Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
goozman

Liga Roto Keeper 2016/17 - temat organizacyjny

Polecane posty

długo to trawiłem, bo konkurencja mocna i ma wiele "okazyjnych" umów a ja przepłacam, ale cóż, zaryzykuję z kontraktami dla Dipo i Dienga (za obydwa dopłacam po 6$ karnie)

moi keepers:

 

Paul 2/2 62$

Oladipo 3/4 (19; 19; 36; 46) 36$

Dieng 3/4 (10; 10; 24; 31) 24$

Gary Harris 2/2 1$

Hollis-Jefferson 2/2 1$

 

Łącznie 124$, na draft zostaje 76$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

keeperzy potwierdzeni dzisiaj mailowo przez Madagaskar Pingwiny:

 

Wiggins 2/3 (22; 28; 35) 28$

Okafor 2/3 (15; 21; 28) 21$

Parsons 2/2 15$

Rondo 2/2 14$

Gallinari 3/3 (3; 15; 10) 10$

 

łącznie 88$, na draft pozostaje 112$

 

przypominam, że zostało 2 dni a 5 drużyn ciągle nie podało swoich keeperów na przyszły sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi keeperzy:

Russell 2/5: 17; 23; 30; 33

Booker 2/4: 10; 14; 19

Na draft pozostaje 173$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje nam tylko deklaracji keeperów od Jurka Furtaka. trochę mnie martwi jego nieobecność - na e-nba już stracił możliwość grania w 3 lidze wskutek braku kontaktu. jako że mamy draft 23.10 dałem mu czas na odzew do 15.10, potem jego perspektywiczny team trafi do osoby z listy rezerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie czas na podanie keeperow minal i nie powinnismy isc na ustepstwa

 

nawet nie wiem czy jest sens dalej z nim grania (zerowy kontakt mailowy, nie odpisywanie na prywatne wiadomosci)

 

z innej ligi juz wylecial

mam ta watpliwosc grania z nim w innej lidze i tez dolaczyl (bez zdania wytlumaczenia) na ostatnia chwile

 

pomyslcie,bo moze lepiej wziac solidniejsza osobe (a sa chetni na liscie rezerwowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie czas na podanie keeperow minal i nie powinnismy isc na ustepstwa

 

za opóźnienie w podaniu keeperów jest przewidziana regulaminowo kara (za każdy dzień - 2$ mniej na wolnych agentów/Waivers w sezonie). jako, że czas na podanie keeperów był wyjątkowo przedłużony w tym roku do 10.10 to Jurek straci tylko 4$ (jeśli poda ich dziś :) )

myślę tylko, że przy wysokości naszego budżetu Waivers to mało odczuwalna kara i ten zapis trzeba będzie zmodyfikować - "za każdy dzień 2$ mniej na DRAFT". w ogóle zastanawiam się też na zmniejszeniu budżetu Waivers, to 140$ to jednak przesada - wrzucę w tej sprawie ankietę

 

co do solidności Jurka nie było do tej pory zarzutów - a że się pojawił i odzywa przed danym przeze mnie deadlinem - to nie widzę powodów, by go wyrzucać z ligi. nie wiemy co sie u niego w życiu działo a fantasy to nie wszystko :) pech, że zniknął w najgorętszym okresie i już stracił miejsce w 3-ej lidze na e-nba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno plusem mniejszego budżetu będzie więcej okazyjnych keeperów pobranych z waiverów. Teraz przy 140$ jak na początku sezonu pojawi się ciekawy gracz, to wszyscy mocno przepłacają i na koniec sezonu ten gracz nie jest opłacalny do zostawienia jako keeper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antek 3/4

Towns - na 5 lat

Mudiay - na 3 lata

Biyombo - na drugi rok

Kemba za jednorazową opłatą na 3 lata

 

sorry panie i panowie za zwłokę, ale czas nie pozwala nawet dziś na dokładne wyliczenia $ co nie znaczy że odpuszczony zostanie sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybko

 

Giannis 3/4 (11; 17; 20; 27) 20$

Towns 2/5 (27; 33; 42; 53; 59) 33$

Mudiay 2/3 (5; 11; 15) 11$

Biyombo 2/2 2$

Kemba 3/3 (19; 25; 33+6) 39$

 

wszystko dobrze, oprócz kwoty za 5ty rok Townsa (kwota wyjściowa 27$ więc się łapie w 5ym roku w mnożnik 1,1 a nie 1)

 

ok, bez Kemby zostaje z czterema pierwszymi

 

OK, więc łącznie 66$, na draft zostaje 134$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominalskim przypominam o dzisiejszym drafcie.

 

A ja mam jedno pytanie dotyczące amnestii, czy mogę to jeszcze zrobić, póki nie draftowaliśmy?

 

"- Amnestia niewygodnego kontraktu długoterminowego - każdy GM będzie mógł użyć tej opcji raz na 5 lat gry tzn. jeśli użyje np w sezonie 2017/18 to kolejny raz będzie mógł w 2022/23. Amnestionować będzie można tylko w offseason przed startem nowego sezonu - tak jak jest to np. w NBA, żeby pensja amnestionowanego gracza nie obciążała naszego salary przed kolejnym draftem a on sam mógł trafić do puli FA (z warunkiem, że amnestiujący team nie może wybrać w kolejnym

drafcie takiego gracza)"

 

Dokładnie chodzi mi o Noela, bo znów mu coś dolega i do tego dochodzi sytuacja z wysokimi w PHI i wychodzi na to że jego kontrakt jest przepłacony, a ciągle mamy offseason i draft dopiero dziś. Chyba że to już jest problem teraz na yahoo ze zmianą keeperów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×