Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Majchu

Sezon 2015/2016 Dyskusja

Polecane posty

Hej !

 

Pozwoliłem sobie stworzyć wątek dyskusyjny.

 

Pierwszy raz gram na zasadzie keeper i powiem Wam, że czasem prawie się zapominam by perspektywicznych graczy, którzy narazie nie wyróżniają się albo nie dostają minut nie wyrzucać.

Ogólnie jestem zadowolony z drużyny jak na ograniczony wybór graczy, który był. Kurcze nie wiedziałem, że w pierwszej 10 będę się utrzymywał no ale sezon długi. Bardzo mało dobrych FA też w lidze- ze względu na ilość teamów. No i muszę się jeszcze nauczyć strategii draftu, otrzmywania picków i mniej więcej ich wartości. W tym roku odziedziczyłem zespół, który nie miał picków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat niby był jakiś, ale dawno nie używany, więc ja dla mnie to może być i nowy...

Ja się na razie kręce całkiem przyzwoite wyniki, tylko nadmiar mało grających prospectów w drużynie mi nieco przeszkadza...

 

Oddam któregoś z nich (Portis/Vaughn/Kaminsky)w parze ze Sweet Lou za kogoś grającego i grającego w dodatku na jakimś poziomie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy deal z Gerardem.

Do Atlanty Hawks leci Marc Gasol, do Toronto wędrują Jordan Clarkson i Chandler Parsons. Wyrzucam wiecznie kontuzjowanego Wilsona Chandlera.

Czekamy na akceptacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde ! Mocny deal jak dla mnie. Marc Gasol za szrot (oceniam względem krótkiej perspektywy). Chociaż na dłuższą mete Clarkson będzie grał jak w kwietniu ubiegłego roku - jak się przebije, no a Parsons- wielka niewiadoma jak ze zdrowiem. W ciemno brałbym Gasola w tym układzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×