Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto - I liga 2013/2014

Polecane posty

Można przecież uczestniczyć w 2 draftach w tym samym czasie. To wężyk więc jest to jak najbardziej do zrobienia. Postaraj się bo lepsze pilnowanie sytuacji nawet z doskoku niż autopick po całości

 

 

no ale jeszcze nie wiadomo czy draft będzie 17X, troche szczerze mowiac przeraza mnie, ze termin draftu poznam dwa dni przed.

 

jakkolwiek dzialam nad tym by i 15 móc, ale to jedynie gdyby draft rozpoczął się wcześniej jakoś 19:30, maxymalnie 20:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie ma na co już czekać, lepszego terminu nie znajdziemy. Draftujemy 17.X godzina 22

knt, mam nadzieję, że jednak dasz rade się stawić

 

Ciągle tylko 9 ekip w lidze. Brakuje bulka, pumeksa i Pafsena. Ogarnijcie sie chłopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie ma na co już czekać, lepszego terminu nie znajdziemy. Draftujemy 17.X godzina 22

knt, mam nadzieję, że jednak dasz rade się stawić

 

Ciągle tylko 9 ekip w lidze. Brakuje bulka, pumeksa i Pafsena. Ogarnijcie sie chłopy...

 

a może pan komisarz by się ogarnął i w końcu wysłał mi zaproszenie do ligii na e-mail ?

:Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft gites - co do zgloszenia jest jakis problem w ustwaieniach yahoo... Chicken - wyslalem info na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie ma na co już czekać, lepszego terminu nie znajdziemy. Draftujemy 17.X godzina 22

knt, mam nadzieję, że jednak dasz rade się stawić

 

Ciągle tylko 9 ekip w lidze. Brakuje bulka, pumeksa i Pafsena. Ogarnijcie sie chłopy...

 

prosiłbym o wczesniejsza godzinę, jesli ma byc komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko, jak dla mnie jednak i 22 bedzie odpowiednia, takze jak juz wolicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft poszedł wręcz błyskawicznie. Wyniki następujące:

 

Tennessee Titans

1. (1) LeBron James (Mia - SF,PF)

2. (24) Mike Conley (Mem - PG)

3. (25) Brook Lopez (Bkn - C)

4. (48) Thaddeus Young (Phi - SF,PF)

5. (49) Jrue Holiday (NO - PG)

6. (72) Evan Turner (Phi - SG,SF)

7. (73) Spencer Hawes (Phi - C)

8. (96) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

9. (97) Andrew Bogut (GS - C)

10. (120) Maurice Harkless (Orl - SF)

11. (121) Danilo Gallinari (Den - SF)

12. (144) Michael Carter-Williams (Phi - PG)

13. (145) Jason Thompson (Sac - PF,C)

 

Hell's Kitchen

1. (2) Kevin Durant (OKC - SF)

2. (23) John Wall (Was - PG)

3. (26) Joakim Noah (Chi - PF,C)

4. (47) Kemba Walker (Cha - PG)

5. (50) Derrick Favors (Uta - PF,C)

6. (71) Wesley Matthews (Por - SG,SF)

7. (74) Jonas Valanciunas (Tor - C)

8. (95) O.J. Mayo (Mil - SG)

9. (98) Raymond Felton (NY - PG,SG)

10. (119) Harrison Barnes (GS - SF)

11. (122) Samuel Dalembert (Dal - C)

12. (143) Brandon Knight (Mil - PG,SG)

13. (146) John Henson (Mil - PF,C)

 

BasketBax

1. (3) Chris Paul (LAC - PG)

2. (22) Deron Williams (Bkn - PG)

3. (27) Ricky Rubio (Min - PG)

4. (46) Russell Westbrook (OKC - PG)

5. (51) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF)

6. (70) Enes Kanter (Uta - C)

7. (75) Kenneth Faried (Den - PF)

8. (94) Eric Gordon (NO - SG)

9. (99) Gerald Henderson (Cha - SG,SF)

10. (118) Nene Hilario (Was - PF,C)

11. (123) Andrei Kirilenko (Bkn - SF,PF)

12. (142) J.J. Redick (LAC - SG)

13. (147) Luis Scola (Ind - PF,C)

 

Miami Pafsen

1. (4) James Harden (Hou - SG,SF)

2. (21) Dwight Howard (Hou - C)

3. (28) Blake Griffin (LAC - PF)

4. (45) David Lee (GS - PF,C)

5. (52) Zach Randolph (Mem - PF,C)

6. (69) Bradley Beal (Was - SG)

7. (76) Anthony Bennett (Cle - SF,PF)

8. (93) Greivis Vasquez (Sac - PG,SG)

9. (100) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)

10. (117) Jameer Nelson (Orl - PG)

11. (124) Tristan Thompson (Cle - PF,C)

12. (141) Andray Blatche (Bkn - PF,C)

13. (148) Gerald Wallace (Bos - SF,PF)

 

NEVERWINS

1. (5) Stephen Curry (GS - PG,SG)

2. (20) Larry Sanders (Mil - PF,C)

3. (29) Dirk Nowitzki (Dal - PF)

4. (44) Paul Millsap (Atl - PF)

5. (53) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)

6. (68) Tyson Chandler (NY - C)

7. (77) Paul Pierce (Bkn - SF)

8. (92) Danny Green (SA - SG,SF)

9. (101) Kevin Martin (Min - SG)

10. (116) Shawn Marion (Dal - SF,PF)

11. (125) Chris Kaman (LAL - PF,C)

12. (140) Brandan Wright (Dal - PF,C)

13. (149) Jarrett Jack (Cle - PG,SG)

 

Pogromcy Donkow

1. (6) Paul George (Ind - SG,SF)

2. (19) Al Horford (Atl - PF,C)

3. (30) Chris Bosh (Mia - PF,C)

4. (43) Jeff Teague (Atl - PG)

5. (54) Jeff Green (Bos - SF,PF)

6. (67) Gordon Hayward (Uta - SG,SF)

7. (78) JaVale McGee (Den - C)

8. (91) Rajon Rondo (Bos - PG)

9. (102) Wilson Chandler (Den - SG,SF)

10. (115) Steve Nash (LAL - PG)

11. (126) J.R. Smith (NY - SG,SF)

12. (139) Omer Asik (Hou - C)

13. (150) Isaiah Thomas (Sac - PG)

Chicken Team

1. (7) Kevin Love (Min - PF,C)

2. (18) Al Jefferson (Cha - PF,C)

3. (31) Tony Parker (SA - PG)

4. (42) Monta Ellis (Dal - PG,SG)

5. (55) Jose Calderon (Dal - PG)

6. (66) Amir Johnson (Tor - PF,C)

7. (79) Marcin Gortat (Pho - C)

8. (90) Luol Deng (Chi - SF)

9. (103) Kyle Korver (Atl - SG,SF)

10. (114) Thabo Sefolosha (OKC - SG,SF)

11. (127) DeAndre Jordan (LAC - C)

12. (138) Jamal Crawford (LAC - PG,SG)

13. (151) Tony Allen (Mem - SG,SF)

Sopot Yellow-Black

1. (8) Marc Gasol (Mem - C)

2. (17) Serge Ibaka (OKC - PF,C)

3. (32) Damian Lillard (Por - PG)

4. (41) Kobe Bryant (LAL - SG)

5. (56) Chandler Parsons (Hou - SF,PF)

6. (65) Goran Dragic (Pho - PG)

7. (80) Jeremy Lin (Hou - PG)

8. (89) Kevin Garnett (Bkn - PF,C)

9. (104) Robin Lopez (Por - C)

10. (113) Danny Granger (Ind - SF)

11. (128) Taj Gibson (Chi - PF,C)

12. (137) Mario Chalmers (Mia - PG)

13. (152) Jared Dudley (LAC - SG,SF)

 

Orlandipo

1. (9) Derrick Rose (Chi - PG)

2. (16) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)

3. (33) Josh Smith (Det - SF,PF)

4. (40) Tim Duncan (SA - PF,C)

5. (57) Andre Iguodala (GS - SG,SF)

6. (64) Greg Monroe (Det - C)

7. (81) Andre Drummond (Det - PF,C)

8. (88) Carlos Boozer (Chi - PF,C)

9. (105) Joe Johnson (Bkn - SG,SF)

10. (112) Dion Waiters (Cle - SG)

11. (129) Andrew Bynum (Cle - C)

12. (136) Trevor Ariza (Was - SG,SF)

13. (153) Andrea Bargnani (NY - PF,C)

 

Legend

1. (10) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)

2. (15) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)

3. (34) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

4. (39) Rudy Gay (Tor - SF,PF)

5. (58) David West (Ind - PF)

6. (63) Ryan Anderson (NO - PF,C)

7. (82) Kyle Lowry (Tor - PG)

8. (87) Tobias Harris (Orl - SF,PF)

9. (106) Arron Afflalo (Orl - SG,SF)

10. (111) Victor Oladipo (Orl - SG)

11. (130) Al-Farouq Aminu (NO - SF)

12. (135) Channing Frye (Pho - PF,C)

13. (154) Trey Burke (Uta - PG)

 

 

Dżdżownice z Morholt

1. (11) Anthony Davis (NO - PF,C)

2. (14) Kawhi Leonard (SA - SG,SF)

3. (35) Ty Lawson (Den - PG)

4. (38) Roy Hibbert (Ind - C)

5. (59) Klay Thompson (GS - SG,SF)

6. (62) Nikola Pekovic (Min - C)

7. (83) Avery Bradley (Bos - PG,SG)

8. (86) Caron Butler (Mil - SF)

9. (107) Cody Zeller (Cha - PF,C)

10. (110) Patrick Beverley (Hou - PG)

11. (131) Kelly Olynyk (Bos - C)

12. (134) Marcus Thornton (Sac - SG)

13. (155) Derrick Williams (Min - SF,PF)

 

The Tramwajs

1. (12) Kyrie Irving (Cle - PG)

2. (13) Nicolas Batum (Por - SG,SF)

3. (36) Pau Gasol (LAL - PF,C)

4. (37) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

5. (60) George Hill (Ind - PG,SG)

6. (61) Brandon Jennings (Det - PG)

7. (84) Tyreke Evans (NO - SG,SF)

8. (85) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

9. (108) Tiago Splitter (SA - C)

10. (109) Anderson Varejao (Cle - PF,C)

11. (132) Manu Ginobili (SA - SG,SF)

12. (133) J.J. Hickson (Den - PF,C)

13. (156) Vince Carter (Dal - SG,SF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze po drafcie jestem zadowolony tak dziś mam niedosyt bo wszyscy postanowili podkradać mi bloki i musiałem łatać bez przekonania do konkretnego zawodnika

 

1. (7) Kevin Love (Min - PF,C) - wybór ryzykowny ale bez ryzyka nie nadrobi się straty do zespołów z LBJ czy Durantem. 2 lata temu był w TOP5 i wierzę że jest w stanie to powtórzyć

2. (18) Al Jefferson (Cha - PF,C) - bardzo go cenię, ale chwilkę wcześniej Bulek zakosił mi Ibake i do tej pory siedze smutny :C

3. (31) Tony Parker (SA - PG) - lubić i cenić Tony Parker za punkciory i FG

4. (42) Monta Ellis (Dal - PG,SG) - nadszedł czas na zabezpieczenie SG kimś solidnym i padło na Monte. Ceglarz jakich mało ale od FG mam Parkera ;)

5. (55) Jose Calderon (Dal - PG) - chicałem i mam. Trójki, procenty, asysty, wódka, dziwki i lasery

6. (66) Amir Johnson (Tor - PF,C) - a tu już zacząłem intensywnie myśleć o blokach. Do tego Amir jest wręcz stworzony do roto

7. (79) Marcin Gortat (Pho - C) - gdyby nie to, że blokuje to bym nie ryzykował. Chyba nikt nie wie co się będzie działo w Suns w tym sezonie

8. (90) Luol Deng (Chi - SF) - cieszę się, że go mam. Po trochu wszystkiego a tego oczekuje od SF'a

9. (103) Kyle Korver (Atl - SG,SF) - trójki trójki trójki

10. (114) Thabo Sefolosha (OKC - SG,SF) - steale i trójki :)

11. (127) DeAndre Jordan (LAC - C) - zaczęło się zbieranie bencha i padło na solidne bloki... już chyba o tym pisałem

12. (138) Jamal Crawford (LAC - PG,SG) - kolejny ceglarz ale w razie potrzeby podratuje w punktach i trójczynach

13. (151) Tony Allen (Mem - SG,SF) - klasowy złodziej na słabsze czasy

 

Zmontowałem myślę nienajgorszą drużynę, ale o podium będzie ciężko. Gdyby nie ukradli mi Ibaki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mogę, ale i nie muszę spać po nocach, więc na świeżo podsumowanko. Wybierałem jako ostatni, dwa picki jeden po drugim, więc wyglądało to mniej więcej tak, że przygotowywałem krótką listę tych których bym chciał, a jak dochodziło do wybierania zastanawiałem się gdzie się oni wszyscy podziali i na szybko, ufając intuicji, brałem co było pod ręką. Pod ręką znalazłem tyle:

 

The Tramwajs

1. (12) Kyrie Irving (Cle - PG)

Liczyłem na chociaż jednego z trójki Davis/Gasol/Rose... Kyrie może wreszcie przestanie się uszkadzać i wprowadzi Cavs na wyższy poziom, będąc liderem pełną gębą. Byłoby miło... Normalnie omijam szerokim łukiem - tu wziąłem - typowy pick z musu.

2. (13) Nicolas Batum (Por - SG,SF)

Jego za to zawsze chciałem mieć w drużynie, ale zawsze albo cena za duża, albo ktoś mi go bezczelnie podpierdzieli. Jako, że to był mój ostatni draft to go sobie zgarnąłem... Choć raz... Wszystkiego po trochu - taki poooor man LeBron. Nadzieja w tym, że formę z ME ma już daleko za sobą.

3. (36) Pau Gasol (LAL - PF,C)

Przy kolejnej parze picków liczyłem na kogoś z dwójki Noah/Lopez. Jak widać się przeliczyłem, więc trzeba było mi brać top wysokich jaki został dostępny. Na Gasola seniora jestem w tym roku skazany, bo na pięć draftów, w jakich brałem udział, cztery razy przypadł mi w udziale. Jak już zacząłem nadużywać słowa udział, to mam nadzieję, że mój optymizm, co do jego osoby udzieli się Pawełkowi... :Y

4. (37) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)

Staty już są, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Problem tylko taki, że w tych statach na pierwszy plan wysuwają się straty. Oby tylko (run)DMC w tym sezonie mniej ufał swoim zdolnościom kreowania rzutów, a więcej dawał sie karmić Vasquezowi, który, jako, że nie mam go w tym roku w składzie, może śmiało wziąć na swoje barki wszystkie straty, które przypadały w udziale Cousinsowi.

5. (60) George Hill (Ind - PG,SG)

Kolejny mój człowiek - też 4/5 - do roto, myślę, że się nieźle nadaje. Liczę na typa w tym roku...

6. (61) Brandon Jennings (Det - PG)

Oby tylko przeprowadzka wyszła mu na plus. Już teraz zapowiada, że wreszcie ma komu asystować, więc, skoro już wybrałem go sobie do ekipy, to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wierzyć, że asyst przybędzie, skuteczność wzrośnie, a straty zmaleją. Benon, niepoprawny z ciebie optymista. Ogarnij się...

7. (84) Tyreke Evans (NO - SG,SF)

Czoeku, jak tylko pamiętasz jak grałeś jako rookie, to najwyższa pora wrócić do korzeni... Kolejny pacjent po przeprowadzce. Najwyraźniej pokłady wiary w ludzi, jakie mam w sobie, nie pozwalają mi trzeźwo myśleć... A może to piwo? Eee, nie - bez sensu...

8. (85) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)

Jimmy, byłoby miło, jakby udowodnił, że to co prezentował rok temu po ASB to norma w jego przypadku i tego mogę się od niego spodziewać... Tak, chcę!!! Tak, wierzę!!!

9. (108) Tiago Splitter (SA - C)

Trzeba było jakoś uzupełniać niedobory na PF/C. Padło na Splittera - wszak to jest starter. Bez fajerwerków, ale myślę, że to jak najbardziej pozytywny zawodnik do roto. Nie traci i jest skuteczny.

10. (109) Anderson Varejao (Cle - PF,C)

Super hiper high risk, super hiper high reward. Aby mieć nadzieje na jakis w miarę dobry wynik, to draftując jako dwunasty, po prostu, trzeba ryzykować. Ilość rozegranych przez Brazylijczyka meczów w trzech ostatnich sezonach sprawia, że mam ochotę zrobić czystki etniczne w Ameryce Południowej, ale, jak na razie pohamowuje zapędy i czekam cierpliwie na rozwój sytuacji...

11. (132) Manu Ginobili (SA - SG,SF)

Z Brazylii do Argentyny niedaleko, więc być może czekaja mnie ciekawe wakacje. Staremu, dobremu Manu mówię tak! Temu typowi z nieestetyczną łysiną z g6 ostatnich finałów mówię nie!

12. (133) J.J. Hickson (Den - PF,C)

Faried mi strasznie pasuje, jako energizer z ławki, więc mam małe nadzieje, że JJ będzie startował w ekipie z Colorado. Jeszcze jakby blokował... Dobra, rozmarzyłem się... Jest, bo jest. Może będzie z niego pożytek.

13. (156) Vince Carter (Dal - SG,SF)

Nałogowo wybieram Vince'a w ostatnich rundach. Ponoć wiara czyni cuda...

 

Jeśli spojrzę na wybory, przez pryzmat 12 numerka na drafcie, to jestem wręcz wniebowzięty, ale jak pomyślę, że threepeat dość drastycznie się ode mnie oddalił, to się chociaż pocieszam, że może chociaż nie spadnę... :S

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś skrobnę :)

 

Hell's Kitchen

1. (2) Kevin Durant (OKC - SF) - gdy zobaczyłem swój numer, trochę się mnie to zaskoczyło (rok temu 1, teraz 2). Dwójka była w moich oczach najgorszym numerem, ale teraz myślę, że 3 byłby jeszcze gorszy :V tak czy inaczej, cały mój draft zależał od wyboru Tizza... zaczynając od LeBrona, kolejne wybory byłyby całkiem inne, przynajmniej te pierwsze. Liczę, że KD będzie kręcił się koło 30ppg - przynajmniej na początku, do powrotu Russa. Do tego mile widziane dwie trójeczki, 8reb, 4as, i po 1,5 stl i blk.

2. (23) John Wall (Was - PG) - chciałem z tym numerem jednego z pary Horford/Sanders, ale obaj zostali podebrani, gdy już jednego z nich byłem prawie pewny... mając na pokładzie rzucającego za 3 KD, Wall był najlepszym wyborem na zabezpieczenie asyst i dalsze podbijanie punktów. Oby zdrowie dopisało.

3. (26) Joakim Noah (Chi - PF,C) - po doładowaniu punktów, trójek i asyst w ilości konkretnej jak na dwa wybory, trzeba było kierować się w stronę zbiórek i bloków. Wybór najlepszy na ten moment, mimo że przez chwilę chodził mi po głowie Pau...

4. (47) Kemba Walker (Cha - PG) - bo trzeba mieć w składzie kogoś ze swoich grajków ;) liczę, że Kemba nadal będzie dostarczał przechwytów w hurtowych ilościach i nie ukrywam, że głównie pod tym kontem go brałem. Poza tym dodaje kilka asyst i wzmacnia mnie dalej w punktach. Zdziwiłem się, że nikt go nie podebrał przed moim wyborem.

5. (50) Derrick Favors (Uta - PF,C) - obwód zabezpieczony jako tako, więc wzmacniania zbiórek i bloków ciąg dalszy. Derrick pokazał w pre, że można na niego liczyć przy zwiększonych minutach. 12-10-2 to minimum jakiego oczekuję

6. (71) Wesley Matthews (Por - SG,SF) - trójki, trójki, trójki - od tego mam Wesa. Kontuzja McColluma tylko pogrubiła go na mojej przeddraftowej liście. Dodatkowo generuje mało strat i dorzuca przechwyty na zadowalającym poziomie. Regresu się nie spodziewam.

7. (74) Jonas Valanciunas (Tor - C) - wahałem się między nim a Fariedem. W końcu raczej pewna s5 (przy niepewnej KF) i umiejętność blokowania na wysokim poziomie zadecydowały. Mógłby tylko lepiej zbierać... 10-8-2 mile widziane. Sytuacja jak u Favorsa, czyli liczę na progres przy zwiększonych minutach.

8. (95) O.J. Mayo (Mil - SG) - OJ... poczciwy OJ - który to już raz stawiam na ciebie w roto? Najlepsza opcja na tamten moment. Trójki i punkty, punkty i trójki - po to go wybrałem. I lubię typa. Mile widziany powrót do produkcji z rookie-sophmore season i na to po cichu liczę. Kto ma punktować w tych Bucks, jeśli nie on? Może złamie 20ppg przy dwóch trójeczkach? Nie obraziłbym się.

9. (98) Raymond Felton (NY - PG,SG) - i tutaj wg rozsądku powinien iść wysoki... ale nie widziałem odpowiedniego kandydata na ten numer i sympatia do grubaska zadecydowała. Nie mogłem go przepuścić przez palce na tym etapie. Zabezpieczenie w asystach, przechwytach i trójkach.

10. (119) Harrison Barnes (GS - SF) - uważam, że będzie dawał 1,5 trójki i zanotuje spory progres. Ciekawy duet z Iguodala. Zabezpieczenie, ale nie zdziwi mnie produkcja pozwalająca wskoczyć mu do składu. Kto by się nie połamał w GSW - czy to Curry, czy któryś z wysokich - Harrison zawsze na tym dodatkowo skorzysta.

11. (122) Samuel Dalembert (Dal - C) - znowu musiałem wybrać wysokiego, żeby nie zrobiło się nerwowo... wahałem się pomiędzy nim, Tristanem, Deandre i Gibsonem. Pewna piątka i (jak w przypadku Jonasa) umiejętność solidnego blokowania przeważyły. Produkcji też spodziewam się takiej, jak u środkowego Raptors.

12. (143) Brandon Knight (Mil - PG,SG) - nikt nie lubi Brandona, a ja przeciwnie, i prawie zawsze mam go w swoich zespołach. Partner Mayo w Bucks, u mnie może wskoczyć do składu, jeśli OJ lub inny guard się połamie. Sympatia i trójeczki. Dodatkowo zawsze coś poda. Głębokie zabezpieczenie.

13. (146) John Henson (Mil - PF,C) - i czas na ostatni pick, przeznaczony tradycyjnie na podkoszowego. Czuję, że to będzie ciekawy rok Hensona, ma spore szanse na stałą grę w s5. Rok temu ludzie pukali się w głowę, gdy brałem z ostatnim wyborem Hicksona...

 

W sumie, to trochę żałuję tylko jednego wyboru, bo mogłem uderzyć po kogoś innego. Ale nie jest źle, wszystkie staty w miarę zabezpieczone.

 

Sam nie wiem w co celować, ale jeśli mój zespół ominą poważne urazy, to chyba mam szansę skończyć w trójce. Na drobne absencje mam solidne zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja coś skrobnę.

 

Sopot Yellow-Black

 

 

1. (8) Marc Gasol (Mem - C). Z chwilą dowiedzenia się o 8 nr draftu, polowałem właśnie na Gasola. Idealny gracz na ten cykl, wysoki, potrafiący rzucać wolne, dostarczający też niezłą ilość asyst. Do tego oczywiście pkt, zb, bloki. Jeśli brać lidera, to lepszego nie mogłem.

 

2. (17) Serge Ibaka (OKC - PF,C). Poszedłem w zabezpieczenie pozycji wysokich, jak się później okazało, bardzo dobrze. Ibaka to maszynka do zbiórek i bloków, ale w aktualnej sytuacji GSW powinien również być ważną opcją w ataku. Bo kto ma rzucać oprócz Duranta? Jackson, Sefolosha, Adams? Samo wymienianie tych nazwisk pod kątem punktów brzmi jak sabotaż.

 

3. (32) Damian Lillard (Por - PG).Debiutancki sezon miał świetny, ten powinien być jeszcze lepszy. Nabrał doświadczenia, a na jego pointsy, asysty, trójki można zawsze liczyć. Oczywiście również na straty, no ale coś za coś. Jeśli tylko zanotuje progres w stealach, będzie idealnie. Lillard był jednym z autorów mojego awansu, obym znów odniósł sukces mając go w teamie.

 

4. (41) Kobe Bryant (LAL - SG). Kobas i 4 runda to brzmi prawie jak kryminał. Bez wątpienia steal tego draftu. Jeśli Kobas na przyjściu Howarda i Nasha nic nie stracił, nie straci również bez Howarda. Kobas powinien napisać książkę: "co Ty wiesz o zabijaniu" - bo swoimi trójkami i leader-shipem zabił już wiele drużyn. Niezły procent rzutowy, zbiórki, asysty, nawet przechwyty. Owszem też wręcz zatrważający wskaźnik strat - 3,7 - ale żeby był to materiał na 4 rundę? Gdybym go przegapił, to już wogóle zapachniałoby kryminałem. Dzięki niemu i Lillardowi jestem na e-nba w roto w tej lidze, w jakiej jestem. Także jeśli tam się udało, czemu ma się nie udać tutaj?

 

5. (56) Chandler Parsons (Hou - SF,PF). Największe zaskoczenie ubiegłego sezonu chyba. Zanotował sporty progres w stosunku do 2011/12 w punktach, FG, trójkach, FT%, zb, as, grając oczywiście więcej. Trochę może mu zabrać w tym roku Howard, ale mimo wszystko większego regresu być nie powinno. Miałem w zamyśle brać graczy wszechstronnych, więc Parsons był oczywistą opcją.

 

6. (65) Goran Dragic (Pho - PG). I tu juz się pogubiłem. Nie lubię typa, koleś gra mocno pod siebie, co udowodnił choćby na eurobaskecie vs Francji. Jedyne, co mimo wszystko przemawia za nim, to wysoki wskaźnik asyst, co jednak nie oznacza, że jest typem kreatora. Ktoś w phoenix po odejściu nasha podawać musiał. Bezpieczny wybór i nic poza tym. Mogłem bardziej pójść w zabezpieczenie pozycji wysokiego (Amir).

 

7. (80) Jeremy Lin (Hou - PG). Kompletnie zapomniał o Drummondzie. No ale nic, Lin tak słabego sezonu pewnie już nie rozegra, po tym jak zabłysł w NY sporo się wokół niego działo, popularne "linsanity", koleś tego nie ogarnął tak jak powinien. Zimny prysznic mu się przyda, jego gwiazda jak szybko zabłysła, równie szybko zgasła i nikt już o niej nie pamięta. Lin może skupić się na robieniu swojego. Straty zamierzam tankować, w inne elementy Lin mi pomoże wyśrubować.

 

8. (89) Kevin Garnett (Bkn - PF,C). Inwestycja w Dragicia i Lina zrobiła swoje, pojawiła się mocna posucha wśród wysokich. Garnett był opcją zarówną bezpieczną, oczywistą, jak i nieco chaotyczną. Trudno powiedzieć bowiem, żeby mi pomógł w blokach. Ale ładnie zbiera, rzuca sporo pkt na jako takiej skuteczności, choć jak na wysokiego nic specjalnego. Podobnie jak w innych elementach - może być, ale tylko tyle. No cóż, jesli coś mi Garnett zabezpieczy to tylko pkt i zb.

 

9. (104) Robin Lopez (Por - C). Wierzę w Robina, również miałem go rok temu w jakże fajnym sezonie na e-nba. Stworzył duet z Davisem, może stworzy i z Aldridgem. Polepszy mi jakże potrzebny wskaźnik - bloki, do tego fajnie zbiera, rzuca na niezłym procencie. Na pewno lepszy gracz na roto niż Garnett, dobrze, że mi się ostał do tego numeru. Chyba mały steal.

 

10. (113) Danny Granger (Ind - SF).Nie wiem, na co mogę liczyć. Jedynie na to, iż z czasem pokaże, iż jest jeszcze graczem na NBA. Duże ryzyko, które jednak może się opłacić, nawet jeśli będzie wchodził z ławki.

 

11. (128) Taj Gibson (Chi - PF,C). Największą jego zmorą jest Boozer, gdyż ciągle udowadnia, iż jego miejsce jest w S5 bulls. Wchodząc z ławki będzie ważną opcją Chicago, jeśli się Booz połamie, albo stransferują jego lub Gibsona, może być zajebiście. Polowałem na niego skutecznie w aukcyjnym h2h, równiez i tutaj nieco zaskoczyłem Benona, gdyż wiedziałem, iż może go w końcu wybrać - stąd postanowiłem nie zwlekać. Mała wiedza o przeciwniku się przydaje :)

 

12. (137) Mario Chalmers (Mia - PG). 4 th man w Miami. Rzuci swoje trójki, coś poda, przechwyci. Fajny materał na gracza zadaniowego, dlatego wybrałem do w 12 rundzie. Wielkiego progresu może nie być, ale zawodu również nie. Bezpieczne miejsce w Miami, choć również bez szans na coś więcej. Pomoże mi w kilku statystykach i pod tym kątem został wzięty.

 

13. (152) Jared Dudley (LAC - SG,SF). Nie będzie gorszy od Sefoloshy, który został przez Chickena wybrany sporo wcześniej. Również zadaniowiec w LAC, który w wielu elementach się przyda, gdyż nie jest jednowymiarowy.

 

Reasumując cel był zasadniczy - unikać graczy jednowymiarowych, i poza Dragiciem i Garnettem cel zrealizowałem. I co tu dużo ukrywać, poluje w podium, bo taki może być tylko cel, jak się do ligi przystępuje. Każde inne miejsce przyjmę z małą goryczą, zwłaszcza po dwóch drugich miejscach w roto w ubiegłym sezonie. Polubiłem tą formułę, choć przez kilka lat jej unikałem i znowu trzeba dowieść, że bulek w roto za rywala oznacza problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety nie dałem rady dotrzeć na draft tak jak to sygnalizowałem wcześniej (Czeski hotel bez wifi;/), mam nadzieję, że nie wstrzymywałem wyborów bo listę miałem zrobioną. Nie do końca jestem zadowolony z wyborów więc będę szukał szans w trejdach:)

 

Pozdrawiam

knt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma kurwa mowy, że ten trejd najlepszy na roto center za wacek + jeszcze wiekszy wacek przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką pozycję z Gasolem zajmuję?

 

Chcesz go, to dawaj kontrpropozycję. Proste.

 

Ten zajebisty center wali na razie 6 zbiorek na mecz, normalnie szał.

 

Widzę, że z Gasolem juz nic nie zwojuję, próbuje czegos innego - olać zbiórki a iść w zupełnie inną mańkę, poki jeszcze nic nie jest przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nie znaczy tez, ze za pół darmo masz go oddawać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może ten trejd troche na zasadzie "tonący brzytwy sie chwyta". OK, to vetujcie, sam juz nie mogę zrezygnować raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kurwa mowy, że ten trejd najlepszy na roto center za wacek + jeszcze wiekszy wacek przejdzie.

jednak kurwa przeszło, i nikomu nie wydawało się podejrzane, ani nie przeszkadzało

 

polecam skupić się na własnych działaniach, zamiast wietrzyć spisek w ruchach innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×