Jump to content

bulek

Komisarze
 • Content Count

  2,383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

bulek last won the day on March 16

bulek had the most liked content!

Community Reputation

116 Excellent

About bulek

 • Rank
  All-star

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  żółto-czarni
 • Numer gg
  12068486
 • Uzasadnienie rejestracji
  nie jestem robotem
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  bo wiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bulek

  1 Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  W H2H uważam, że takie wspomagacze nie pełnią takiej roli jak w roto. Owzszem, może są przydatne aż do końca RS, ale PO rządzą się często swoimi8 prawami. Poza tym w H2H częste rotacje są czymś nieodzownym, a w nich to już wszystko jest kwestą szczęścia lub jego braku. Żaden wspomagacz na tym etapie sezonu już nic nie pomoże. Gratulacje dla medalistów, moja taktyka z gwiazdami + plus gracze rotacyjni wzięła w łeb, będę jmusiał wymyślić coś innego, żeby wrócić do ligi, ale równie dobrze mogę się tam zakotwiczyć na lata. Czas pokaże.
 2. bulek

  Sezon 2022/2023

  MPJ do tej pory robił 40 fpg - to nie jest efekt wow. Teraz zaczął grac, ale pewnie dlatego matek się nim zainteresował. W sufit 55fpg bez rebs nie wierzę, na moje to troche odległa sprawa. Co do zdrowia to w tym sezonie nie wyglądało to źle, ale dalej facet jest znakiem zapytania. Poza tym Wiggins wpłynie na obniżenie picku rozegrał 37 spotkań i nie wiem czy zdaży rozegrac jakiekolwiek jeszcze. Wesley to dodatek, ale to też rookas z 1 rundy draftu, takich zawsze warto obserwować.
 3. bulek

  Sezon 2022/2023

  @TryczekSzukarek znam wartość MPJ i swoje robi, ale tez oczekiwanego progresu na razie nie wycisnął, choć ostatnie mecze niezłe. Nie wiem o co chodzi z tą wartością FA, Wiggins mnie zadowala, on co roku swoje będzie robił. Picki z pogranicza FA mają znikomą wartość.
 4. bulek

  Sezon 2022/2023

  Zerknij czy u mnie widzisz cos ciekawego poza Banchero.
 5. Ufff, było ciężko,posypany Lebron, parę pauz, parę pomyłek z FA, ale ostatecznie mimo fatalnego meczu Porzingisa dociągnąłem. Przystępowanie do play off z pole position jest jednak niewdzięczne, bo nic poza awansem człowieka nie interesuje. Na szczęście sie udało. Finał już na luzie, bo cel zrealizowany.
 6. bulek

  1 Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  Spadłem, do samego końca walczyłem o byt to to top10,Powiem tak, @chilu91 szczęście było przy Tobie, że pobrałem Theisa na sobotę, ktory nie zagrał, zamiasst Śliwkę na niedzielę. Tak by wynik byłby zgoła inny. Miałeś furę szczęściia wynikającą też z pauz Draya i KP oraz z mojego błędu. Trudfno, spadam nie po raz pierwszy, ale na pewno: I'll come back!!!
 7. bulek

  1 Liga H2H BudgetSznur 2022/23

  @mac bez Kury ma duży problem, to już któraś porażka jego z rzędu, ale pierwsza tak wysoka. Ja po fatalnym początku jakoś się odbijam powoli od dna tabeli, ale dzisiaj np. przespałem, niestety dosłownie, pobrania z FA. No cóż, w normalnych tygodniach jest lepiej, bo człowiek jest jednak w pracy, a ten tydzien ma to do siebie, że będzie trzeba o tym pamiętać Bydgoszcz Bulls jest dla mnie ewenementem. Skład taki, że głowa mała, a brak pobrań i jakiejkolwiek taktyki powoduje, że przegrywają.
 8. bulek

  Sezon 2022/2023

  17 grudzien zaczął się o godzinie 9.00, a nie o 9.50. Przynajmniej dla FA-sów, a takim był Landale. Sorry, że się upieram, ale Ty odpowiadasz tym samym.
 9. bulek

  Sezon 2022/2023

  Sam mowisz, że działasz wedle schematu, więc daj możliwość to samo robić innym. Landale może i wacek, może i byłby na FA za 3 dni, co całkiem prawdopodobne. Ale jeśli Ty sugerujesz, że operujesz wedle formalności, pozwol, że odpowiem tym samym. Formalnie mi landale przysługiwał (mogłes nawet napisać: "słuchaj, kogo chcesz, to ja ci go pobiorę"), a to, czy to wacek, czy szrot, czy przyczajony tygrus ukryty smok to juz insza inszość i o tym nie rozmawiamy.
 10. bulek

  Sezon 2022/2023

  Tego dnia waiverów praktycznie nie było, poza tym, zdjęcie bana o zerowej, a zdjęcie bana przed 9 ma jednak duże znaczenie, Gdybyś zdjął po 9 i tak bym nie mogł startowac po waiverów, ktorych nie było, a miałbym szansę i nawet pewność, że Landale będzie mój. Po 9 zaczyna się już nowy dzień yahoo, więc Twój argument odpada. Mogłes zdjąć zaraz po 9.0.0
 11. bulek

  Sezon 2022/2023

  Ok, bo jak patrzałem przed chwilą miałem jeszcze bana. Sorry, ale nie zmienia to faktu, że nie rozumiem argumentacji, że mogę pobierać dopiero po przemieleniu orzez Yahoo.
 12. bulek

  Sezon 2022/2023

  Landale mi już odpadł. Ile mam czekać, skoro sam o tym wiesz, że mija termin? Co mnie obchodzi Yahoo?
 13. bulek

  Sezon 2022/2023

  A czemu się musi liga przemielić? Mam prawo już wybrać.
 14. bulek

  Sezon 2022/2023

  Przypominam o banie ale prosiłbym szybko.
 15. bulek

  Sezon 2022/2023

  Harris ma takie salary? Kurde nie spojrzałem, ze on rozegrał tylko 14 meczów w ubiegłym sezonie i jego srednia na yahoo nie jest wiarygodna. No nic, trudno.
×