażam się..

 

Ano. Ja z kolei rozjechałbym Cie w budżetówce, gdybyśmy grali w tym tygodniu. Takie życie :)

Swoją drogą tutaj Andrew ma niezły szpital w tym tygodniu, dostałem z nieba [albo z Miami] szanse na wygraną. W każdym razie jak przegram to przynajmniej po walce :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla medalistów! Ja moje 5 miejsce (biorąc pod uwagę to jak spartolilem draft oraz plagę kontuzji) uważam za sukces. W pewnym momencie sezonu szczytem marzeń dla mnie było utrzymanie się w lidze. Tymczasem udało sie wyciągnąć całkiem przyzwoity wynik. CU next year!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki, Andrew. Uciekłeś spod noża w półfinale, ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone ;)

 

A u mnie brąz. Naleśnik postraszył w końcówce, ale ostatecznie obroniłem zarówno ft%, jak i punkty (jednym oczkiem!), nabór z FA na ostatni dzień sezonu się przydał.

 

Do zobaczyska w 1. lidze w przyszłym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratki dla wszystkich.

Mały niedosyt pozostał.

Było tak dobrze, że aż nie wierzyłem w to co było.

Do połowy sezonu mój team wygrywał ze wszystkimi a skończyło się jak skończyło.

Trochę szkoda.

W statystykach nie zostane zapamiętany po moim w sumie najlepszym sezonie w H2H.

No nic, może za rok - do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Do samego końca łeb w łeb, ale upragniony tytuł mistrza jest :) Dzięki Gerard za finał emocjonujący do ostatnich chwil ostatniego dnia naszego pojedynku, którym chyba godnie podsumowaliśmy nasze udane sezony. Po 18 zbiórkach i 4 przechwytach jakie wywalczyłeś w derbach LA w niedzielę, byłem przekonany, że trzeba będzie dalej kombinować. Powinienem jednak zostać przy pierwszym planie- Noah za Drummonda, a nie Jerebke.

 

Przykre niespodzianki jakie mnie w finale spotkały w postaci wakacji/kontuzji moich liderów sprawiają, że myślę też w przyszłości o roto, bo podobno (pewien nie jestem, bo rzadko gram w tym systemie, musżę wiec popytać kolegów specjalistów od roto :) ) to sprawiedliwsza formuła i nie odczuwa się ich aż tak boleśnie w decydującym momencie sezonu. Z ustalaniem planów całe szczęście jednak spieszyć się nie musimy.

 

A tak w ogóle to chyba ciekawy sezon za nami, ze względu na "nieciekawą", pokrywającą się z regularem kolejność półfinalistów ;) .

 

Na kolejne emocje parę miesięcy poczekamy... Dzięki wszystkim za grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważcie, że w pierwszej czwórce są trzy zespoły wybierające jako pierwsze w drafcie - gdy się ma w składzie jedną z lokomotyw - Durant, LBJ, Paul - do tego praktycznie cały sezon zdrowe - gra się o wiele łatwiej. a jeszcze, gdy jak HFC, wybrało się w 3ej rundzie Hardena jeszcze przed przejściem do Houston (czyli top 3 w tym sezonie w Power Rankings) a pod koniec 4j rundy typa z Top20 - tradycyjnie niedocenianego Parkera - to już zwycięstwo praktycznie pewne. a ileż problemów narobił HFC tydzień odpoczynku Lebrona na koniec.. po prostu HFC świetnym draftem zapewnił sobie co najmniej medal już na starcie i z tego względu absolutnie zasłużył sobie na mastera - wysilać się zbytnio nie musiał :)

 

moim stealem draftu był Lillard - wziąłem go pod koniec 7ej rundy i to on utrzymywał moją drużynę w grze, gdy sypały się kolejne podpory wymyślonej przed sezonem strategii (Irving, Lawson) - w końcu w trakcie PO przeszedłem totalną metamorfozę (szkoda tylko, że jej początek nastąpił pod koniec przegranych ćwierćfinałów) i ostatecznie dopiero 7 lokata - na pewno czuję niedosyt..

 

Gerard i Naleśnik w półfinałach obydwu naszych lig H2H - to dopiero moc - a Gerard z dwoma medalami - więc on chyba zasługuje na tegoroczny tytuł króla H2H

 

w ósemce w lidze budżetowej aż 6 teamów menadżerów z 1 ligi H2H (i 3 medale) + Penetrator, który w przyszłym sezonie będzie w pierwszej lidze - może to będzie potwierdzenie dla takiego Tizza, że jednak jakiś poziom prezentujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich na podium. W sumie ładne finały zagraliście. Mi pozostaje się cieszyć z utrzymania w lidze, bo jak na początku sezonu było znośnie, to później równia pochyła. We wszystkich plejofowych meczapach dawałem z siebie wszystko, ale zawsze czegoś zabrakło. Zazwyczaj punktów, zbiórek, asyst, lub innych kategorii statystycznych... :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mistrza i całego podium. Jak zwykle sezon był bardzo ciekawy. Ja co prawda poza play off ale za rok się odegram.

Do zobaczenia!

Pozdro

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gratulacje ode mnie dla mistrza i reszty na pudle!

 

Nie bede narzekal na 6. miejsce, bo to przez moje bledy taktyczne. Ogolnie przyzwoicie, jak na draft z automatu w ktorym dostalem Love'a (no comment) i Dirka (scheiss-Sezon).

 

Do zoo w przyszlym sezonie,

Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważcie, że w pierwszej czwórce są trzy zespoły wybierające jako pierwsze w drafcie - gdy się ma w składzie jedną z lokomotyw - Durant, LBJ, Paul - do tego praktycznie cały sezon zdrowe - gra się o wiele łatwiej.

 

pisałem o tym w innej lidze (roto), gdzie tak naprawdę wpływ tych "lokomotyw" jest jeszcze większy moim zdaniem niż w h2h. Tam od 2 lat wygrywa koleś, który ma zawsze top2 pick w drafcie. Niestety kiedy jest taka przepaść między top2 (lub jak kto woli top3 choć CP to ryzyko kontuzji) a resztą zawodników to jest lipa i pod tym względem wolę ligę budżetową. Choć tam ktoś poszedł na calość i wydal całą kasę na LBJ+Wade+Gortat i z tego co pamiętam daleko nie zaszedł...:)

 

Mój misterny plan na przyszłoroczny draft budżetowy? Biorę LBJ i KD i idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważcie, że w pierwszej czwórce są trzy zespoły wybierające jako pierwsze w drafcie - gdy się ma w składzie jedną z lokomotyw - Durant, LBJ, Paul - do tego praktycznie cały sezon zdrowe - gra się o wiele łatwiej.

 

pisałem o tym w innej lidze (roto), gdzie tak naprawdę wpływ tych "lokomotyw" jest jeszcze większy moim zdaniem niż w h2h. Tam od 2 lat wygrywa koleś, który ma zawsze top2 pick w drafcie. Niestety kiedy jest taka przepaść między top2 (lub jak kto woli top3 choć CP to ryzyko kontuzji) a resztą zawodników to jest lipa i pod tym względem wolę ligę budżetową.

 

Jest proste rozwiązanie - zrobić draft aukcyjny tutaj. Inaczej zawsze będzie niesprawiedliwie.

 

Choć tam ktoś poszedł na calość i wydal całą kasę na LBJ+Wade+Gortat i z tego co pamiętam daleko nie zaszedł...:)

 

Zobacz ile miał ruchów w sezonie. To nie była kwestia draftu.

 

Mój misterny plan na przyszłoroczny draft budżetowy? Biorę LBJ i KD i idę spać :D

 

Ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Andrew - potwierdził w PO formę z regular seson.

Z Andrew gram w 3 innych ligach fantasy points i muszę przyznać, że jest świetnym rywalem (wszędzie na pudle).

 

Ja po słabym sezonie spadam do niższej ligi, co będzie dla mnie nowym doświadczeniem :R

W przyszłym drafcie na pewno skupię się na zdrowych playerach :)

 

Pozdro i do zobaczenia za 2 sezony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×