Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 15/16

Polecane posty

Gay już wrócił, ale to mnie nie martwi, bo WCS i tak nie rzucał dużo, jest od czegoś innego. Próbka mała, ale wolę mieć jego 10-10-1-1 u siebie, szczególnie przy sytuacji z Griffinem. Punkty u mnie ma kto zdobywać, a sam Stein jest top 80 za ostatnie dwa tygodnie, forma mu rośnie.

 

Przy wymianie Noel-Rose też się wielu mogło zdziwić, ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie chodzi o punkty, po prostu zastanawiam się, czy w specyficznej dość taktyce Kings, gdzie inni centrzy oprócz Cousinsa mają za zadanie tylko i wyłącznie bronić, WCS będzie w stanie uciułać coś więcej niż 5 zb na mecz przy Cousinsie, Gayu i Casspim bo do tej pory, jak grał Gay, był zupełnym zadaniowcem. A w jego 10-10 słabo mi się chce wierzyć, aczkolwiek, tak jak mówiłem, w moim interesie jest również, żeby swoje robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dziś Gay nie grał, ale taki WCS mi pasuje i szkoda, że dziś nie był już u mnie :P

 

Mam go w jednej lidze od jakiegoś czasu, i nie żałuję w ostatnich tygodniach.

 

Swoją drogą szkoda też, że nie jesteś ze mną w lidze na e-nba, bo może łatwo byłoby go od Ciebie wyrwać. W sumie Twoja ocena Steina wpisuje się niejako w to, jak nerwowo podchodzisz do wymieniania niektórych grajków na FA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe na e-nba jestem bardziej cierpliwy, z błędnych ruchów to wylicytowanie Jokicia z waiverow za 30 i puszczenie go szybko w diabły no ale inni też się nie raz mylili.

WCS na razie gra całkiem fajnie i póki co na FA się nie wybiera choćby dlatego że mam tam overkilla w pkt choć się on zmniejsza i deficyt w blokach po spuszczeniu Biyombo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, z takimi wynikami jak ostatnimi czasy, to ja bym o podium walczył, a nie o honorowe pożegnanie z ligą...

 

Dalej upieram się, że za późno sprzedałem Jordana. Jordan jest fajny, ale do mojego teamu kompletnie nie pasował. Na pewno nie do tego aktualnego.

 

Ma ktoś centra do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można pogadać, z ostatniego trejdu to chyba obie strony zadowolone ;) Tylko George'owi mógłby się częściej Durant włączyć...

 

Tylko, że Ty masz tych Tysonów, Steinów i innych Tristanów, to nie są centrzy moich marzeń.

 

Jedynie mogę pogadać o Robinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kombinuj, wysyłaj :)

 

Bez tego ciężko coś znaleźć. A co do ostatniej wymiany - jestem zadowolony, chociaż PG to mój top ulubieńców, a LMA mimo ogólnej mizerii gra solidnie. Bardziej boli to, że oddałem go, mając w perspektywie powrót Grifiina za moment, a ten wyleciał do kwietnia przynajmniej... ale KD gra to, co miał grać, więc nie narzekam.

 

Tobie rozbicie Duranta na dwóch takich graczy może dać dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę coś wysyłał choć spróbuję rozejrzeć się za kimś pewniejszym ja na Twoim miejscu również bym kombinowal bo ligi nie wygrasz z taką obsadą centrów.

Ja na razie wtopilem z Gayem. I to nawet nie pod kątem sportowym ale zdrowotnym. Niemniej Jordana znów bym nie chciał, strategia budowy składu była zła. I dlatego wyleciał Mudiay. Mogłem wysyłać oferty ale zbyt dużo czasu by minęło zanim by ktokolwiek na nią przystał choć Lew ze względu na tankujace wolne może by go wziął; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również bym kombinowal bo ligi nie wygrasz z taką obsadą centrów

Ja zawsze kombinuję, o czym wiesz, ale zapytam przy okazji - czego brakuje moim wysokim, tej obsadzie?

 

W reb jestem wysoko, w blokach też... fg i punkty też spoko, co jeszcze mi mają zapewniać? Prędzej niskich statów potrzebuję, ale jestem też cierpliwy w miarę pod tym względem. Za wszelką cenę nie będę się szarpał o złoto, żeby nie stracić sporej szansy na podium przez głupi ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i faktycznie niczego, bo chociaż oni są przeciętni na warunki NBA, to ich brak pkt jest tuszowany przez Stefka i Klaya. Jeśli Tyson i Tristan będą robili te 8 i więcej zbiórek, to mogą nawet miec 0 pkt, ale ten warunek jednak musi być spełniony.

Ale oczywiście to nie mój problem, ja mam swoje i znaczenie większe. Ale tak jak myślałem, strata w blokach po sprzedaniu Jordana może nie być tak wyraźna, jak próba odrabiania w FT%.

LaMarcus ostatnimi czasy coraz bardziej daje radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh GRB to trafiliśmy na moment wymiany Lillard - Butler :/ Przykra sprawa...

dla Ciebie trochę mniej przykra:)

...

Ja w walce o utrzymanie muszę już kilka statsów odpuścić, więc info dla tych którzy chcą podnieść się w asystach, przechwytach oraz poprawić się w osobistych. Liczę na zbiórki, bloki na rozsądnych stratach i nie pogardzę punktami. Nie licząc Jordana, Farieda, Randla i Howarda, każdy jest na handel. Szczególnie zwracam się do prowadzącej czwórki bo ja mogę któremuś z Was pomóc w walce o zwycięstwo!:)

...

cztery zespoły przede mną też mogą wysyłać oferty, ale tylko w przypadku gdy będą one korzystne dla mnie, a nie dla Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Randle zaczął naginać zdrowo, on Ci się faktycznie przyda :) Sam dysponuję głównie punktami (bo takie bloki to sam bym przyjął) ale ciężko w Twoim składzie znaleźć kogoś kto dałby cokolwiek w kontekście moich potrzeb.

 

Tutaj, także w temacie powyższym, info dla całej paczki: przyjmę jakiegoś przekozaka w 3PM. Nie jestem zdesperowany, idzie mi dobrze zarówno w totalach jak i średnich więc zwycięskiego kursu nie chcę drastycznie zmieniać ale może akurat ktoś coś fajnego wymyśli.

 

Chick, nie krzyw się - w Twojej sytuacji należy pochwalić nosa do tej wymiany ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh GRB to trafiliśmy na moment wymiany Lillard - Butler :/ Przykra sprawa...

 

To jest stała historia tego sezonu dla moich drużyn. W II lidze na e-nba sprzedałem George'a za Bledsoe, który wyleciał na cały sezon jeszcze przed zatwierdzeniem wymiany przez ligę. Trejd przeszedł i z pozycji wicelidera muszę teraz starać się uniknąć spadku (spada 6 z 15 zespołów). Także miesiąc nieobecności nie jest dramatem ;) Przez moment projekcje ustawiały mnie tutaj nawet na trzecim miejscu, ale muszę o tym zapomnieć i spokojnie dograć sezon w środku stawki. Nie każdego roku jest się mistrzuniem ;)

 

więc zwycięskiego kursu nie chcę drastycznie zmieniać

 

Zmartwię Cię, że bynajmniej nie masz w tej chwili zwycięskiego kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwię Cię, że bynajmniej nie masz w tej chwili zwycięskiego kursu.

 

Nie czuję się jeszcze zwycięzcą ligi ale kurs jest jak najbardziej zwycięski (czytaj: na zwycięstwo). Świadczy o tym pozycja wg total, pozycja wg średnich (oba póki co P1), liczba rozegranych gier. Powodów do zmartwień nie mam a pamiętaj, że jestem po stracie Bledsoe. Wypadków losowych nie liczę, nie mam na nie wpływu. Czy czegoś nie dostrzegam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnie z ostatniego miesiąca mówią, że Andrew bryknie Cię jak siemasz. Na Twoim miejscu bym się bał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że w tej lidze już podium to mega sukces więc bardzo wybredny nie jestem :) Złoto to jednak złoto, przydałoby się w profilu. A średnią za ostatni miesiąc trzeba utrzymać :) Swoją drogą, jak sprawdzasz średnie za okres? Jakie średnie masz na myśli? Ja bazuję głównie na FB-ninja, tam przekrojowych danych uzyskać się chyba nie da. Chyba, że mówisz ogólnie o spojrzeniu na cyferki w składzie i wyciąganiu z tego wniosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież w Ninjy masz projekcje końcowej tabeli na podstawie wyników z ostatniego miesiąca. Jak rozumiem, jest to prognoza, jak będą wyglądały statsy od danego momentu do końca sezonu przy założeniu, że utrzymają się średnie z ostatniego miesiąca.

 

No i tak, o medal tu ciężko. Tym bardziej cieszy, że w zeszłym roku wygrałem, a w tym nie spadnę ;) Kiepski mam sezon ogólnie jak na swoje standardy, więc trzeba szukać pozytywów, co by się nie zniechęcać :Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, znalazłem to i tak, podobnie to rozumiem. Nie używałem tego, faktycznie - spojrzenie z ciekawej perspektywy.

 

Ten sezon to dla mnie sezon roto - w każdej lidze walczę co najmniej o podium (przy czym tylko tutaj będą medale). A jechałem swojego czasu ostro na roto, oj jechałem :) Co innego h2h - tutaj będzie spadek i już całkiem dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest stała historia tego sezonu dla moich drużyn. W II lidze na e-nba sprzedałem George'a za Bledsoe, który wyleciał na cały sezon jeszcze przed zatwierdzeniem wymiany przez ligę. Trejd przeszedł i z pozycji wicelidera muszę teraz starać się uniknąć spadku (spada 6 z 15 zespołów).

Moze przyjmij te wszystkie sugestie, zlituj sie nad graczami NBA i przestan trejdowac? ;-)

 

Ten sezon to dla mnie sezon roto - w każdej lidze walczę co najmniej o podium (przy czym tylko tutaj będą medale). A jechałem swojego czasu ostro na roto, oj jechałem :)

Mam nadzieje, ze wyszedles juz z tego bledu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze wyszedles juz z tego bledu ;-)

Potwierdzam. To piękna formuła. Ale dalej stoję na stanowisku, że dla początkujących lepsza jest h2h z tym swoim in-your-face pojedynkowym wizerunkiem. To chyba autokomplement stwierdzić, że powoli się w h2h wypalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już mi nie jest przykro ;) Jakbym został bez Butlera i Gasola to mógłbym się pożegnać z utrzymaniem :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest stała historia tego sezonu dla moich drużyn. W II lidze na e-nba sprzedałem George'a za Bledsoe, który wyleciał na cały sezon jeszcze przed zatwierdzeniem wymiany przez ligę. Trejd przeszedł i z pozycji wicelidera muszę teraz starać się uniknąć spadku (spada 6 z 15 zespołów).

Moze przyjmij te wszystkie sugestie, zlituj sie nad graczami NBA i przestan trejdowac? ;-)

 

Zwariowałeś?! Poza draftem to jest "bread and butter" tej rozrywki przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dalej stoję na stanowisku, że dla początkujących lepsza jest h2h z tym swoim in-your-face pojedynkowym wizerunkiem.

Mozna latwiej zachecic do takiej koncepcji, ale czy jest najlepszym pierwszym doswiadczeniem w fantasy to nie wiem jak to porownac. Zawsze mi sie wydawalo, ze najlagodniejszym wstepem sa fantasy points, bo tylko jedna zmienna do ogarniecia, ale moze to bez znaczenia jaki jest format o ile liga jest pelna walki i aktywnosci?

 

To chyba autokomplement stwierdzić, że powoli się w h2h wypalam...

To raczej wynika z tego, ze w ten format grales wczesniej i czesciej...

 

Moze przyjmij te wszystkie sugestie, zlituj sie nad graczami NBA i przestan trejdowac? ;-)
Zwariowałeś?! Poza draftem to jest "bread and butter" tej rozrywki przecież :P

Wiem, ale jesli lamia sie wszyscy, ktorych kupujesz, to na pewno sobie nie pomagasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×