Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

Zapisy wystartowały. W tym temacie organizujemy rozgrywki 3. Ligi h2h. Komisarz: Thrain

Ubytki w lidze:

- Belo, PH#1, Evilian, El-Maniaque, Fluber (awans do 2. ligi)

 

Ligę zasilają:

- Pafsen,woreq (spadek z 2. ligi)

 

[warning]1. Pafsen - potwierdzone

2. Scottie33 - potwierdzone

3. Ptb - potwierdzone

4. Fremen - potwierdzone

5. Thrain - potwierdzone

6. grzetom - zgłoszone

7. kermit - potwierdzone

8. MKA - potwierdzone

9.L.TM - potwierdzone

leobulero

woreq

Wasyl7777

Misfis

Pele

matysw

jason[/warning]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no chyba w 3 lidze było wiecej graczy? Scottie, El-Maniaque na pewno, kto jeszcze, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem do flubera (komisarz) z prośba o uzupełnienie. Największe wyzwanie to powiązać nazwę drużyny z userem. Poczekajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pozostanę komisarzem ligi (potwierdzam tym samym udział) i już uzupełniam skład ligi.

Pozostają:

El-Maniaque

Fluber

Thrain

Ptb

Fremen

Wasyl7777

Misfis

Scottie33

Pele

Przy okazji mam taką propozycję, żeby ustalić deadline dla wszystkich h2h, najlepiej w tym samym terminie dla wszystkich lig i jak najwcześniejszy, żeby ustalić czy będzie konieczna w tym roku czwarta liga w tej formule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fluber: prośba, listę uczestników edytuj w pierwszym poscie. Masz prawa moderacyjne - uzupełnij listę uczestników nominalnych (w boxie z wykrzyknikiem; nominalni to Ci, którzy albo już grali w 3. lidze albo spadli z 2. ligi) a wszystkie nowe zgłoszenia (szykuje się parę nowych osób) rejestruj poniżej (utworzyłem na to miejsce).

 

Uwaga: za nowe zgłoszenie uważamy także i starych wyjadaczy, którzy z pewnych powodów nie brali udziału w kampanii 2011/2012. Przykładem takiego gracza jest billypilgrim, który - mam nadzieję, że dopisze - musi wspinać się do 1. ligi od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba wrócic na odpowiednie miejsce,

 

gam wiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga: każda nowa osoba (w tym i takie, które kiedyś grały ale nie mają ciągłości) trafiają na listę rezerwową. Na koniec okresu rejestracji (ogłoszę deadline dla wszystkich lig, chwilkę potrzebuję) sprawdzamy ile osób znajduje się na liście rezerwowej i decydujemy czy zasilą oni 3. ligę (w grę wchodzi także poszerzenie liczby zespołów - nie musi to być koniecznie 12 drużyn; oczywiście jest jakaś granica - więcej niż te 14 userów ma mały sens) czy utworzymy dla nich nową 4. klasę rozgrywek. Wszystko zależy od zainteresowania.

 

Potrafię sobie wyobrazić skrajną sytuację kiedy nowych osób jest na tyle mało, że część z nich nie zmieści się do uzupełnienia składu 3. ligi i jednocześnie nie wystarczy do utworzenia 4. ligi. Wtedy niestety takie osoby pozostaną poza rozgrywkami (chyba, że zorganizują awaryjnie posiłki). Oczywiście wtedy też istotna jest kolejność zgłoszeń na listę rezerwową - kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam,

 

Ja też jestem - może w tym roku wydostanę się z 3 ligi :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos tutaj ogarnia temat. Zdaje sie, ze zglosil sie Fluber. kiedy zapisy do ligi?, kiedy draft?, no i wreszcie w jakim skladzie startujemy? Chyba czas juz na decycje? Dobrze wiedziec czy stratujemy. bo nie chcialbym zostac z reka w nocniku i w ostatniej chwili szukac innych lig H2H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos tutaj ogarnia temat. Zdaje sie, ze zglosil sie Fluber. kiedy zapisy do ligi?, kiedy draft?, no i wreszcie w jakim skladzie startujemy? Chyba czas juz na decycje? Dobrze wiedziec czy stratujemy. bo nie chcialbym zostac z reka w nocniku i w ostatniej chwili szukac innych lig H2H.

 

Drogi niedźwiadku, coś mało spostrzegawczy jesteś. W temacie organizacyjnym stoi przeca jak byk wyjaśnienie przewodniczącego:

 

Sezon NBA startuje przed końcem października 2012. Z tego powodu deadline na zapisy i ostateczne zamknięcie składów wszystkich naszych lig w standardowej formule h2h wyznaczam na koniec września 2012. Wraz z początkiem października 2012 możliwe zatem będzie ustalanie i realizowanie draftów.

 

Uwagi:

- odstępstwo od powyższego terminu obowiązuje dla ostatniej ligi (obecnie 3. liga, ewentualnie potencjalna 4. liga) - tam procesu kompletowania uczestników nie będziemy przerywać tak szybko by umożliwić rozegranie sezonu w przypadku chwilowego braku chętnych (zależnie od sytuacji)

- jeśli sytuacja w ligach unormuje się wcześniej (komplet uczestników zostanie potwierdzony) - deadline przesuniemy by rozpocząć draftowanie wcześniej. Rzecz jasna priorytetowo traktowane są tutaj ligi najwyższe gdyż sytuacja "wyżej" wpływa na sytuację "niżej" (ewentualne przetasowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję asystencie :) Tak, deadline mamy z końcem września - wtedy zobaczymy na czym stoimy. Oczywiście od wybrania komisarza w 3. lidze nie uciekniecie - ktoś to musi poprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komisarzem bede ja, chyba że coś się zmieni z potwierdzaniem drugiej ligi i przeskoczę wyżej. Jeśli tak będzie to może postaram sie przekonać Thraina, więc z komisarzem w tej lidze problemu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos tutaj ogarnia temat. Zdaje sie, ze zglosil sie Fluber. kiedy zapisy do ligi?, kiedy draft?, no i wreszcie w jakim skladzie startujemy? Chyba czas juz na decycje? Dobrze wiedziec czy stratujemy. bo nie chcialbym zostac z reka w nocniku i w ostatniej chwili szukac innych lig H2H.

 

Drogi niedźwiadku, coś mało spostrzegawczy jesteś. W temacie organizacyjnym stoi przeca jak byk wyjaśnienie przewodniczącego:

 

Sezon NBA startuje przed końcem października 2012. Z tego powodu deadline na zapisy i ostateczne zamknięcie składów wszystkich naszych lig w standardowej formule h2h wyznaczam na koniec września 2012. Wraz z początkiem października 2012 możliwe zatem będzie ustalanie i realizowanie draftów.

 

Uwagi:

- odstępstwo od powyższego terminu obowiązuje dla ostatniej ligi (obecnie 3. liga, ewentualnie potencjalna 4. liga) - tam procesu kompletowania uczestników nie będziemy przerywać tak szybko by umożliwić rozegranie sezonu w przypadku chwilowego braku chętnych (zależnie od sytuacji)

- jeśli sytuacja w ligach unormuje się wcześniej (komplet uczestników zostanie potwierdzony) - deadline przesuniemy by rozpocząć draftowanie wcześniej. Rzecz jasna priorytetowo traktowane są tutaj ligi najwyższe gdyż sytuacja "wyżej" wpływa na sytuację "niżej" (ewentualne przetasowania)

dziekuje za bardzo rzetelne wyjasnienie. czekam wiec cierpliwie do konca wrzesnia. moze warto dac jakies ogloszenia chociazby na e-nba. sporo tam nowych graczy chetnych poznania swiata fantasy;)

PS ale dlaczego zwracasz sie do mnie per niedzwiadku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięgło nawet wątki tam ma pozakładane celem reklamowania, więc wiele więcej nie da się zrobić. A niedźwiadka nie mogę Ci wyjaśnić, bo mogę Cię przy okazji obrazić i znów się przewodniczący na mnie zdenerwuje :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2. lidze na tą chwilę mamy 4 ubytki. Jeśli ten stan rzeczy się nie zmieni (3 osoby jeszcze się nie ustosunkowały), będziemy uzupełniać braki w sposób następujący:

- 1. osoba - pierwsza osoba z 3. ligi, której nie udało się awansować w zeszłym sezonie (4. pozycja w tabeli)

- 2. osoba - osoba, która spadła w zeszłym sezonie z 2. ligi kończąc rozgrywki na 10. miejscu

- 3. osoba - druga osoba z 3. ligi, które nie udało się awansować w zeszłym sezonie (5. pozycja w tabeli)

- 4. osoba - osoba, która spadła w zeszłym sezonie z 2. ligi kończąc rozgrywki na 11. miejscu

 

Wg powyższego mamy taką oto kolejkę:

1. El-Maniaque

2. Tizz

3. fluber

4. Pafsen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×