w tym sezonie nie mieliśmy III ligi i wydaje mi się, że eksperyment z trzema drugimi ligami zdał egzamin, więc na ten moment nie przewiduję spadków z poziomie II, co też mocno ułatwia poniższą rozpiskę. od połowy sierpnia (kiedy yahoo wystartuje z zapisami) warto zaglądać na forum żeby potwierdzać udział w zabawie w sezonie 2019/20 lub załapać na drugi poziom - docelowo szukamy po 16 zespołów - kto pierwszy, ten lepszy!
spadkowiczów z poziomu I na razie poprzypisywałem wg klucza : najlepsza (z 11 miejsca) i najsłabsza (z 16) do nowej ligi North, 12 i 15 do West, 13 i 14 do East
Gerard i marcelomattsoy wracają do ekstraklasy po roku nieobecności, Benon po dwóch i będziemy mieć 3 debiutantów. w drugą stronę wybrali się już po roku Chicken, szogo, jordan20 (oni mieli już i wcześniej przygody w I lidze) oraz josip 10 a po dwóch latach Ledley i washko (wicemistrz 2017/18)
I Liga:
1. chilu91 - FC Turlaj
2. pumeks - NEVERWINS
3. goozman – BukkakeB
4. killer7 - bejbogilki
5. Wuzer - TheSugarTeam
6. matys - Byle Co
7. mikrofalowka - Milwaukee Badgers
8. Dig - Red Panthers
9. KapitanPlaneta – Ballmovement Purists
10. bulls2006 - bulls2006pch24 --- spadek do 2 ligi ---
11. Chicken - Chicken Team do II N
12. josip10 - Alaa Abdelnaby BC do II W
13. szogo – Pogromcy Donków do II E
14. Ledley- Tottenham Cavaliers do II E
15. jordan20 – jordan20(j.sprawka) do II W
16. washko – Wazki Wroclaw H2H do II N
II Liga EAST
1. mac - Andrew Bynum
2. devolaj - Byki
--- drużyny powyżej awansowały do 1 ligi ---
3. deebo23 - Honey Nut Cheerios
4. Feral777 - Spider Pigs
5. Andrew23 – High Flying Circus 3
6. pokor88 - Amatorzy
7. Tecu - Mohicans
8. pitrekk – murzynskie czarnuchy
9. bulek – Trefl Sopot
10. El-Maniaque - Bydgoszcz Bulls
11. pekes - Entourage
12. sooobi - Bartek's Team
13. hermman89– The Lego
14. Jason - Gdańsk Raiders
15. brzoza91 - Melo Team 16. czlowiek...morza - czlowiek morza - BAN
II Liga WEST
1. marcelomattsoy - Grave Digger
2. Benon – The Tramways
--- drużyny powyżej awansowały do 1 ligi ---
3. fluber - Six Sigma
4. madafaka8 - madafakas
5. smoke - Smoke Raiders
6. barcelowicz - Barca Thunder
7. knt – GL Team
8. rk18tw - BarcaTeam
9. mSala - MSala's Team
10. slawekmroz - Florida Pensioners
11. bulls4ever - Kasztaniaki Bulls
12. yblue - Yellowblue's Team
13. immortal_87PL – Walenie w Basenie
14. żyras - DaBulls
II Liga NORTH
1. Gerard - Gamonie
2. L.TM2 - L.MP
--- drużyny powyżej awansowały do 1 ligi ---
3. wooden - Jednostka GLV
4. Pafsen - Miami Pafsen
5. barcalover - Thunder Treatment
6. Regis - The Truth
7. Majchu - Menele H2H
8. GRB - GRB H2H
9. Tocheck - Fighting Irish
10. Buu - Niepełnosprytni
11. bryz11 - Blue Leafs
12. jacobsman13 - FC Parapety
13. RonnieArtestics - RonnieArtestics
14. Sylvinho - Sylvinho Arizona
w razie rezygnacji / wykruszeń / braku potwierdzenia udziału na poziomie I tiebreaki awansów są następujące:
1. wooden - Jednostka GLV - 3 miejsce w II N i najlepszy bilans po sezonie zasadniczym - 101-76-3
2. deebo23 - Honey Nut Cheerios - 3 miejsce w II E (95-83-2)
3. fluber - Six Sigma - 3 miejsce w II W (90-84-6)
4. Chicken - Chicken Team 11 miejsce w I
jedna osoba, tj. czlowiek...morza z II E, dostaje bana na rozgrywki na sznurku