Jump to content
Sign in to follow this  
cieglo

Deadline - rozgrywki h2h w sezonie 2012/2013

Recommended Posts

Sezon NBA startuje przed końcem października 2012. Z tego powodu deadline na zapisy i ostateczne zamknięcie składów wszystkich naszych lig w standardowej formule h2h wyznaczam na koniec września 2012. Wraz z początkiem października 2012 możliwe zatem będzie ustalanie i realizowanie draftów.

 

Uwagi:

- odstępstwo od powyższego terminu obowiązuje dla ostatniej ligi (obecnie 3. liga, ewentualnie potencjalna 4. liga) - tam procesu kompletowania uczestników nie będziemy przerywać tak szybko by umożliwić rozegranie sezonu w przypadku chwilowego braku chętnych (zależnie od sytuacji)

- jeśli sytuacja w ligach unormuje się wcześniej (komplet uczestników zostanie potwierdzony) - deadline przesuniemy by rozpocząć draftowanie wcześniej. Rzecz jasna priorytetowo traktowane są tutaj ligi najwyższe gdyż sytuacja "wyżej" wpływa na sytuację "niżej" (ewentualne przetasowania)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że wystartuje. Spokojnie, mamy jeszcze sporo czasu plus dodatkowo nie będziemy ustalać żadnego deadline na tą ligę. Sam się zastanawiam czy nie wystartować ponownie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno wystartuje tylko poczekajmy na Benona, który miejmy nadzieję będzie kontynuował h2h w budżetówce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×