Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

WYMIANY W LIGACH

Polecane posty

Nie powiedziałbym, żeby Varejao gwarantował cyferki na poziomie Gasola w tym sezonie. Marc to solidność, a w Cavaliers jest Bynum, który powoli dostaje większe minuty i będzie grał zamiast Andersona. Próbkę mogliśmy oglądać dziś w nocy. Gasol poszedł w aukcji za 53 dolary, a Varejao za 18... Zagrali po 1 meczu i wymiana? Bardzo mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest rzeczywiście ciekawa i trudno ją jednoznacznie ocenić.

Deron jest gwiazdą, która dopiero wchodzi w sezon, a Gordon stał się liderem w Utah.

W tym sezonie średnia jest na korzyść Haywarda, ale w ubiegłym było odwrotnie.

Dodatkowo Glen Davis, który będzie zagadką po powrocie...

 

Ja bym raczej puścił tą wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie wymiany do konsultacji (albo jedna przez 3 zezposły)

Do Grrrrindhouse idą: Gordon Hayward, Danny Green, Anderson Varejao (Wielkie Kloce) oraz Samuel Dalembert i Jameer Nelson (Six Sigma)

Do Wielkie Kloce idą: Chandler Parsons, Goran Dragic, Dirk Nowitzki (Grrrrindhouse)

Do Six Sigma idą: Draymond Green, Wesley Matthews (Grrrindhouse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10 solidnie punktujących i nie mam kim grac na 2-3 poza Turnerem, oddaję swojego startera Nelson za startera Matthewsa, który robi 10 punktów więcej i może grac na 2-3. A ten trejd to czysty przypadek, bo ja i Kloce wysłaliśmy w tym samym czasie przypadkiem dwie oferty do Grrrindhouse, a Krzysiek poszedł na całość. No to mam 3 głosy + swój więc potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej cofniętej wymiany w grupie MJa to ja czegoś nie rozumiem - trejd klepnięty to trejd klepnięty. Byłem przekonany, że gość sobie jaja robi. A tymczasem Ty to MJ cofnąłeś. Co to za trejdy skoro możemy je cofnąć przy nieodpowiednim rozwoju wypadków? Loteria to część tej zabawy. Czy może ja czegoś w tej sytuacji nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej cofniętej wymiany w grupie MJa to ja czegoś nie rozumiem - trejd klepnięty to trejd klepnięty. Byłem przekonany, że gość sobie jaja robi. A tymczasem Ty to MJ cofnąłeś. Co to za trejdy skoro możemy je cofnąć przy nieodpowiednim rozwoju wypadków? Loteria to część tej zabawy. Czy może ja czegoś w tej sytuacji nie widzę?

 

To fakt trochę za bardzo niańczę moich rywali w grupie, ale niektórzy się jeszcze uczą grać.

Poza tym nie lubię takich sytuacji, że wysyłasz do kogoś ofertę wymiany, ona wisi tydzień, po czym budzisz się, gościu zatwierdził wymianę, komisarz też, a Ty nawet nie sprawdziłeś czy nowy grajek się nie połamał tej nocy...

Proponuję odczekać 48 godzin zanim trade wejdzie w życie, chyba, że wszyscy zainteresowani poproszą o przyspieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapytał w takiej sytuacji tego drugiego o zdanie. Jeśli obaj zgadzają się na cofnięcie - nie ma problemu. Jeśli jeden dopełnił formalności a drugiemu - przez gapiostwo - się odwidziało to problem tylko i wyłącznie drugiego. Myślę, że zimny prysznic (zasłużony) to też nauka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u mnie dzieje się więcej niż we wszystkich innych ligach razem. Kolejna wymiana do dyskusji ( ja bym puścił, ale kryteria punktów ciężko brać pod uwagę w tym wypadku)

Zaza Pachulia - Jared Sullinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że - pomimo kasy stawianej na Sullingera - Zaza też ma szansę zaistnieć w Milwaukee. Sytuacja tam nieciekawa kadrowo. Tak czy inaczej w miarę równa wymiana. Nie patrzę nawet na średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×