Jump to content

Wciąż 5 miejsc wolnych! Chętnych zapraszamy tutaj 

 

bulek

Komisarze
 • Content Count

  2036
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

bulek last won the day on October 3

bulek had the most liked content!

Community Reputation

65 Excellent

About bulek

 • Rank
  All-star

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  żółto-czarni
 • Numer gg
  12068486
 • Uzasadnienie rejestracji
  nie jestem robotem
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  bo wiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Mam nadzieję, ze oficjalnie, Draft odbędzie się: 21.10. 22:30
 2. bulek

  Sezon - 2019/2020

  No już dawno
 3. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Ok. Robimy draft 21.10 godz. 22:30 Z oficjalnym potwierdzeniem jeszcze poczekam na wypadek jakichś protestów.
 4. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Spójrzmy prawdzie w oczy. Każdy z nas gra w niejednej lidze i jeżeli byśmy patrzyli na dyspozycję danego dnia przez pryzmat innego draftu to daleko nie dojedziemy. Draft to nie jest ślub rodzinny, obowiązki zawodowe, randka z żoną czy choćby pomoc synowi/córce w pracy domowej. Tych czynności nie da się pogodzić z draftem, no chyba nikt sobie nie wyobraża pracy połączonej z wybieraniem lebrona czy romantycznego spaceru z apką w telefonie. Natomiast jeśli chodzi o draft w innej lidze, to jeżeli już ktoś nie wyobraża sobie dwóch rownoległych draftów, to naprawdę nalegam - można przeprowadzić dwa drafty w ten sam dzień i zrobić choćby tak, że jedynie końcówka jednego draftu będzie się pokrywała z początkiem drugiego. Bez kompromisu się nie obejdzie. Natomiast inną sprawą jest fakt, że niektórzy GM-owie mają ligę na razie gdzieś. Jeżeli piszę PW praktycznie w eter, to proponuję dogadać się w sprawie terminu w gronie osób naprawdę tym zainteresowanych, a reszta albo wejdzie, albo nie. Organów ścigania by dotrzeć do innych przecież nie włączę do gry.
 5. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Właśnie brakuje kontaktu z ludźmi. Pisałem do Josipa ad. terminu i na razie zero odzewu.
 6. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  I znów draft odwołany. Odezwę się do każdego po kolei i dam znac ad. terminu, mam nadzieję, już ostatecznego. Ja mogę odwoływać i z 50 razy, ale nie przyjmuję potem zarzutów, że nie odbędzie się do czasu rozpoczęcia ligi z mojej winy. Nie będę zdziwiony, jak następne terminy komuś innemu nie będą pasowały, skąd mogę wiedzieć, czy Josip zmieni plany? Proponuję świeta Bożego Narodzenia. Idealny termin.
 7. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Więc znowu odwoływać? Dla mnie nie ma problemu żadnego, ale inni już dostaną kręćka.
 8. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  No więc 17.10. wcale nie jest lepszy od dzisiejszego dnia. 19.10. Mac ma draft snake'a.
 9. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Co do tych dat, o których wspomniałeś. Wezmę je pod uwagę, jak poczekam na odpowiedź maca. A może kto inny ma wtedy draft? Może ktoś pracuje? Nie wiem. Ale w drodze ewentualności: 17.10. @WeeFreeMan @josip10 jak u Was? 19.10 @pekes @josip10 ??? 21.10 @josip10 @yblue ???
 10. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Wczoraj nie mogło być draftu, bo Coach R nie mógł, pisał o tym na forum. I wzięłem to pod uwagę. Czemu jego nieobecność ma być mniej istotna niż innych? W dodatku sam o tym napisał uprzednio wcześniej, co było dla mnie wystarczającm sygnałem, by pójść jemu na rękę. To, że Coach R zgodził się na automat, bo nie chciał psuć terminu innym, nie oznacza, że mam to wykorzystywać. @mac nic nie napisał. Ty mnie dzisiaj powiadamiasz, że on ma draft. Nie wchodzę w ligi, w których mnie nie ma, nie mam na tyle sporo czasu, by śledzić terminy draftów lig, które mnie średnio interesują. Mogę zerknąc z ciekawości wyniki draftu, ale nie terminy. Nie wiedziałem o tym, nikt mnie nie powiadomił. Może gdybym o tym wiedział wcześniej, bym zmienił termin (w ogole da się zmienić? na jaki?). GRB zachował się ok, dał mi swój nr telefonu, uzgodniłem z nim. O macu nic nie wiedziałem. Jeśli ktoś nie może w ogóle, jest dla mnie istotniejsze od utrudnionego draftu drugiej osoby. Bo w drugim przypadku można śledzić wydarzenia i w zareagować, a w pierwszym jest to niemożliwe.
 11. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Na forum wzywałem m.in. maca do ankiety. @mac nic nie odpisał, nie zaznaczył ankiety, mój wniosek, że się dostosuje. Pisałem z GRB, obiecał, że się dostosuje. Mac też może.
 12. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Draft jutro, t.j. 10.10, 21:30. Proszę wszystkich o przybycie. Zostaną wysłane przypominajki na forum i na maila.
 13. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Myślę, ze jutro rozegramy draft. Czekam na odpowiedź GRB. Pewnie jakaś godzina między 21-22.
 14. Szokujący draft, szokująco niskie ceny all-starów. Gdyby nie drugi draft, bym nie ominął Leonarda, a poszedl w mega taniej cenie. Do tego tańsi niz w 15-osobowym roto, Irving i Butler. Co do mnie to niepotrzebnie pchałem się na początek w Alda, mając już wysokich. Poźniej to juz z konieczności zatankowane asysty, wolne i trójki. Dobrze, że udało sie wyrwać w miarę tanio fajnych niskich - Brogdona i CJ (21-nice!). Allen trochę przepłacony, ale chciałem jeszcze jednego dobrego blokującego - niemniej gydby nie było Jordana, byłby mega drogi, a tak niektórzy patrzyli przez pryzmat Jordana, który raczej będzie mentorem, aniżeli pierwszym środkowym. Bez sensu zalicytowany Wiggins, moge napisać książkę "skazani na Wigginsa", bo on chyba jest najczęściej przewijającym się przez moje teamy ever zawodnikiem. Niestety na razie bez efektu. A ponieważ na rynku GM-owie mieli sporo gotówki i mało było wartościowych potem zawodników, postanowiłem za wszelką cenę licytowac Delona i sobie pomyslałem, że każda cena w okolicach 20 będzie dobra. Udało się zejść ponizej tej bariery, dzieki czemu mogłem w miarę fajnie wziąść weterana Tadka i silnego skrzydłowego, grającego na rozegraniu - Winslowa. Grajek dośc wszechstronny, a pasujący mi do teamu przez słabe wolne - jest szansa na dodanie niejednej pozycji jemu przez yahoo. Ogólnie draft mógł byc niby gorszy, ale cięzko powiedzieć, żebym był zadowolony. Przez ominięcie Lauriego, ktory poszedł na początku i wielu bało się tracić kasę, czy wspomnianych liderów - Irvinga, Kawhiego, Butlera - straciłem szansę na coś lepszego. Faworyci to chyba Dig i Jordan.
 15. bulek

  ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

  Od bólu mozna oba drafty pogodzić, no nie jest to łatwe, wczoraj miałem dwa aukcyjne, jeden poszedł lepiej, drugi gorzej, ale nie tylko ja czasem to godzę. Dzis Coach nie może, pisał, że najwyżej straci draft, ale byłoby nie fair, gdybym na to poszedł. Dwa drafty to nie jest to samo co kompletna nieobecnosc, ale pozniej to ja mam serię draftów i mogę napisać to samo - zresztą gdyby pozniej to tylko ode mnie zależało... Więc poczekam na stanowisko GRB, bo moze postara sie dostosować?
×