Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chicken

Roto I liga - 15/16

Polecane posty

Mozna latwiej zachecic do takiej koncepcji, ale czy jest najlepszym pierwszym doswiadczeniem w fantasy to nie wiem jak to porownac. Zawsze mi sie wydawalo, ze najlagodniejszym wstepem sa fantasy points, bo tylko jedna zmienna do ogarniecia, ale moze to bez znaczenia jaki jest format o ile liga jest pelna walki i aktywnosci?

Mam na myśli czynniki, które potrafią zainteresować. Wydaje mi się, że to jednak h2h ma tę przewagę - mamy prosty układ - wygrywaj a w tabeli będziesz wysoko. Co tydzień dostaniesz nowego przeciwnika a jedyne zadanie to skonstruować taki skład by mieć te 5 kategorii w kieszeni. Jest dynamika, sytuacja w tabeli wydaje się zależna od naszych poczynań i cotygodniowych dokonań. Points z kolei teoretycznie proste ale dopiero jak pokonasz barierę poznawczą. Z tego co widzę po ludziach, przeszkodą są "jakieś formuły" zbierania punktów i niejasne wyznaczniki sukcesu. Zupełnie inaczej wygląda to po jakimś czasie. Powtarzalne toto a recepta na sukces stosunkowo prosta :) Aha, no i tabela, w której po jakimś czasie często mamy pozorną stagnację nie pomaga. Zresztą podobnie jest w roto - żeby zrozumieć sytuację w tabeli trzeba brać pod uwagę wiele czynników, widzieć "wielowymiarowo". Świeżaki, które z reguły przychodzą z zamiarem poznania (a nie zgłębiania) potrzebują bardziej powierzchownego przekazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest sens kombinować, ale gdyby ktoś potrzebował guarda z rzutem za 3 to mam Afflalo do sprzedania. Kokosów nie oczekuję, poza jakimś PF/C nie mającym problemu z wolnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już boję kombinować cokolwiek. Im dalej w sezon, tym gorzej w tabelach. Niech ten sezon się już skończy, byle bez spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już boję kombinować cokolwiek. Im dalej w sezon, tym gorzej w tabelach. Niech ten sezon się już skończy, byle bez spadku.

 

Ja jebię, ale jestem niesłowny...

 

No to poszedł trade. Oddaję Draymonda i Beverly'ego za Kyle'a Lowry'ego. Chciałbym z góry przeprosić fanów Toronto, jak za chwilę Lowry wyleci z kontuzją do końca sezonu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę, że zostały ostatnie godziny na kombinowanie z transferami!

 

3 marca koniec, ale wiadomo - różnie z tymi godzinami wychodzi. Więc wiele czasu nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co? Russell, który kręci teraz niesamowite cyferki jest wart tyle co Edek z krainy kredek?

 

To już są niezłe jaja.

 

Lew, ja mogę dać Marvina za niego, który kręci się w okolicach top40. Edka tam ciężko szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad miesiąc leżał na trading blocku i nikt się nie odezwał. Jedynie matek reagował na zaczepki i go dostał. Ja chciałem bloki bo Russell mi nic nie daje. W trójkach, asystach i stealach nie jestem w stanie już się podnieść. Oczywiście teraz jak zaakceptowałem trejd to okazuje się, że dostałbym Marvina czy Al'a. Żałuję, ale co zrobić, termin naglił, a odzew się nie pojawiał.

 

BTW jeszcze do handlu mam Conley'a i Collisona, więc każdy z Was może być matkiem i zrobić niezły deal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie bądź taki, na zaczepki to i ja reagowałem ale do niczego nie doszło. To w sumie tylko potwierdza fakt, że Lew próbował i chwała mu za to. Inna sprawa, że Edek faktycznie taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z Tobą parę ofert wymieniliśmy. Po wygraniu w zeszłym sezonie drugiej ligi, długo nie zabawiłem w pierwszej:) Szkoda bo po drafcie zadowolony byłem, ale chyba cierpliwości mi zabrakło do paru graczy i wymiany moje też oczekiwanej korzyści mi nie przyniosły. Walczę do samego końca, ale tylko cud (albo pasmo kontuzji u innych - nie życzę nikomu) może mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę dać Marvina za niego

Widzicie, teraz (i ogólnie często) to każdy mógł coś dać... ale kombinować, czy chociaż dać kontrę na zaczepkę, to mało kto jest w stanie wykonać. Nie piszę tutaj akurat do Ciebie bulek, bo dobrze nam się negocjuje.

 

Z Lwem wymieniamy się ofertami prawie bez przerwy. Potrzebował bloków, a Davis je daje. W dodatku napisał mi, że leje na osobiste, co też pasuje u Davisa (a dodatkowo obniża jego ranking). Nie bez znaczenia jest też fakt, że już dziś koniec wymian i trzeba coś próbować na szybko.

 

E:

A ja pozyskam wysokiego za Jacksona jeszcze dziś! Byle zbierał konkretnie i nie kaleczył osobistych. Coś mogę do niego dorzucić z moich rolesów jeszcze ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do nikogo tu nie piję, matkowi udało pozyskać się Russella naprawdę tanio i ok, we mnie to w żaden sposób nie uderza, ale Edek to już jest chyba akt desperacji, bo jakiejś większej różnicy między nim a Biyombo, który leży na FA to ja nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i na Okaforku skończyło się moje trejdowanie w tym sezonie, dokładnie 10 razy się dogadałem, chyba tyle samo, co w zwycięskim sezonie 2013/14... oby wystarczyło na walkę o podium :K

 

Zobaczymy co wyjdzie, dwóch rookies pozyskanych w deadline day w wymianach plus Mudiay z FA, odmłodziłem. Dzięki za wymiany Lew i bulek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Tobie w next season... z kim Ty będziesz robić trejdy :D

Dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Tobie w next season... z kim Ty będziesz robić trejdy :D

Piszesz, jakby gracze robili ze mną wymiany przeciwko sobie... zawsze druga strona musi widzieć plusy, żeby się dogadać. Więc dlaczego ktoś miałby się nie wymieniać, jeśli nie widzi korzyści dla siebie? :P

 

To mój czwarty sezon tutaj, w prawie każdym mam podobną ilość wymian (9-11) - poza ostatnim, gdzie prawie w ogóle ludzie się nie wymieniali między sobą. Nie ma się czym martwić :K

 

Trzeba walczyć o podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, jakby gracze robili ze mną wymiany przeciwko sobie... zawsze druga strona musi widzieć plusy,żeby się dogadać. Więc dlaczego ktoś miałby się nie wymieniać, jeśli nie widzi korzyści dla siebie? :P

Hmm, idąc drogą statystyczną tego sezonu, to znaczna część Twoich wymian padła z udziałem moim, Lwa i GRB, który jako jedyny z tego grona zostanie najpewniej w lidze. A ponieważ ilość trejdów z udziałem pozostałej kamandy tej ligi była dość marginalna, to nie będziesz miał łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, idąc drogą statystyczną tego sezonu, to znaczna część Twoich wymian padła z udziałem moim, Lwa i GRB, który jako jedyny z tego grona zostanie najpewniej w lidze. A ponieważ ilość trejdów z udziałem pozostałej kamandy tej ligi była dość marginalna, to nie będziesz miał łatwo ;)

Fakt, są osoby, z którymi lepiej się gada, ale często ktoś nie chce się wymienić, bo stanowi zagrożenie w tabeli. Każdy sezon jest inny.

 

Nie zapominaj też, że przyjdzie trzech nowych graczy :B

 

BTW. Może się okazać, że pozyskanie Okafora to będzie strzał w dyszkę, jako wzajemne zabezpieczenie z Noelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Booker jest przegięty. To chyba nagroda pocieszenia dla mnie za stratę Bledsoe :)

 

Z innej beczki: jak tu łapać w 3PM Andrew skoro grając jedynie Horfordem i Jokiciem jest w stanie ugrać 4 trójki :Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi dogodziłeś Okaforem bulek :)

 

Oby Parker i Morris mocno przyczynili się do Twojego utrzymania. Tak jak i zajebiście grający George i LMA po oddaniu ich za Duranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymania to już tu nie będzie z takim dniem George'a i Gaya jak dziś...

 

Generalnie cały ten sezon fantasy mocno z dupy. Spadki w dwóch ligach, w kilku innych, może mniej istotnych, kiepskie wyniki. Trzeba się będzie mocno zastanowić nad taktyką za rok, chyba już będę miał gdzieś tankowanie wolnych, bo to przynajmniej w moim przypadku, nie działa. Na e-nba poszedłem na powalczenie w blokach bez marnowania wolnych i wyszło mi to chyba całkiem nieźle...

 

A tak odnośnie Parkera, mogłem brać Mudiaya. Parker mi w sumie po diabła, nie rzuca trójek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×