Jump to content

piotrekm

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About piotrekm

 • Rank
  Głębokie rezerwy

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  brak póki co
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Drużyna keeper basketpun
  N/D
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  Zagrałbym chętnie z Wami, starczy? :)
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Rekomendacja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. piotrekm

  [2021/2022] Ogólny wątek organizacyjny

  Potwierdzam :)
 2. piotrekm

  [2020/2021] Ogólny wątek organizacyjny

  potwierdzam
 3. IMO słuszna decyzja i @Kuba bardzo dobrze to ujął. Niestety jednotygodniowe PO robione w ostatnich tygodniach sezonu jest samo w sobie bardzo przypadkowe i najlepiej zbudowana drużyna może bez problemu odpaść w pierwszym meczu. Mam wrażenie, że te 80% sezonu lepiej oddaje to co reprezentowała drużyna od października. Sam też trzymałem tygodniami jakichś Nurkiciów licząc, że na PO się przydadzą i może gdyby nie to to mogłem o coś więcej powalczyć. Ale w takiej samej sytuacji byli wszyscy w czołówce, więc równie dobrze mogłem skończyć gdzieś w dolnej części tabeli Gratki @bulek, w pełni zasłużone mistrzostwo.
 4. piotrekm

  [2019/2020] Ogólny wątek organizacyjny

  Naturalnie gram
 5. Dzięki wielkie! Świetnie się z Wami wszystkimi grało, szczególne podziękowania dla Goozmana za cotygodniowe podsumowania i komentarze No nie da się ukryć, że mój sezon jak najbardziej udany ? Draft poszedł świetnie i udało się wypracować całkiem sporą przewagę na początku sezonu dzięki temu. Będąc w takiej komfortowej sytuacji mogłem złapać paru fajnych kontuzjowanych grajków z wire'a, którzy w playoffach zrobili sporą różnicę (Valenciunas, Lou Williams). Trejdy też zrobiły swoje, bo dzięki głównie Drummondowi i Foxowi z mocnego średniaka w blokach i stealach nagle wskoczyłem kilka poziomów wyżej. Tuż przed ASW była katastrofa, bo w pewnym momencie tylko 3 grajków ze składu nie miało INJ przy nazwisku i lądowałem regularnie na ostatnim miejscu w Gooz'owym rankingu. Na szczęście w czasie PO przyfarcilem z brakiem kontuzji i bardzo mała ilością DNP Rest, to też na pewno pomogło. Dzięki raz jeszcze i powodzenia w przyszłym sezonie
 6. Sam muszę przyznać, ze tym razem mocno przyfarciłem. Jedna moja trójeczka gdyby jednak nie wpadła to zamiast 6-3 dla mnie skończyłoby się 4-3 dla @pitrekk. Kiedyś to szczeście musi się w końcu odwrócić Btw - jestem jak zawsze otwarty na trejdowanie. Nic konkretnego nie mam na myśli, ale chętnie zwolniłbym jednego slota na grajków z waivera.
 7. Nie wiem w sumie który, ale nie wyższy niż 4, bo ja byłem na #3 i wciąż tam siedzę
 8. Możesz wywalić mi Cousinsa i wrzucić za niego Kajla? Kuba teraz swoją drogą spadł na #12 na waiverze, da radę go jakoś przywrócić tam gdzie był żeby nie ucierpiał na tym zamieszaniu?
 9. To by była super opcja jeśli @hermman89 coś takiego dopuszcza. Uważajcie swoją drogą na watch listę. Wszedłem na nią po raz pierwszy od dawna i widzę Kuzme na liście (chyba go obserwowałem przed trejdem z listopada). No to stwierdziłem, że sobie posprzątam tę listę żeby móc nowych grajków dodać. Jak się okazało button, który wyglądał na taki do usuwania z listy był jednak buttonem od zrzucania grajków na waivera
 10. Heh, coś sobie klikałem w appce i przypadkowo zrzuciłem Kuzme na waivera, nie wiem jakim cudem. Pewnie ktoś go zgarnie z waivera ale jakbyście się jednak zlitowali to pozwólcie mi proszę wziąć go z powrotem do domu ?
 11. Moje grajki też jednak coś mają tendencję spadkową, więc jeszcze zobaczymy jak ten matchup pójdzie, Curry może wrócić w środku tygodnia :) Co do Embiida - też nie mogłem uwierzyć, że tak nisko poszedł. Po takim początku sezonu to jest materiał na jeden z pierwszych pickow w drafcie.
 12. Rewelacyjne są te tabelki, dzięki Goozman! :)
 13. Mi pasuje, ale widzę, że faktycznie 2/7 wtedy tylko jest. Bardziej coś w okolicach 11-14.10, ale też nie ma kompletu :(
 14. piotrekm

  [2018/2019] Ogólny wątek organizacyjny

  Gram
×