Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

WYMIANY W LIGACH

Polecane posty

Tak czytam dyskusję gooza z kolesiem od zawetowanego trejdu i powiem szczerze, że mam wątpliwości (co do słuszności veta). Co jak co ale jeśli mamy dwóch świadomych userów, potrafiących umotywować dany trejd - ja bym to puszczał. Wiadomo, nie chcemy sytuacji, w której za Lebrona ktoś wymienia Lou Williamsa (to ewidentny wałek). W przedmiotowej sytuacji, po wyjaśnieniach kolegi znamion wałka się nie doszukuję. To tak na przyszłość - generalnie ocena trejdu nie powinna być podyktowana subiektywną oceną komisha co do przyszłości danego zawodnika. Trzeba się zastanowić jak to ładnie ubrać w zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wymieniłbyś pewnego Melo na tych dwóch ziutków o bardzo niepewnym statusie? oto odpowiedź na Twoje wątpliwości. wystąpiliśmy tutaj raczej jako komitet obrony gapowicza/mniej bystrego użytkownika. wypowiada się zauważ ten, który chciał przygarnąć Melo za pół darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Goozem, nie można dopuszczać takich wymian, bo to wypacza całą rywalizację.

Sprawdźcie za ile dolarów został wybrany Carmelo, a ile kosztowali Nelson i Jones .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi bardziej o zasadę by nie kierować się przewidywaniami komisha i na tej podstawie vetować trade. To żadne twarde argumenty. Jeśli dwóch graczy kręci nadspodziewane cyferki to tylko w ocenie userów powinno być czy ufają, że dana tendencja się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadałem się wcześniej, ale jeżeli bierzemy pod uwagę cały sezon, to nie mam żadnych wątpliwości, że mamy rację.Anthony to gracz TOP 10 ligi i absolutny pewniak. Pytanie dotyczy tego, co bierzemy pod uwagę przy ocenie trejdów, bo gdybyśmy operowali tylko statystykami, a nie nazwiskami to prawdopodobnie byśmy puścili wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Wymiana 100 FP na 2 x 70 FP nigdy nie będzie korzystna. Gracz robiący marne 40 FP wyrównuje sumaryczne zdobycze, a taki szrocik można bez problemu ściągnąć z FA. Moje doświadczenia są takie, że ciężko dwie "siedemdziesiątki" wymienić w 2 vs 1 na ~85 FP. Wydaje mi się, że user oddający Melo ma znikome doświadczenie w fantasy i dlatego to klepnął, a my dobrze wywiązaliśmy się ze swojej roli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana u mnie, czekam na Waszą opinię, bo sam nie wiem co zrobić:

Jon Leuer + Russel Westbrook za Nikola Pekovic + JJ Redick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ode mnie brak zgody- śmieć Leuer + Westbrook, który jeszcze co najmniej miesiąc będzie poza grą za dwóch solidnych graczy na już (Redick będzie wręcz lepszy póki Paul nie wróci). po powrocie Russella nic bym nie powiedział - ale ten miesiąc różnicy i produkcji z tego czasu jest decydujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wymiana u mnie:

Tristan Thompson + Arron Afflalo za Marca Gasola + Masona Plumlee. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×