Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Draft/rozgrywki - liga H2H

Polecane posty

Tylko niewielu pisze o swoich pojedynkach - gdyby udzielało się więcej osób to szlagierów byłoby więcej :)

 

Dzisiaj rozwalił mnie refleksem POLISH MASTERY. Czaiłem się na Jordana z Clipps już wczoraj wieczorem - miałem brać go do składu, ale w końcu stwierdziłem, że dam mu jeszcze jeden mecz na potwierdzenie potencjału. Rano sprawdzam - koleś robi to z solidną nawiązką, ale niestety nie ma go już na FA. Swoją drogą to co w składzie PM robił Magloire?!? Gość nic nie grał, nawet przed wykluciem się Jordana.

 

Sarni faktycznie daje radę. Muszę przyznać, że śmiałem się z jego składu na początku rozgrywek a teraz mi wstyd :)

 

Co do mojego zespołu - tragedia. Wciąż czekam na dwóch Nieziemskich, ale szukam w tej sytuacji też innych plusów. Nadspodziewanie dobrze prezentuje się Von Waver (z FA), niszczy Emeka. Żałuję tego nieszczęsnego poniedziałku i wolnego dla Ala Jeffersona - jeśli w tym momencie zakończyć meczap z Bukkake dostaję w tyłek między innymi w zbiórkach a różnica jest mniejsza niż liczba piłek, które zgarnął tej nocy Al...Niemniej meczap bardzo wyrównany, blisko w kilku kategoriach - liczę na pierwszą od dawna wygraną - przyda się niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa pod adresem mojego teamu. Sam jestem trochę zaskoczony. Wszyscy zdrowi, więc statsy się poprawiły, ale jeszcze daleka droga do PO. Teraz ciężki mecz z wiceliderem i nie wygląda to na razie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość: Monta wrócił i gra dobrze.

 

Zła wiadomość: manager cieglo niestety nie wystawił go do składu na piątkowy mecz i 20 pkt. poszło się kochać gdzieś w kosmos.

 

Nie teraz to w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to wrocil Ron i przyczynil sie do zbukkakowania Cieglarza 6:3.. policzylem sobie sprezentowane przez pana managera staty i nawet je doliczajac wynik bylby podobny.

w tym tygodniu mam nadzieje ze w stylu Artesta wroci Melo i pomoze w maczupie z silnymi Rosomakami, ktorzy sa na wyraznej fali wznoszacej (2 kolejne wygrane z mocnymi HFC 2 i Sylar's Team). mam nadzieje ze kryzysy juz moja druzyna ma za soba..

cicho licze ze Polish Mastery w optymalnym skladzie zbije prowadzacych Headhunters (nareszcie dopadly ich jakies kontuzje) bo powoli za bardzo odskakuja od reszty. Chrzeszczyrzeworzyce tez maja ciezki pojedynek z zawsze groznym Chicken Teamem - takze bedzie ciekawie w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zostałem zbukkakowany..... Gratulacje Goozman. Jeszcze do Soboty nie zapowiadał się aż taki wynik, jednak w sobotnie starcie było kluczowe, gdzie Twój team zagał rewelacyjnie i uzyskałeś sporą przewagę. Mam nadzieję że odkuje sie trochę na K' Squad w tym tygodniu. Do PO jeszcze trochę, ale trzeba umocnić pozycję w pierwszej 8. Później w PO może się wszystko stać.....

 

P.S. Goozman gratuluje jeszcze dobrego "przewida" odnośnie Headhunters. Przegrali i to nie mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Lewusie w koncu oczekiwany pojedynek, w ktorym wydaje mi sie poniose kleske mimo bardzo przyjemnego prezenciku w postaci nie wystawienia przez Ciebie wczoraj do grajacego skladu Jeffersona i Fostera - 23 pkt na niezlym procencie, 24 zbiorki, 3 steale, blok i 2 asysty moga sie liczyc w ostatecznym rozrachunku.. u mnie masakra - robie co moge by jakos rotowac FA i ratowac sypiaca sie strukture skladu.. gdyby nie pojedynek z pierwszym olewaczem w tym sezonie - czyli K'Squadem - nie bylbym tak wysoko w tabeli

doroslem chyba do wymian - do ruszenia sa praktycznie wszyscy oprocz Paula, Murphy'ego i Lee

 

nie do konca olewaczem, bo w miare mozliwosci staram sie zagladac na yahoo i ustalac sklad, ale jak sie spojrzy na moj roster i ilosc kontuzji to trzeba przyznac ze poprostu sie odechciewa grac...

 

potanowilem jeszcze powalczyc i jestem otwarty na wszelkie propozycje trade'ow. do oddania kazdy, a interesuja mnie takze wymiany 2 za 1, bo tylko takie moga sprawic ze moj team bedzie jakims przeciwnikiem dla pozostalych, a nie tylko dostarczajacym punkty; pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wymieniając Derona na Fishera i Poseya na pewno nie będziesz pzeciwnikiem dla innych :o

 

Mam nadzieję, że komisarz tego nie puści bo to śmiech na sali jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jakiś czas temu o tym pisałem - wyłączyłem opcję zatwierdzania. Teraz to co ustalą strony jest popychane, więc nie mogę tego cofnąć.

 

Sam trejd - faktycznie, żenujący. Widzę, że .KB postanowił wzmocnić innych :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to bardzo miło. Nie dość, że .KB olewa(ł) ligę to teraz jeszcze dodatkowo ją wypacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Chyba już mogę spisać mój sezon na straty (jakby jeszcze nie było tragicznie) - wczoraj Al Jefferson zerwał ACL :R Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, pecha masz niezłego w tym sezonie. O sobie nie piszę, bo nie wypada. Ale jak zaraz nie zacznie się coś dziać, to nie nawiążę nawet walki o PO. Na szczęście pożegnanie z Alem oznacza więcej minut dla Love'a i wraca za tydzień Kaman, więc skończy się szpital. Jakieś tam szanse jeszcze są. Ale zaraz mogę zostać zbukkakowany i na tym się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieglasz szkoda ze wylaczyles opcje zatwierdzania - trade Graby i 5 to wybitne przegiecie paly (oczywiscie na korzysc Graby).. jesli ktos chcialby kogos ode mnie i ma do oddania jakiegos niezlego blokujacego - prosze sie zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuj, kombinuj, oferuj, a będzie Ci dane. Ja też nie jestem zwolennikiem takiego ustawienia ligi, ale przecież nie będę nad tym płakał, tylko raczej starał się wykorzystać. A sam trejd? Cóż, oddałem swojego najlepszego zawodnika, co nie było łatwe.

Liczę, że Hedo pod nieobecność Nelsona będzie notował do końca sezonu takie numerki, jak w ostatnio i że formę utrzyma Dalembert. Roy wiadomo, klasa. Jest iskierka nadziei na play-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze niektorym sie juz nie che grac/pisac/ustawiac skladu ale te ostatnie dwa trejdy a w szcegolnosci ten ostatni to juz qrwa sa jakies zarty. Oddajac praktycznie tylko Duranta dostaje sie 3 gosci z s5!! Krstic to kaleka, rudy to bakcup a w zamian Roya, Hedo i Samyego.

 

Na przyszlosc niech te rejdy cos nas naucza i niech zostanie ustawiona opcja rejectowania trejdow bo to juz nie jest zabawne.

 

Jedyny plus tego jesli mozna tak to okreslic to, ze te dwie druzyny z dolu tabeli to rywalizacji na szczycie nie wypacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos chcialby kogos ode mnie i ma do oddania jakiegos niezlego blokujacego - prosze sie zglaszac

mialem oczywiscie na mysli osobnikow ktorzy np za Anthony Johnsona chcieliby mi oddac Dwighta Howarda najlepiej z jakims bonusem;)

kurde bele panowie - jesli takie trejdy przechodza to dopiero odechciewa sie grac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie. O życie gracie? Czy jest jakaś nagroda pieniężna o której ja nic nie wiem?

 

Była propozycja wymiany, ja ją przyjąłem. Dla jednych żenująca, a dla mnie może desperacki krok żeby coś ruszyć. Za darmo nikt nic nie oddał, żeby tu o coś nas podejrzewać. No, ale ja wiem, że wszyscy inni by lepsze trejdy zrobili (tylko gdzie one są?). Zresztą jak ktoś już zauważył nie wymieniają się drużyny z czołówki tylko z szarego końca.

 

Pozdro Graba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo nic nie pisałem, ale takie wymiany to rzeczywiście "lekkie" przegięcie (szczególnie ten drugi "hit" transferowy naszej ligi). Jasne, że to tylko zabawa, ale żeby to wszystko miało jakikolwiek sens, takie jednostronne transfery jednak chyba nie powinny przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde, panowie, jesteście nieaktywni w dziedzinie trejdów. Przez cały rok jeśli dostaję jakąś ofertę, to tylko w odpowiedzi na moją własną i przeważnie jest ona z dupy wyjęta. Dlatego nie mam zamiaru posypywać głowy popiołem. Zaoferowałem, zostało zaakceptowane, koniec. Każdy z Was mógł zrobić to samo - poświęcić godzinkę czasu, przejrzeć składy zespołów, pogłówkować nad ofertą, wysłać ją i liczyć na zatwierdzenie.

 

Oczywiście gdybym był po drugiej stronie barykady, to pewnie też bym wyrażał oburzenie. Ale pretensje to bardziej chyba do komisarza, który właśnie tak ustawił ligę, że trejdy przechodzą bez piernięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak dziwne by to bylo gdybys to Ty jeszcze mial pretensje. Pretensje mam(y) po czesci do solo ze zaakceptowal trejd i tez do komisarza ktory nie ustawil tej opcji.

 

Co do trejdow.

 

Przypomne co mi zaproponowales jakies 2 tygodnie temu.

 

Durant + Rudy za Pierce'a i Jacksa. No powiedz mi jak ja sie na takie cos mialem zgodzic?

 

Nie mam pretensji do Ciebie, trejdowales, wysylales, kombinowales i sie w koncu ktos trafil.

 

Pominmy takie rzeczy ze wytrejdowanie teraz Hedo po kontuzji Nelsona oraz Delamberta po kontuzji Branda to tak jak strzelenie sobie samobuja ale to juz przemilcze.

 

To jest zabawa i zeby zabawa miala sens powinna byc fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak - nauczka na przyszłość. Trzeba ustawiać opcje wetowania trejdów przez menedżerów. Wtedy nie ma tak, że ktoś jest niezadowolony. Sam w innych ligach padałem ofiarą zablokowania wymiany przez innych menago, ale nie miałem pretensji, bo takie ich prawo. Tutaj mamy wypaczone zasady. Obyśmy się wszyscy nie zniechęcili do ligi przez to. Wszak sam byłem zły na wymianę z Deronem. Co nie znaczy, że nie będę nadal oferował Wam wymian. Dla mnie to bardzo ważna część tej ZABAWY. Liczę na walkę do końca i nieodpuszczanie przez wszystkich menedżerów. 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Trejd karygodny. Bez dwóch zdań. Solu - żenada. Nie wiem jakie miałeś intencje, ale w zamian za dwóch bardzo dobrych grajków i jednego solidnego dostałeś jednego bardzo dobrego i dwa śmiecie. To modelowy przykład trejdu, który należy zawetować.

2. Każdy następny trejd będzie już podlegał ocenie komisarza. O tym niżej.

3. Całe szczęście, że trejd dotyczy nizin naszej ligi. Mam nadzieję, że nie będzie miał wpływu na wyniki drużyn.

4. Teraz najgorsze. Chyba najbardziej zawiniłem ja. Jak się okazuje, opcje można zmieniać w trakcie rozgrywek. Jedną z takich opcji jest właśnie zatwierdzanie trejdów. O ile przy pierwszym trejdzie (z Williamsem) nie dostałem żadnego powiadomienia z prośbą o zatwierdzenie (nie mam pojęcia jak to się stało) i transfer stał się faktem, o tyle ten ostatni (najbardziej drastyczny) SAM ZATWIERDZIŁEM. Jak idiota kliknąłem 'accept'. Nie wiem co mnie tchnęło, ale w pierwszej chwili pomyślałem sobie, że skoro tamten przeszedł to chyba należy puścić i ten trejd. No i stało się. Teraz mam zgoła odmienne stanowisko. Przepraszam za ten ruch, mogę obiecać, że to się więcej nie powtórzy. Tym bardziej, że trejd ten foruje drużyny, z którymi walczę o przeżycie w lidze...

 

Wiem, że to co się stało jest faktem ale przy odrobinie dobrej woli ze strony Sola i Graby można tę transakcję odwrócić. Trejd jest do zawetowania, a w zasadzie byłby gdybym był przy zdrowych zmysłach. Dlatego - wiem, że to nietypowa kwestia - proszę Was chłopaki o trejd zwrotny, z udziałem tym samych zawodników. Nie musicie się zgodzić, to należy do Was i do Waszej oceny sytuacji. Mogę mieć (i cała reszta ligi) pretensje tylko do samego siebie. Ale jeśli się zgodzicie - podciągniemy to pod veto, tyle, że po fakcie. Nie wiem na ile świadomy tego posunięcia jest Solo, ale Graba musisz przyznać, że to kradzież w biały dzień i jako doświadczony lis w fantasy wiesz to doskonale. Jak tego nie ocenicie i jaka to nie będzie decyzja - trejd ten wypacza rywalizację w naszej lidze a jedynym powodem, dla którego przeszedł jest niepoczytalność komisarza. Dlatego z punktu widzenia przyjemności gry trejd zwrotny bardzo by się przydał.

 

Czekam na roztrzygnięcie.

 

PS. Graba, co do trejdów to faktycznie mocno przeginasz z propozycjami. To co chciałeś wyciągnąć ode mnie było niewiele gorsze od paczki Sola.

PS2. Idąc powyższym tropem należałoby cofnąć w podobny sposób trejd Rosomaków. Różnica jest jednak taka, że tam nie miałem możliwości (technicznej) zawetowania dlatego i nie ma czego cofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się tłumaczyć, bo nie widze sensu, ale powiem tak: Delambert do tej pory na rzecz Millera grał sporadycznie u mnie na centrze, bardzo mało. Dwóch pozostałych oddałem głównie za Duranta licząc, że i tamci od Graby pozostali coś zagrają (wnioskowałem po statsach). NBA nie oglądam na bierząco, wiec pewnie i się przelicze (skoro tylu ekspetów mi tak mówi, którzy już tak trafnie od początku oceniali posunięcia w składach - począwszy od draftu), trudno. Macie czas, chęci - obczajacie, ja nie mam. Mimo wszystko bronie swojej decyzji bo z mojego punktu widzenia (mojego składu) oddałem 2 dobrych za 1 dobrego i 2 jakiś tam, którzy może co zagrają. A że Wam się to nie podoba? Trudno. Może dobrze trafił z tym trejdem, bo nikt innych mi nie składał od początku, a sam nie mam czasu/chęci/zapału na patrzenie i myślenie o tym. Próbowałem coś zmienić i sam siebie zmotywować do pamiętania o grze. Teraz nastąpiła demotywacja troche przyznam, a sam już nie wiem co lepsze dla ligi (wypczenie wyników itd.) - moje nie wystawianie składu czy ten trejd, wielce zaburzający hierarchie ligi.

 

Tyle ode mnie. Pozdrawiam i życze wysokich wygranych.

 

5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd powinien być cofnięty, gdy:

a) zachodzi podejrzenie oszustwa

b) jego akceptacja przez jedną ze stron nastąpiła przez pomyłkę

c) wetują go uczestnicy ligi (jeśli jest taka opcja)

 

W tym przypadku żadna z tych przesłanek nie występuje. Nie będę więc oferował Solowi trejdu zwrotnego.

 

Cięglarzu - całe szczęście, że nie zawetowałeś tego trejdu, jeśli faktycznie miałeś taką możliwość, bo oznaczałoby tylko wkurw z mojej strony i porzucenie gry na Sznurowadle. Ocena trejdu nie powinna zależeć od opinii jednej osoby. I to też na przyszłość - jeśli ktoś świadomie (w rozumieniu, że nie klikając przez pomyłkę "accept trade") zaakceptuje którąś z moich ofert i Ty ją zablokujesz, zapowiadam, że zachowam się tak samo.

 

Jak byś się czuł, gdyby jedna osoba zdecydowała o tym, że poprzedni trejd między Tobą a mną będzie zablokowany? Wszak kilka osób było mu przeciwnych, bo uważała, że na nim tracisz i jest niesprawiedliwy.

 

Nawiązując do powyższego stwierdzenia - za rok powinna być ustawiona opcja wetowania przez ligę. W naszym przypadku 16-zespołowej ligi wymagałoby to 6 głosów przeciwko danej transakcji. Jak dotychczas płaczą 4 osoby, więc i tak mielibyście za mało głosów, żeby wymianę zawetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz z sensem. Pozostaje pogratulować trejdu. Jeżeli chodzi o Sola - zdecydowanie najgorszy trejd jaki widziałem od kiedy gram w fantasy. Za to powinna być jakaś nagroda.

 

Dokonałem zmiany. Od teraz zablokować trejd może sprzeciw co najmniej 1/3 menagerów w naszej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to Twój mega profesjonalny i przemyślany trejd Cieglarzu wyniósł Cię na drugą pozycje od końca gdzieś z połowy stawki. Za to też powinna być nagroda. No tak zapomniałem, że to pewnie przez słaby draft..

 

A tak bliżej tematu, to na pewno gorzej nie będzie z tymi zawodnikami. Chociaż każdy może mieć swoje zdanie.

 

Tyle w tym temacie ode mnie.

Pozdrawiam, 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×