Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fluber

WYMIANY W LIGACH

Polecane posty

DOsyć gruba wymiana u mnie:

Love + Bosh + Booker za Chalmersa + Jordana + Dragica. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruba z jednej strony bo pod względem średnich Dragic i Jordan są nieco lepsi od Bosha ale taki Love gniecie wszystkich małym palcem. Booker marginalny, w zasadzie gracz z FA.

 

Trudno powiedzieć, jak się dogadali to niech przywilej korzyści będzie dla nich. Ja bym puścił ale uważam, że jedna strona straci mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sie rozwija :D

 

Te same ekipy zaakceptowały tym razem wymianę Meeks i Jeff Teague za Westbrooka, czyli łącznie mamy wymianę 4 za 2. Dodam, że ekipa która pozyskuje Vucevica i Russela jest 3 w totalach a druga ekipa jest 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie pomagajcie bo za niedługo trzeba podjąć decyzję, a łącznie mi te transakcje wyglądają na próbę wypaczenia wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wetował tej wymiany, choć jest dyskusyjna, ale nie wiadomo, czy i jak wróci Westbrook, dlatego bym puścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umknęło mi to totalnie a wczorajszego monitu Chicka nie skojarzyłem :) Stanowisko mam generalnie podobne do Fluberowego - gdyby nie niepewna sytuacja Westbrooka byłoby weto. Nie ma weta zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejna duża wymiana:

James+ Splitter+ Kirilenko za Bosh + Parsons + Pierce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie umiem ocenic wymian w których idzie LBJ ;) Druga strona dostaje 2 mocnych i jednego solidnego grajka (jak na 20 zespołową lige) więc jeśli ma potrzebę poszerzenia rotacji to jestem w stanie taki ruch zrozumieć... także jestem chyba na tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna wymiana. Ja bym zawetował - Gay sam w sobie jest maszyną obecnie (chociaż akurat obecnie nie mogę podejrzeć średniej FP) a z drugiej strony niedługo wraca Paul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×