Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2007/2008] Spotkanie organizacyjne - liga rottisierre

Polecane posty

Tutaj wpisujemy chętnych na rozgrywki w formule rottiserre. Start ligi uzależniony od ilości chętnych.

 

Obecna lista potencjalnych uczestników:

1. billypilgrim

2. Dariomeus

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, więc się zapisuję. Mało chętnych, zachęcam. To chyba najtrudniejszy typ rozgrywek, szczególnie fajnie się sprawdza przy małych ligach. Potrzeba bardzo równych składów. W zeszłym sezonie grałem na jakiejś zagranicznej lidze i naprawdę nie rozumiałem, dlaczego jestem pod koniec tabeli... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki trudny? Grałem chyba dwukrotnie, za każdym razem z dobrymi wynikami (chyba nawet mistrz dwa sezony temu :) ).

 

Wpisałem Cię na listę jako pierwszego. Jeśli uczestnicy dopiszą, ja też z chęcią zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, lista zaktualizowana w pierwszym poscie. Ja też się dopisałem :)

 

Co prawda rottissiere jest w moim rankingu ulubionych rozgrywek za h2h i points-only ale z chęcią zagram i tutaj. Mam nadzieję, że liga ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ta formuła nie wypali. Nie wiem czy rottisierre ma taką złą sławę, czy po prostu ludzie niewiele o tym wiedzą i nie chcą ryzykować.

 

Ja zdecydowałem, że jednak również podaruję sobie tą rozgrywkę - moje ostatnie, czwarte miejsce, wykorzystam na jakąś ligę publiczną yahoo - tam zawsze mam dobre wyniki ;) Najprawdopodobniej będzie to h2h. Ten tryb jednak wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wstyd, dopiero to zauważyłem. "Rotisserie" się pisze, nie jakieś "rottisierre" :!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×