Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2012/2013] Draft/rozgrywki - 3. liga H2H Yahoo

Polecane posty

to wez ich obu w lidze bedzie 10 druzyn i nastepni bede sie martwic a wrazie czego ja zalatwie jeszcze kogos jak bedzie brakowalo do parzystej liczby, wogole wg mnie jak by byli nastepni chetni to nie bedzie problemu zeby zagrac nawet w 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że zaproszenie do ligi dostało 14 osób a tylko 9 narazie potwierdziło ostatecznie udział z czego 8 dołączyło do ligi. ustawiłem termin do końca tygodnia i zobaczymy czy reszta graczy potwierdzi udział. Jak nie to możemy przyjąc do ligi innych chętnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób uzbierać figurantów, którzy na forum potwierdzają udział a - nierzadko - trudno im dołączyć do ligi na yahoo. Z takich marny pożytek. To po pierwsze. Po drugie, jeśli ilość uczestników w lidze będzie nieparzysta - nie będzie nawet opcji rozegrania draftu (zdarzyła mi się sytuacja, że potwierdzony termin trzeba było przesunąć).

 

Nie ma też problemu by w lidze grało więcej osób niż te 12 - jak w wyższych ligach. To było moje przesłanie. Nie ma jednak sensu czekać w nieskończoność - trzeba wyznaczyć deadline i zaczynać zabawę. Thrain ma tego pilnować. Pamiętajcie - podstawa to dołączenie do ligi na yahoo bo deklaracje na forum - szczególnie tych nowych i niesprawdzonych jeszcze userów nic nie oznaczają. Po to też powstało sznurowadło - żeby co roku nie zmagać się z garstką nieznanych osób i polegać na ich rzetelności a zgromadzić pewne grono gotowe co roku pójść na kompromis żeby wspólnie spotkać się na drafcie a potem rozegrać sezon. W wyższych ligach mamy takich osób pełno. W 3. powoli też zaczyna się pozytywny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jason i matysw dojdą to gramy w 12. Wstępny termin draftu to 17.10 o godzinie 21:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem. Z terminem mogę mieć spory problem ale w razie czego będę walczył, żeby się dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Mam pytanie - może mi umknęło - kiedy draft mamy zaplanowany?

 

Z góry dzięki za info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosba do Komisarza,

prosze o potwierdzenie czy mozna dolaczyc do ligi..gralem u ubieglym, i mam nadzieje ze uda sie rowniez w tym...

 

w razie pytan proszeo kontakt wasyl23@gmail.com

 

dzieki z gory!

wasyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie jestem szefem ale na ten moment mamy 12 druzyn a draft za 4 dni wiec jedyna szansa dla ciebie zebys znalazl jeszcze kogos zebyscie dolaczyli razem i wtedy bedzie liga na 14 druzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z MKA. Ustawiłem deadline i zgłosiło się 12 graczy. Draft 17.10 ( już zmieniam na Yahoo termin). Musi być parzysta liczba graczy więc nie za bardzo widzę Twój udział w lidze w tym roku. Tylko do ligi trzeba dołączyć na 24 godziny przed draftem także jeżeli znajdziesz jakiegoś gracza i zdążycie dołączyć w ciągu 2-3 dni to nie widze problemu gry w 14 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sprawy, mam 14 gracza tylko ze on jutro sie zarejestruje na sznurowadle i potwierdzi wam uczestnictwo. Wtedy mam nadzieje ze szybko dostaniemy zaproszenia do ligi.

Dajcie tylko nam czas do jutra

dzieki

Wasyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

14-ty gracz zostal juz zarejestrowany, Czekam jak admin wysle mu email aktywacyjny.

Z drugiej strony mysle ze zaproszenia do ligi mozecie juz wyslac..

swoj email juz podalem, natomiast 14-tego adres to :piotrskrzydlak@gmail.com

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzydlak ma już aktywne konto. Niech potwierdzi udział w tym wątku - dopiero wtedy może dostać zaproszenie do ligi (Thrain, przypilnuj tego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Links, mam nadzieję, że trochę zmieniłeś podejście w stosunku do rozgrywek w 2008 roku - jeśli chcesz podejść do tego sezonu podobnie - daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tutaj o mnie mowa ponieważ chce zagrać w fp a nie h2h, ale skoro są jakieś problemy to nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsce wpisu to pomyłka, nie wiem jak to się stało :) Miło, że czytasz forum nie tylko w wątkach, które Cię interesują ;)

 

Moje przesłanie jest następujące: tutaj nie ma miejsca na olewusów a taką właśnie masz opinię po swoich epizodach w h2h. Jeśli z góry zakładasz, że porzucisz drużynę po pierwszych niepowodzeniach - daruj sobie. Jeśli dla odmiany zamierzasz rzetelnie pograć - wrota otwarte (niezależnie od formuły). Liczę na to drugie, nie ukrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×