Jump to content

evitacre

Members
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

evitacre last won the day on August 13

evitacre had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About evitacre

 • Rank
  Rotacja

Informacje ligowe

 • Drużyna fantasy (poza keeper)
  Fortune Teller
 • Drużyna keeper
  N/D
 • Numer gg
  0
 • Uzasadnienie rejestracji
  bo lubie FB
 • Skąd wiesz o sznurówce?
  Inne forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Qrwa na początku pobrałem nie tego Grahama co trzeba #masterofstrategicplanning 🤣
 2. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  @Ledley Poeltl in @evitacre pick 20 top 16 protected
 3. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Isiah Thomas na FA
 4. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Poeltl za pick z protekcją! Bardziej się opłaca!
 5. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Nie wywieram presji przypominam ze po taniości za coś co kosztuje mniej niż 18,5 lub pick przyszłoroczny oddam poeltl'a!
 6. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Imo koniec tematu.
 7. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  No ja ten fragment poniżej w takim razie błędnie zinterpretowałem. Odnośnie drugiej części Twojego postu, trochę nie rozumiem w takim razie po co się czepiasz konstrukcji zespołu skoro później się wycofujesz rakiem i nie podajesz argumentów co Ty byś zrobił lepiej. Jak mam z tym dyskutować ?
 8. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Jak nie przehandluję Poeltl'a i Thomasa do deadlinu na zejscie z salary to oni out.
 9. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Nie widzę tam argumentów dlaczego skład był niespasowany tak samo nie wiem dlaczego założyłeś że LMA był na handel. Wiem że się chwytałeś za głowę i w związku z tym pewnie byś to zrobił inaczej i byłem ciekawy jak. Jak już zacząłeś krytykować i sprawiłeś że wyszedłem z jaskini to mógłbyś moją ciekawość zaspokoić
 10. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  To dajesz. Dlaczego było nie z głową ? Bo wg mnie i wg moich założeń na ten sezon: AD + LMA + Jrue + Randle + Hield + Isaac + Poeltl + Isiah to był bdb core. Covington na handel. Reszta to scrap. Fajnie, zgadzam się z tym. Teraz nie łap się za głowę tylko nią trochę rusz bo mam jedno pytanie: dlaczego zakładasz że LMA był brany pod handel ? Brałem go jako gościa który zrobi 75 meczów i 50+, nie pod handel. Znowu źle Byłem w mini, miałem w dupie czy moje salary będzie na poziomie 550 czy 430. Ważne było by mieć core z którym komfortowo mogę zacząć nowy sezon [pierwszy akapit]. Gracze ponad to - jak się uda przehandlować to fajnie, jak nie to trudno. Skład i tak miałem zaplanowany i ustawiony pod kątem kolejnego sezonu, ten gracz/gracze miał/mieli być tylko dodatkowym atutem. Dlatego nie szukałem jakiejkolwiek wymiany, szukałem wymiany która mi pasuje przy moich założeniach co oczywiście utrudniło sprawę. A Covington nie jest słabym graczem. Problemem jest że cap nie jest aktualizowany pomimo że średnia fpp per gracz wzrosła o jakieś 4-5 przez ostatnie 10 lat.
 11. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Poeltl i I Thomas do wzięcia za coś taniego lub jakiś pick przyszłoroczny
 12. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  White in, Covington out @Musli
 13. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  W jaki sposób historycznie został ustalony poziom 460 fpp ?
 14. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Eee Matek, bez urazy, ale o czym Ty piszesz ? :))))))) Nie chciałbym tutaj rozjebać drogi życiowej którą obrałeś ale wiesz że możesz zaplanować salary w mini i jednocześnie dobrać drogich graczy których nie masz problemu zrzucić na FA ? Myślałem że cov'a upchnę za jakąś 15-17 lub late pick (co zabawne goście których z tym late pickiem chciałem poszli wcześniej albo nie zostali wybrani :)) i tu się przeliczyłem.
 15. evitacre

  Rozgrywki 2019/20

  Po co się pytasz w takim razie skoro zamierzasz zrobić po swojemu i trzymać się regulaminu ? 🙂 imo bez sensu wywalać komuś whitea jak masz w składzie ostatni rok Gasola, no qwa raczej oczywisty ruch zreszta jest wrzesień znajdźmy zastępstwo i niech ten ktoś zadecyduje, jest czas
×