Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

Rozgrywki - Grupa B 12.10.2013 - KOMPLET NA YAHOO!!!

Polecane posty

A co jeśli zaspałem, bo napisałem, że chce dołączyć do grupy, i dostałem link. Wiedziałem,że dziś draft, więc nie zaglądałem prędzej,a nie ma mnie w lidze. Można jakoś jeszcze to uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli zaspałem, bo napisałem, że chce dołączyć do grupy, i dostałem link. Wiedziałem,że dziś draft, więc nie zaglądałem prędzej,a nie ma mnie w lidze. Można jakoś jeszcze to uratować?

 

Chcesz powiedzieć, że dostałeś link i nie dołączyłeś do ligi? Totalna głupota. Na chwilę obecną nie mogę nic zrobić, poza jedną kwestią, którą jest spytanie się pozostałych 19 uczestników tej grupy, czy któremuś nie pasuje dzisiejszy termin draftu, bo na przykład żona zaczęła rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było gorąco, ale draft kończy się powoli.

Jeżeli ktoś będzie chciał pohandlować, to mam od groma guardów, szczególnie PG i chętnie któregoś zamienię na SF, PF albo C. Moja propozycja trwa do początku sezonu, lub do pierwszej wymiany.

Jeszcze raz dzięki i życzę szczęścia (ale nie za dużo, bo przecież to ja mam wygrać). ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!!!

 

Niestety, nie udało się usunąć pozycji (mimo zapewnień jednego uczestnika, że na pewno się to uda). W panelu administratora, dla potwierdzenia, wyskoczył mi taki komunikat:

You cannot change the number of slots for a starting position after your draft completed. You cannot go from 1 G slots to 0. (Error #850)

 

Mamy teraz dwa wyjścia: pierwsze, najbardziej optymalne w tej sytuacji, to powtórzenie draftu, a ten potraktujemy jako solidny Mock. Drugie to założenie nowej ligi i wprowadzenie wyników z pierwszych 13 rund. Z tym, że jak wiemy, niektórzy zawodnicy nie byli zadowoleni ze swoich wyborów i pewnie nie dołączą do ligi, co wiąże się z tym, że nie wystartuje ona, dopóki nie będzie w niej 20 uczestników.

 

 

Edit: Wpadłem jeszcze na trzeci pomysł, chyba najlepszy (czemu dopiero teraz?). Można zapisać gdzieś wyniki, zrestartować draft i wtedy zmienić ustawienia ligi, zmieniając typ draftu na offline, wprowadzając typy z 13 pierwszych rund.

 

I tak właśnie zrobię, jeżeli nie wyjdzie to będę myślał co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE!!!

 

Niestety, nie udało się usunąć pozycji (mimo zapewnień jednego uczestnika, że na pewno się to uda).

 

A przekleństwami ten gość rzucał na prawo i lewo. Widać w dupie był i gówno widział, ale kto zabroni dziecku napinać przez sieć?

Eh...

No nic, mnie skład w miarę podoba się. To nie nasza wina, że ktoś olał sprawę i nie przyszedł, albo źle licytował, w końcu było dużo czasu na poćwiczenie na mockach. Szkoda mi tylko jednego gracza, któremu rozładował się telefon i przyszedł praktycznie na zakończenie.

 

Była mowa o opcji, że składy zostają te same co teraz wybraliśmy, a kto nas oleje przez własne humory i nie dołączy do nowej ligi, będzie zastąpiony fikcyjnym kontem z tym składem jaki miał. Ja osobiście jestem za tym.

 

EDIT: Trzecia opcja co podałeś, jest dobra, nie będziemy musieli bawić się w zakładanie wszystkiego od nowa (a raczej ty nie będziesz musiał :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z boku na tę sytuację, ja widzę to tak:

Jeśli ktoś wyrazi sprzeciw, to tylko dlatego, że nie jest zadowolony z draftu i chciałby go powtórzyć. Ja nie widzę powodu dla którego nie możnaby manualnie wprowadzić pierwszych 13 rund i grać z takimi składami. Jesteś komiszem tej ligi i IMO tylko Ty o tym powinieneś decydować, także głosowania nie rób. Ale możesz dać dzień czy dwa na pojawienie się niezbitego argumentu przemawiającego za powtórzeniem draftu zanim zrobisz jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc z boku na tę sytuację, ja widzę to tak:

Jeśli ktoś wyrazi sprzeciw, to tylko dlatego, że nie jest zadowolony z draftu i chciałby go powtórzyć. Ja nie widzę powodu dla którego nie możnaby manualnie wprowadzić pierwszych 13 rund i grać z takimi składami. Jesteś komiszem tej ligi i IMO tylko Ty o tym powinieneś decydować, także głosowania nie rób. Ale możesz dać dzień czy dwa na pojawienie się niezbitego argumentu przemawiającego za powtórzeniem draftu zanim zrobisz jak mówisz.

 

Masz rację. Jednak zakładanie nowej ligi wiąże się z tym, że może do niej dołączyć powiedzmy 14 zespołów, i co dalej? 6 drużyn jest nieobstawionych a są już wybrane składy, mamy zakładać 6 fikcyjnych kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE #2!!!

 

Nie zakładamy żadnej nowej ligi, ani nie powtarzamy draftu. Wczoraj chyba było już zbyt późno i nikt nie wpadł na oczywiste rozwiązanie. Zresetowałem wyniki naszego draftu i po prostu zmieniłem jego typ na offline. Naturalnie usunąłem już pozycję G i tak, jak się umówiliśmy, manualnie wprowadzam na dniach pierwsze 13 wyborów w drafcie do ostatecznego rosteru.

 

Przepraszam wszystkich za kłopot, sprawę uważam za zamkniętą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę, może napisać komentarz odnośnie swoich wyborów w drafcie i wysłać je bezpośrednio, przez PW na sznurowadle, do flubera.

 

Osoby, które napiszą coś o swoim składzie znajdą się w dzisiejszym artykule na ZkrainyNBA.com

 

Czas do 16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś napisać o drużynie nie widząc składów ;-)

 

Ale z tego co pamiętam, to mój zespół był zdecydowanie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko coś napisać o drużynie nie widząc składów ;-)

 

Ale z tego co pamiętam, to mój zespół był zdecydowanie najlepszy.

 

Ludzie powinni pamiętać kogo wybierali, ale ok, wrzucam składy:)

 

http://screenshooter.net/data/uploads/zz/er/erko.jpg (Martinus Spurs, Thunder, Rain Protector)

http://screenshooter.net/data/uploads/oo/cj/ukfh.jpg (Ball Don't Lie, Tottenham Cavaliers, MKS Milejów)

http://screenshooter.net/data/uploads/rq/fm/anqm.jpg (Czarne Orlando, Szikago Bólz, Yakuza)

http://screenshooter.net/data/uploads/ch/oq/tntl.jpg (Mistrzowie, NieDamyDupy, Siberskie Snaipery)

http://screenshooter.net/data/uploads/iq/vb/hbtj.jpg (Heisenberg Elite, Spartacze, MoTown)

http://screenshooter.net/data/uploads/br/gp/dzic.jpg (Chi-Town, Huragan Team, Cross0ver)

http://screenshooter.net/data/uploads/xt/di/vlfy.jpg (Lenart Team, Yo Jo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko coś napisać o drużynie nie widząc składów ;-)

 

Ale z tego co pamiętam, to mój zespół był zdecydowanie najlepszy.

 

Ludzie powinni pamiętać kogo wybierali, ale ok, wrzucam składy

 

Swój skład pamiętam, ale żeby go odpowiednio ocenić potrzebny jest kontekst - czyli w tym przypadku rostery reszty ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko coś napisać o drużynie nie widząc składów ;-)

 

Ale z tego co pamiętam, to mój zespół był zdecydowanie najlepszy.

 

Cieszę się, że większość jednak podziela moje zdanie i nie uważa twój team z tego draftu za najlepszy...

podzielam zdanie czytelników zkrainynba.com, że w tym drafcie najlepiej mimo wszystko wygląda ekipa Yakuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yakuza rzeczywiście na papierze wygląda bardzo mocno i należy ich uznać za faworytów grupy. Na szczęście wszystko zostanie zweryfikowane na parkiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale co z tą ligą? Bo na razie nie mogę tam nic zrobić. Kiedy będzie zaakceptowanie tego draftu (czy inna czynność która wynikła z tego błędu z ustawieniem ligi) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, zaczynamy w weekend. Wcześniej będzie info, nie ma sensu denerwować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję ostateczne wprowadzenie wyników na niedzielę. Poza tym spokojnie, do startu sezonu jeszcze zostało kilka nocy a nikt was w niczym nie uprzedzi. Godzina startu FA zostanie podana dzień przed jej rozpoczęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie po to wybieraliśmy tak wcześnie, żeby teraz tak długo czekać na możliwość ruchów na FA. A tak to nie dość że wczesny draft to większe ryzyko (jakieś niespodziewane kontuzje w pre) to jeszcze nawet nie można nic działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie po to wybieraliśmy tak wcześnie, żeby teraz tak długo czekać na możliwość ruchów na FA. A tak to nie dość że wczesny draft to większe ryzyko (jakieś niespodziewane kontuzje w pre) to jeszcze nawet nie można nic działać.

 

Napisałem chyba dość wyraźnie - rozpoczęcie FA nastąpi w niedzielę. Jutro dostaniecie informację odnośnie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilne!

 

Sytuacja jest tak ch**owa, że nawet nie chce mi się szukać słów, żeby to określić. Przez prywatne problemy nie mogłem wcześniej siąść do wklepania rezultatów draftu, a kiedy chciałem to zrobić dzisiaj, okazało się, że linki ze screenami wyników są nieaktywne i nic nie można z tym zrobić mimo usilnych prób.

 

Darujcie więc sobie wjeżdżanie na moją osobę, bo wiem, że błędów namnożyło się przez ostatni tydzień zbyt dużo.

 

Jeżeli wszyscy się na to zgodzą, to na dniach powtórzymy draft, a jeśli komuś wystarczająco naprzykrzyłem życie, to założy się nową ligę, do której pierwszeństwo będą mieli uczestnicy grupy B, a potem osoby pozostałe, które będą chciały dołączyć.

 

Zrozumiem też, jeżeli większość poprosi w tej chwili o zmianę komisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz.......

Każdy pamięta swoich zawodników myślę - niech każdy wyśle Ci liste swoich zawodników i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×