Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mario1251

Liga na sezon 13/14

Polecane posty

Widzę że dział Fantasy NBA Yahoo cieszy się sporą popularnością w przeciwieństwie do tego. A więc szukam chętnych do założenie ligi na ESPN. To jak, są chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wole espn fantasy, ale z musu gram na yahoo :) jeśli byłaby liga na espn to sie zapisuje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapraszam do mnie, macie 2 ligi to wyboru: H2H keepers i ROTO bez keepersów. Oba drafty to budżetówki.

Link z info tutaj:

viewtopic.php?f=11&t=56

 

Jeśli jesteście chętni na którąś z nich, to piszcie na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stworzylem lige na 10 osob- wszystkich wysłałem zaproszenia. dodać do ligi mogło sie tylko 6 osob ktore brały udział w zabawie z zeszłego roku, a 4 nowych odebrało meila z zaproszeniami, ale zostali poczęstowani info w postaci- nie możesz dołączyć, liga jest prywatna. w zeszlym roku zrobiłem lige H2H custom ESPN, gdzie mogłem stworzyć haslo i podać kazdemu uczestnikowi w celu dodania się do ligi. w tym roku stworzyłem League Manager i tam już stworzenia hasła i wysłania innym jest niemozliwe. jedynie link ktory dostaje sie na meila, podobno jest opcją dołaczenia do ligi.

Czy ktoś jest w stanie rozwiązać ten problem Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ja, jakiś gracz mnie o to zapytał, tyle że ja nigdy nie grałem na ESPN i nie wiem jak pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ja najpierw dodaję liczbę drużyn (LM Tools - Add Teams), a potem w nowe miejsce wpisuje maile na które ma pójść zaproszenie do ligi (LM Tools - Edit Owners and Send Invitations) z zaznaczoną opcją send invites to: new owners...

 

Jak już się ubiera grupa, wyrzucam osoby z poprzednich lat, które nie potwierdziły udziału i zmniejszam liczbę drużyn do ilości potwierdzonych uczestników.

 

Myślę, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, jako weteran ESPN szukam chętnych do mega ligi bez limitów. Liga gra już od 5 lat, ale ciągle trzeba z 2-3 graczy dobierać.

 

Tu macie front office ligi - zobaczcie sobie. Liga bez limitów, dla funu. Ja jestem mistrzem poprzednich rozgrywek i jednym z założycieli. Liga ciągnie się od prehistorycznych już czasów fantasy na nba.com - w sumie od 2004 roku.

 

http://games.espn.go.com/fba/leagueoffice?leagueId=87736&seasonId=2014

 

Na razie mamy check in i potem okaże się ile miejsc jest wolnych. Gra tam sporo Polaków, ale towarzystwo bardziej międzynarodowe. Wszyscy aktywni.

 

Zapraszam

Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maciek, ja jestem zainteresowany, ale link do ligi nie działa, pewnie jest ustawiona na dostęp tylko prywatny. Masz jeszcze wolne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ja też

 

Jaky ktos chcial to mam miejsca w 3 swoich ligach

 

Kazda keeper

1 daily - 6 lat w nią gramy

2 weekly

3 weekly

 

A tu też chętnie i miałbym jeszcze 2-3 innych gości :)

 

Pzodr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×