Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto liga IIIB - 14/15

Polecane posty

Po przeprowadzonym losowaniu skład ligi IIIB wygląda następująco:

IIIB liga:

1. KapitanPlaneta

2. kowal

3. elessar1990

4. pokor88

5. paynetbg

6. Mr. Logo

7. CubeBrick

8. mikrofalowka

9. AlienDeg

10. filber

11. fisher27

12. matmaz

 

Wybierajcie komisarza i ustalacie termin draftu. Komisarzowi prześlę na PW ustawienie ligi. W przypadku gdy ktoś z Was nie dołączy do ligi na Y! zastąpiony zostanie kimś z listy rezerwowej.

 

Walczycie o 2 miejsca premiowane awansem do ligi II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się podejmie roli komisarza? Bo ja to jestem zupełnie zielony w tym i nie wiem co i jak. Dodatkowo czasu aż tyle nie mam aby pełnić odpowiedzialną funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bycie komisarzem nie wymaga więcej czasu ani nie jest żadnym utrudnieniem, a w zamian otrzymuje się fajny zielony nick ;) Także zgłaszać się w temacie kto odważniejszy i ruszacie żwawiej z organizacją bo na razie wygląda to mizernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę prosić o podesłanie na pw przez kogoś bardziej doświadczonego (gram od roku) kilku informacji co należy do obowiązków takiego prosze-ja-ciebie-komisarza, co gdzie i jak jeśli idzie o ustawienia ligi zapoznam się z tematem i chętnie bym się podjął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz ligę na Y! według ustawień które dostaniesz na PW, następnie tworzysz ankietę odnośnie draftu i obgryzasz paznokcie aby wszystkim przypasował któryś z terminów, później termin ten ustawiasz w lidze i to właściwie koniec ;) Chyba, że trafi się w lidze jakiś dzikus, który postanowi kiedyś np. wyrzucić na FA wszystkich zawodników i olać tym samym rozgrywki wtedy rolą komisarza jest ogarnięcie tego burdelu przez ręczne dodanie ich do składu i zablokowanie drużyny. Tego typu sytuacje są jednak zdecydowaną rzadkością więc rola kończy się najczęściej na założeniu ligi i dogadaniu draftu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

n'abra wchodze w to (bez tej historyjki o złośliwym fantasy-manago) czekam na szczegóły do ligi zatem i wstępne propozycje terminu draftu, rano ogarnę wszystkie grafiki i sam też wyjdę z propozycjami...stay tuned ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki @AlienDeg w razie potrzeby zwrócę się po pomoc...draft-prawdopodobnie nie wcześniej niż godz.21:00 (???) proponuję 10/15/19/24 października...czekamy na inne opcje/pomysły i jutro/pojutrze przyklepiemy któryś termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że matmaz już został namaszczony na komisarza, więc niech zacznie coś działać i się nie ociąga, bo terminów będzie niestety z dnia na dzień ubywać. Im dłużej zwlekamy tym trudniej będzie wybrać pasującą wszystkim datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

póki co 2terminy (chyba, że ktoś traktuje jutrzejszy jako realny..anbd?) 19/10 i 24/10 kto może niech się wypowie,która data bardziej Wam odpowiada i jutro mamy wszystko ustalone...propozycje innych terminów się nie pojawiły więc może poradzimy sobie z wybraniem 1z2 bez ankiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch dat co podałeś to mi pasuje 19.10. Do tej pory swoje preferencje określiło jedynie 4 uczestników i ustalanie terminu draftu na podstawie tylko tylu głosów jest chyba nie najlepszym wyjściem. Nadal proponuję zrobić ankietę i przede wszystkim założyć ligę, żeby mieć pewność że wszyscy którzy zadeklarowali chęć wzięcia udziału w rozgrywkach dołączą do rozgrywek na yahoo. Część osób się w ogóle nie loguje i pewnie nawet nie są świadomi że ruszyliśmy z organizacją, także sugeruję ponaglenie ich wiadomością prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi praktycznie każdy dzień pasuje byleby ten draft był najpóźniej o 21.

 

Komisarz - dobrze by było abyś założył już lige na Yahoo i powysyłał zaproszenia innym graczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do jutra do godziny, powiedzmy, 16:00 nie zostanie założona liga i w temacie nie pojawi się ankieta dotycząca draftu to zmieniamy komisarza na kogoś kto zagwarantuje większą aktywność. Na razie jeszcze dam matmazowi szansę na wykazanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co w lidze jest 9 zespołów. Wie ktoś czy reszta ma zamiar dołączyć? Czy może zapomnieli/olali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie deadline na dołączenie do ligi np. do środy i jeśli spóźnialscy nie dołączą szansę dostaną użytkownicy z listy rezerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysłałem wiadomości z przypomnieniem do kilku osób. sorewicz jeśli ktoś już dołączył do ligi, a takową otrzymał, ale nie wszystkich można zidentyfikować po nazwie teamu/nicku yahoo (btw pw do mnie z nazwą drużyny od każdego z Was mile widziana ;)) ostateczny termin dołączenia do ligi - środa 15/10 patrząc na ankietę możemy przepowiadać draft na 19/10 godz.20:00 ale poczekajmy z tym formalnie do w/w terminu...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam w takim razie PM'y do chłopaków z listy rezerwowej. Jest ich akurat dwóch więc mam nadzieję, że uda się zebrać komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×