Jump to content

KapitanPlaneta

Komisarze
 • Content Count

  547
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

KapitanPlaneta last won the day on August 31

KapitanPlaneta had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

About KapitanPlaneta

 • Rank
  Pierwsza piątka

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  Destroyers/Muminy/Purists
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Drużyna keeper basketpun
  Houston Rockets
 • Uzasadnienie rejestracji
  Mistrzostwa Polski Fantasy NBA
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Z Krainy NBA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KapitanPlaneta

  [2019/2020] ROTO Aukcja - wątek organizacyjny

  W tym roku masz bana ode mnie na rozgrywki ROTO (snake i aukcja). Poprzednio nie wypełniłeś limitu 785 gier, plus kilkukrotnie były zastrzeżenia do Twojego zaangażowania w grę na przestrzeni lat.
 2. KapitanPlaneta

  Sezon - 2019/2020

  Jakby co to wyczyściłem temat z draftem. Całej dyskusji na temat opcji edycji swojego wyboru po fakcie nie usuwałem tylko przeniosłem ją tutaj.
 3. KapitanPlaneta

  Draft Rookie ' 19

  Tyler Herro 20,00 teraz kolej @marcelomattsoy, chyba że ponownie nie wyrobi się w czasie
 4. KapitanPlaneta

  Rekonstrukcja/rewolucja? Plany na przyszłość

  Dopóki będą osoby, którym będzie się chciało odnawiać rozgrywki co sezon i pilnować ich organizacji to nic złego nam nie grozi. @cieglo myślę zatroszczył się o stronę techniczną i forum powinno hulać nawet jeśli będzie wpadał tu rzadziej niż dotychczas. Na pewno na koniec sezonu musi rozdać medale, bo do tego jak mi się wydaję potrzeba specjalnych uprawnień.
 5. KapitanPlaneta

  Sezon - 2019/2020

  Skoro nikt więcej nie zgłasza zastrzeżeń to myślę, że tak. Reszta wyjdzie w praniu. Wątek jeszcze nie powstał. Draft powinien zacząć się 1 września, ale mamy trochę opóźnienia bo kolejności wyborów nie była aktualizowana na bieżąco w trakcie offseason i teraz wspólnie próbujemy się połapać w temacie.
 6. KapitanPlaneta

  Sezon - 2019/2020

  Myślę, że jeśli ktoś oddał pick to będzie o tym pamiętał i szybko skoryguje ewentualną pomyłkę. Kolejność od @Benon wygląda sensownie. Nic lepszego nie mamy, chyba że @bulek zapisywał to wszystko na bieżąco w swoim kajeciku i nas wszystkich zaraz oświeci.
 7. KapitanPlaneta

  Sezon - 2019/2020

  Lista jest @tomalaobi tylko nie uwzględnia wymian z tego offseason:
 8. KapitanPlaneta

  Rekonstrukcja/rewolucja? Plany na przyszłość

  W 2B pierwsze miejsce zajął @mac, drugi był @Benon.
 9. Zapraszam wszystkich na nowy sezon rozgrywek ROTO z draftem aukcyjnym! @cieglo, dotychczasowy opiekun oraz pomysłodawca tego formatu postanowił na jakiś czas odpocząć od fantasy i poprosił mnie bym przejął w tym roku od niego stery. Organizacja potrwa 4 tygodnie, ale jeśli wszystko przebiegnie sprawnie i szybko to powinniśmy się uwinąć z tym szybciej. Przede wszystkim proszę osoby, które grały w ubiegłym sezonie o potwierdzenie udziału lub chęci rezygnacji w tym temacie. Termin na decyzję każdy ma do 27 września, ale oczywiście im wcześniej tym lepiej. Jeśli ktoś nowy chce dołączyć do gry to proszę zgłaszać swoją kandydaturę również w odpowiedzi na tego posta. Radzę z tym nie zwlekać, bo nabór prowadzony jest według kolejności zgłoszeń. W tym momencie mamy na pewno 6 wolnych miejsc (za @cieglo i 5 maruderów). Jeśli chętnych uzbiera się wystarczająca ilość to ostatni poziom rozgrywek zostanie rozszerzony o dodatkową ligę. Ostateczne składy osobowe lig poznamy po okresie zbierania potwierdzeń. Sposób w jaki uzupełniane będą braki spowodowane ewentualnymi rezygnacjami wyjaśniony został w temacie z zasadami rozgrywek. Lista grających (zielony kolor=potwierdzony udział; czerwony=rezygnacja): I Liga t3jlor L.TM2 KapitanPlaneta GRB Masud bulls2006 rk18tw madafaka8 (awans z 2A) killer7 (awans z 2A) mac (awans z 2B) Benon (awans z 2B) marcelomattsoy (w miejsce rezygnującego @Gerard) ------------------------------------------------------------------------------- Gerard IIA Liga bulek (spadek z I Ligi) sorche Majchu Gryzlak mazi88 washko mSala Bryz11 traqvuitton (awans z III Ligi) jaggerowie (awans z III Ligi) TastyPaul (utrzymał się w wyniki rezygnacji na poziomie wyżej) WeeFreeMan (dodatkowy awans w miejsce rezygnującego @zagi) ----------------------------------------------------------------------------------------------- zagi IIB Liga Lew budzikreal Tocheck Coach R Buu josip10 szkoda-czasu pjanuchowski (awans z III Ligi) szymken (awans z III Ligi) Jurek Furtak (utrzymał się w wyniki rezygnacji na poziomie wyżej) mashi (utrzymał się w wyniki rezygnacji @kobe26) Jordan20 (dodatkowy awans w miejsce rezygnującego @bigsosna) ------------------------------------------------------------------------------------------------ bigsosna kobe26 (spadek z I Ligi) III Liga k830713 snogo Nowi uczestnicy: Sawman chyzio
 10. Zapraszam wszystkich na nowy sezon rozgrywek ROTO z draftem wężykowym! Organizacja potrwa 4 tygodnie, ale jeśli wszystko przebiegnie sprawnie i szybko to powinniśmy się uwinąć z tym szybciej. Przede wszystkim proszę osoby, które grały w ubiegłym sezonie o potwierdzenie udziału lub chęci rezygnacji w tym temacie. Termin na decyzję każdy ma do 27 września, ale oczywiście im wcześniej tym lepiej. Jeśli ktoś nowy chce dołączyć do gry to proszę zgłaszać swoją kandydaturę również w odpowiedzi na tego posta. Radzę z tym nie zwlekać, bo nabór prowadzony jest według kolejności zgłoszeń. W tym momencie mamy na pewno 5 wolnych miejsc (3 nieobsadzone, jedno za @cieglo i jedno za zbanowanego). Jeśli chętnych uzbiera się wystarczająca ilość to rozważymy zwiększenie liczebności lig na poziomie trzecim (domyślnie po 12 drużyn). Ostateczne składy osobowe lig poznamy po okresie zbierania potwierdzeń. W przypadku rezygnacji w pierwszej kolejności premiowani będą gracze z lig niższych, którzy zajęli miejsca nie dające awansu. Lista grających (zielony kolor=potwierdzony udział; czerwony=rezygnacja; (ż) – GM z żółtą kartką): I Liga Dig pumeks kobe26 Andrew23 Mentor* Benon Chicken szogo sorche (awans z II Ligi) KapitanPlaneta (awans z II Ligi) matek (awans z II Ligi) Tizz (awans z II Ligi)** *Mentor wstępnie ogłosił rezygnację, więc jeśli podtrzyma swoją decyzję to następny w kolejce do awansu jest @goozman **w miejsce rezygnującego @cieglo II Liga mikrofalowka (spadek z I Ligi) Bax (spadek z I Ligi) GRB (spadek z I Ligi) goozman yblue Gryzlak mac (awans z IIIa) pekes (awans z IIIb) zabold (awans z IIIb) bulek (awans z IIIc) evitacre (awans z IIIc)* Coach R (awans z IIIa)** ------------------------------------- Zayl *dodatkowy awans w następstwie rezygnacji na poziomie wyżej **dodatkowy awans w miejsce rezygnującego @Zayl III Liga Buu (spadek z II Ligi) haczyk88 (spadek z II Ligi) Dariomeus (ż) (spadek z II Ligi) smoke (spadek z II Ligi) Regis bulls2006 pokor88 mSala solekck pdxpl xhkmp5x (ż) madafaka8 bulls4ever WeeFreeMan Wojtas1989 barcalover knt shevcu Basajev (ż) pjanuchowski matys (ż) Lew josip10 Jurek Furtak Pafsen marcelomattsoy immortal_87PL pszczolkowskim szymken (ż) dyniu (ż) – żółta kartka oznacza, że drużyna w poprzednim sezonie rozegrała mniej niż 785 gier. Otrzymanie drugiej żółtej kartki oznacza karną degradację, chyba że drużyna i tak skończy na miejscu spadkowym. Po sezonie na 785 gier lub więcej kartka zostaje anulowana, czyli gracz ma z powrotem czyste konto. Nowi uczestnicy: jacobsman13 chyzio
 11. KapitanPlaneta

  [2019/2020] Ogólny wątek organizacyjny

  Potwierdzam udział.
 12. KapitanPlaneta

  [2019/20] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

  Potwierdzam udział.
 13. KapitanPlaneta

  Sezon 2018/2019

  Jeśli ktoś jest zainteresowany to Jeff Teague i Danny Green do oddania bardzo tanio.
 14. KapitanPlaneta

  Deklaracje - sezon 2019/20

  Potwierdzam udział.
 15. KapitanPlaneta

  Sezon 2018/2019 - Postscriptum

  Sezon 2018/2019 zakończony, gratulacje raz jeszcze dla wszystkich zwycięzców i medalistów. Poniżej przedstawiam zarys tego jak wyglądać powinny składy personalne poszczególnych lig w następnym sezonie, przy założeniu że wszyscy potwierdzą udział: I Liga: @Dig, @pumeks, @kobe26, @Andrew23, @Mentor*, @Benon, @Chicken, @szogo, @cieglo Awans z II Ligi: @sorche, @KapitanPlaneta, @matek II Liga: @Tizz, @goozman, @yblue, @Zayl, @Gryzlak Spadek z I Ligi: @mikrofalowka, @Bax, @GRB Awans z III Ligi: @mac, @pekes, @bulek, @zabold III Liga: @Coach R, @Regis, @bulls2006, @pokor88, @mSala, @solekck, @pdxpl, @xhkmp5x, @madafaka8, @bulls4ever @WeeFreeMan, @Wojtas1989, @barcalover, @knt, @shevcu, @Basajev, @pjanuchowski, @matys, @Lew @evitacre, @josip10, @Jurek Furtak, @Pafsen, @marcelomattsoy, @immortal_87PL, @pszczolkowskim, @szymken, @dyniu Spadek z II Ligi: @Buu, @haczyk88, @Dariomeus, @smoke Ban na kolejne rozgrywki: @Artur.Zarucki + minimum 4 wolne miejsca dla nowych uczestników * @Mentor wstępnie ogłosił rezygnację, więc jeśli podtrzyma swoje zdanie jesienią to dodatkowo do I ligi awansuje @Tizz, a do II ligi @evitacre Żółtą kartkę za ten sezon otrzymują (ostrzeżenie za niewypełnienie limitu 785 gier): @Dariomeus @xhkmp5x @Basajev @matys + dłuższa niż 30 dni nieobecność pod koniec sezonu (do wyjaśnienia) @szymken Przypominam, że druga żółta kartka prowadzi do karnej degradacji, chyba że drużyna i tak skończy na miejscu spadkowym. Po sezonie na 785 gier lub więcej kartka zostaje anulowana, czyli gracz ma z powrotem czyste konto. Z racji, że w tym sezonie na poziomie 3 nie było spadków zastanawiam się, czy karą nie powinno być od razu wykluczenie na kolejny sezon. Przepis ten wprowadzimy jednak dopiero od następnych rozgrywek. Jeśli ktoś dostrzega jakiś błąd lub ma pytania, proszę dać znać w komentarzu. Organizacja nowego sezonu ruszy we wrześniu.
×